Chanel

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. február 27.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Intenzíven dúsítja a pillákat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

migfe

2020. november 17.

Nekem sokáig ez volt a holy grail szempillaspirál: nagyon fekete, szétválasztott, dús pillákat csinál. Csak hát nagyon drága, persze tudom, Chanel. De mikor megláttam a Selfridges honlapján, hogy akciós a Pat Mcgrath szempillaspirál, muszáj volt kipróbálnom, és azóta nem néztem vissza. Ettől függetlenül nagyon jó ez is, csak számomra a Pat Mcgrath Labs Fetish Eyes még jobban bejött, ráadásul még úgy is kevesebbe kerül, hogy több terméket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

MakeupMarket

2020. július 18.

A Chanel sajnos nem kiemelkedő sminktermékek terén, ezt tudomásul kell venni. A nevet kell elsősorban megfizetni és nem is kapunk ugyanolyan értékben minőséget.
Ne értsetek félre, annyira nem rossz darab ez. Az első pár használatnál persze utáltam, mert alig ragadt a pilláimra belőle, aztán valószínűleg elkezdhetett sűrűsödni és úgy tűnik, így nagyjából működőképes és építhető.
L'Oréal Paradise Extatic primert használok alá, együtt már szép a végeredmény, ezért a "mankóval megtámogatott" verzióra megadom a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

dinkofanni

2020. április 24.

Szerencsére Sephorás vásárlás mellé kaptam belőle utazó méretet, így próbálhattam ki. Mostmár a high-end szempillasiráloknál ez lesz a "rutinom", hogy először csak kicsit veszek, mert sajnos elég sokkal megjártam már. Ezzel is! Szörnyű... egy avonos szempillaspirál jobban teljesít mint ez!! Nekem nem dúsított, nem ívelt, csak hosszított és szétválasztotta a pilláimat. Persze, igen fekete lett tőle a pillám, de hát minden más spirál is tesz ennyit. Ráadásul 2 óra múlva már potyogott, kenődött... Sajnos egy Chaneltől nem ezt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

bigdaybeauty

2020. március 4.

Nekem évek óta ez a Legek legje spirál kategóriában. A minősége és hatása verhetetlen! Éjfekete, látványosan dúsít, göndörít, hosszít - azt szokták hinni, hogy műszempillát hordok. Nem ragasztja össze vagy keményíti meg a pillákat, nem pereg le és vagy egy fél évig kitart a kiszerelés. Nap végén alaposan le kell mosni, legalább két-három rétegben, annyira pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

zsszucs

2020. február 17.

Én az a típus vagyok, hogy a reggelek nagy százalékában csak szempillaspiralt teszek fel, semmi egyéb smink. Ehhez pedig tökéletes ez a termék. Alapból is elég hosszúak a pilláim, de ezzel még hosszabbak, még dúsabbak, nagyon szépen szétválasztja a pillákat a kefe, nem áll össze, nem csomós. Nekem teljesen jól bírja az egész napokat is.
Lancome és L'Oreal majd összes szempillaspiraljat ismerem, vannak jók, akár fele ennyiért is, de nekem ez hoz annyival többet, hogy ezt válasszam. Mar a harmadikat veszem, és csak jót tudok róla mondani.
(A 17 éves unokahugom megkérdezte, hogy mitől ilyen csodaszepek a szempilláim...a youtube tutorial-okon és smink trükkökön felnőtt generációt is meggyőzte ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szép a végeredmény, dús, hosszú, szétválasztott pillák, drámai tekintet, azonban elfolyik, kenődik, foltot hagy. Ha olyan maradna, ahogy reggel felkenés után kinéz, ő lenne a tökéletes. Azonban ebédig sem bírja ki, elkenődik, lefolyik. (Tény viszont, hogy könnyen könnyezik a szemem, pl. a széltől. Egyes termékeknek ez meg sem kottyan, pl. Bourjois, viszont a Chanel beadja tőle a kulcsot sajnos. Lehet érdemes a vízálló termékeikkel próbálkozni hasonló probléma esetén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Találkoztam már fényévekkel jobb spirálokkal is, de összességében meg voltam vele elégedve. Szép fekete színe van, inkább egy hétköznapi hatást ad, ne várjatok műszempilla hatásra. Nem pereg le, nagyon tartós. Viszont én nem venném újra. Sokkal jobb spiralokat használtam már 1000-2000 forintért. Nekem egy hétköznapi hatasert nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Sherka

2019. augusztus 1.

Mivel a legtöbb szempillaspirál allergiás reakciót vált ki (árpaszerű képződmények a szemhéjam alatt, amik fájdalmat és könnyezést okoznak), muszáj volt egy olyan spirált találnom, amit kifejezetten érzékeny szemre ajánlanak. Számos külföldi listát megnéztem, és végül erre esett a választásom, mert a legtöbb ajánlott drogériás márkával befürödtem már, illetve a high end márkák többsége itthon nem kapható, rendelésre pedig most nem volt időm + a vízálló szempillaspirálokat pedig nem igazán szeretem.
Úgy voltam vele, hogy nem érdekel az se, ha nincs műszempilla-hatás, csak ne kelljen már végre többet szenvednem.
Lényeg a lényeg: nincs irritáció, köszönöm!!
Valóban nincs bombasztikus hatása egy rétegben, inkább természetes, de 2 rétegben már tudja hozni, ha van idő kimozdulás előtt pepecselni. Amit még nagyon szeretek benne, hogy nem kell különösebben vigyázni, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, így én a dúsító hatását érzem, hosszabbításáról annyira nem tudok nyilatkozni, mert szerencsémre amúgyis hosszú szempilláim vannak.
Összegezve: a mindennapokra a "no make up make up" - hoz tökéletes, de a bulikban is tud teljesíteni, ha kell és a slussz pláne, hogy nincs pandamaci, rendkívül tartós!
Drága drága, az én speciális helyzetemben még mindig olcsóbb mint állandóan orvoshoz járni és különböző szemcseppekre költeni, az egészségem és a közérzetem érdekében sajnos nem fogom tudni erre sajnálni a pénzt, pedig idáig úgy voltam vele, hogy amit az arcomra kenek, azon nem fogok prórolni, viszont a szempilla-/szemöldökspirálon igen. Aha, hát nem.. :)

UD: Elnézést a pálfordulásért.. Úgy megörültem annak, hogy nem fáj a szemem, hogy túlságosan elengedtem azt, hogy milyen a hatása. Időközben több gondom is akadt vele. Az egyik, hogy hihetetlenül lassan szárad: hiába van fent már pár perce, lazán el lehet kenni, így a korrektorozást majdnemhogy elölről lehet kezdeni, ha nem vagyok elég óvatos (reggelente ez túl sok időt vesz igénybe, túl macerás az egész művelet). A másik probléma, hogy elég "semmilyenné" teszi az alapból hosszú és dús szempilláimat, nem érzem magam annyira csinosnak, mint amikor mást használtam. Azt meg kell hagyni, hogy nincs pergés, ennek ellenére nyáron, ha izzadok icipicit, a szem alá tud kenődni, jobban kiemelve a - szerintem - sötét karikáimat, ami a vesszőparipám.
Mivel a szemprobléma megoldódott, van időm más hasonló vagy még jobb INCI-vel rendelkező high end szempillaspirált rendelni külföldről, addig is jó lesz ez. Szerintem nem szükséges ekkora kompromisszumot kötni.
Nem számít, mennyibe kerül egy termék, ha az tényleg ott van a szeren, ez esetben viszont azt mondanám, hogy ár-érték arányban nem éri meg, én személy szerint nem ajánlom a megvételét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Lényeg a lényeg: nincs irritáció, köszönöm!!

VanillaBlossom

2019. május 1.

Nekem ez kifejezetten az "egynek jó" kategória. Tartós-amit ilyen árért el is várok, de nem nagy pukk. Elhasználom, de újra nem veszem.
Ez most nem sikerült valami jó kritikára, de úgy érzem, hogy nem is tudok mit mondani. Nem érdemes ragozni. Felkenem, látom, hogy van pillám és ennyi. Semmi extra, semmi különlegesség. Snassz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

reka0122

2018. október 18.

Pro:
-iszonyatosan tartós, de tényleg nagyon
-szépen göndörít
És a kontra...
-nekem nem eléggé intenzív fekete, a szőke pillaimon inkább s.barna hatása van, és ez eléggé zavaró
-kevés festék mennyiséget lehet vele egyszerre felvinni
-nem hosszabbít túl jól
-nagyon drága
Összeségében még soha nem találkoztam ennyire tartós szempillaspirállal, viszont a többi negatív tulajdonsága nekem a nem tetszik opció fele tolja a mérleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Pro:
-iszonyatosan tartós, de tényleg nagyon
-szépen göndörít
És a kontra...
-kevés festék mennyiséget lehet vele egyszerre felvinni
-nem hosszabbít túl jól
-nagyon drága

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.