Chanel

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. február 27.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Intenzíven dúsítja a pillákat.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szép a végeredmény, dús, hosszú, szétválasztott pillák, drámai tekintet, azonban elfolyik, kenődik, foltot hagy. Ha olyan maradna, ahogy reggel felkenés után kinéz, ő lenne a tökéletes. Azonban ebédig sem bírja ki, elkenődik, lefolyik. (Tény viszont, hogy könnyen könnyezik a szemem, pl. a széltől. Egyes termékeknek ez meg sem kottyan, pl. Bourjois, viszont a Chanel beadja tőle a kulcsot sajnos. Lehet érdemes a vízálló termékeikkel próbálkozni hasonló probléma esetén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

legallybrunette

2019. október 23.

Azt vettem észre, hogy a legtöbb sminkszerből a minta kiszerelés jobban működik, mint a nagy. Most csak egy ilyen alapján véleményezek, a nagyot nem valószínű, hogy meg fogom venni, mert félek, hogy megint csalódnom kell a méregdrága teljes kiszerelésben.
Egy kedves krémmániás által jutottam egy minihez ebből a spirálból. Szép "hétköznapi" pillákat csinál az én kis ritkás, rövidjeimből is. A lemosása picit macerás, de szépen fent marad, nem pereg, nem kenődik, nem irritál, mindent összevetve erős négyest adok neki.

Feljavitom ötre, mert az számomra hatalmas pozitívum, hogy nem kell izgulnom a szemem állapota miatt, ha hosszú órákon át nincs lehetőségem tükörbe nézni. A Mixa micellás víz jobban lehozza, mint a L'Oréal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Találkoztam már fényévekkel jobb spirálokkal is, de összességében meg voltam vele elégedve. Szép fekete színe van, inkább egy hétköznapi hatást ad, ne várjatok műszempilla hatásra. Nem pereg le, nagyon tartós. Viszont én nem venném újra. Sokkal jobb spiralokat használtam már 1000-2000 forintért. Nekem egy hétköznapi hatasert nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Sherka

2019. augusztus 1.

Mivel a legtöbb szempillaspirál allergiás reakciót vált ki (árpaszerű képződmények a szemhéjam alatt, amik fájdalmat és könnyezést okoznak), muszáj volt egy olyan spirált találnom, amit kifejezetten érzékeny szemre ajánlanak. Számos külföldi listát megnéztem, és végül erre esett a választásom, mert a legtöbb ajánlott drogériás márkával befürödtem már, illetve a high end márkák többsége itthon nem kapható, rendelésre pedig most nem volt időm + a vízálló szempillaspirálokat pedig nem igazán szeretem.
Úgy voltam vele, hogy nem érdekel az se, ha nincs műszempilla-hatás, csak ne kelljen már végre többet szenvednem.
Lényeg a lényeg: nincs irritáció, köszönöm!!
Valóban nincs bombasztikus hatása egy rétegben, inkább természetes, de 2 rétegben már tudja hozni, ha van idő kimozdulás előtt pepecselni. Amit még nagyon szeretek benne, hogy nem kell különösebben vigyázni, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, így én a dúsító hatását érzem, hosszabbításáról annyira nem tudok nyilatkozni, mert szerencsémre amúgyis hosszú szempilláim vannak.
Összegezve: a mindennapokra a "no make up make up" - hoz tökéletes, de a bulikban is tud teljesíteni, ha kell és a slussz pláne, hogy nincs pandamaci, rendkívül tartós!
Drága drága, az én speciális helyzetemben még mindig olcsóbb mint állandóan orvoshoz járni és különböző szemcseppekre költeni, az egészségem és a közérzetem érdekében sajnos nem fogom tudni erre sajnálni a pénzt, pedig idáig úgy voltam vele, hogy amit az arcomra kenek, azon nem fogok prórolni, viszont a szempilla-/szemöldökspirálon igen. Aha, hát nem.. :)

UD: Elnézést a pálfordulásért.. Úgy megörültem annak, hogy nem fáj a szemem, hogy túlságosan elengedtem azt, hogy milyen a hatása. Időközben több gondom is akadt vele. Az egyik, hogy hihetetlenül lassan szárad: hiába van fent már pár perce, lazán el lehet kenni, így a korrektorozást majdnemhogy elölről lehet kezdeni, ha nem vagyok elég óvatos (reggelente ez túl sok időt vesz igénybe, túl macerás az egész művelet). A másik probléma, hogy elég "semmilyenné" teszi az alapból hosszú és dús szempilláimat, nem érzem magam annyira csinosnak, mint amikor mást használtam. Azt meg kell hagyni, hogy nincs pergés, ennek ellenére nyáron, ha izzadok icipicit, a szem alá tud kenődni, jobban kiemelve a - szerintem - sötét karikáimat, ami a vesszőparipám.
Mivel a szemprobléma megoldódott, van időm más hasonló vagy még jobb INCI-vel rendelkező high end szempillaspirált rendelni külföldről, addig is jó lesz ez. Szerintem nem szükséges ekkora kompromisszumot kötni.
Nem számít, mennyibe kerül egy termék, ha az tényleg ott van a szeren, ez esetben viszont azt mondanám, hogy ár-érték arányban nem éri meg, én személy szerint nem ajánlom a megvételét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Lényeg a lényeg: nincs irritáció, köszönöm!!

VanillaBlossom

2019. május 1.

Nekem ez kifejezetten az "egynek jó" kategória. Tartós-amit ilyen árért el is várok, de nem nagy pukk. Elhasználom, de újra nem veszem.
Ez most nem sikerült valami jó kritikára, de úgy érzem, hogy nem is tudok mit mondani. Nem érdemes ragozni. Felkenem, látom, hogy van pillám és ennyi. Semmi extra, semmi különlegesség. Snassz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

reka0122

2018. október 18.

Pro:
-iszonyatosan tartós, de tényleg nagyon
-szépen göndörít
És a kontra...
-nekem nem eléggé intenzív fekete, a szőke pillaimon inkább s.barna hatása van, és ez eléggé zavaró
-kevés festék mennyiséget lehet vele egyszerre felvinni
-nem hosszabbít túl jól
-nagyon drága
Összeségében még soha nem találkoztam ennyire tartós szempillaspirállal, viszont a többi negatív tulajdonsága nekem a nem tetszik opció fele tolja a mérleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Pro:
-iszonyatosan tartós, de tényleg nagyon
-szépen göndörít
És a kontra...
-kevés festék mennyiséget lehet vele egyszerre felvinni
-nem hosszabbít túl jól
-nagyon drága

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nehezen szárad, póklábasít, ragaszt. Könnyen oldódik lemosáskor, de annyi festék van a pillákon, hogy amikor törlöm le, ki tudnám az egész arcomat mázolni vele feketére. Én nem sajnálok vagyonokat költeni szempillaspirálokra, de ennél még 2000 Ft alatt is találnék jobb spirált, ez pedig így elég nagy égés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 8.

Nagyon szeretem, bár néhány sokkal olcsóbb szempillaspirál tényleg nagyobb pillákat csinál, én is inkább ezt használom, mert nem maszatolódik, és szerintem a dorgériás spirálok kicsit olcsó hatást keltenek, mivel azokkal az látszik hogy ez egy vastagon átkent (nem szoktam 30 réteget felrakni, de némelyik iszonyat sok festéket visz fel), összecsomósodott, szempillasor, amely a nap végére jól le is folyik, és elkenődik. Ez viszont tényleg a helyén marad, és látszik rajta, hogy "Igen. Ez biztos valami drága spirál." Nincs olcsó műszempilla hatása, hanem tényleg abszolút természetes de mégis dús vele a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

andrea91

2018. március 14.

Érdekes, nekem nem dúsít meg semmi ilyesmi, nem wow az eredmény, vagyis nekem némelyik essence spirál is nagyobb pillákat csinál, DE mégis kipengetem, mert 1. Nem mászik el, 2. Nem irritálja a szemem, 3. nem szenvedés lemosni, 4. nem gyilkolja a pilláimat. Ezek elég alap dolgoknak tűnnek amúgy, és jó lenne ha az lenne, de sajnos még nem találtam olyat ami ezeket tudja. És jó hogy nem csak feketében kapható, nekem az néha nagyon elüt, szeretem a sötét de nem fekete spirálokat, ebből szerencsére több "szín" is van ( azért idézőjelben mert a pillákon nem tűnik se barnának se lilának, csak annyira érvényesül a szín, hogy ne legyen olyan idegen hideg természetellenesen elütő.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Fanba

2018. március 4.

Imadom! egy pillanat alatt megsokszorozza a pillaimat megis termeszetes es üde az eredmeny!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.