Chanel

Ár:   17 390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. május 15.

Ár:   17 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Természetes napsütötte arcszínt és fényt adó púder, ecsettel.

Moncsika73

2020. március 8.

Pár hete vásároltam meg a médium árnyaltot . Egyszerűen gyönyörű az arcon😀 könnyen felvihető, építhető. Az apró csillamoktól nem kell nem kell tartani. az arcon nem feltűnő😃 és ami meg pozitívum nincs narancsos beütése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

banita4

2020. február 29.

Fehér bőrömre a medium light árnyalatot használom. Külföldi utazás során vettem, healthy glow finish púdert kerestem és az eladó hölgy ezt ajánlotta. Először picit megijedtem a csillámok miatt mikor otthon kipróbáltam az egész arcomon de aztán eltelt pár perc, majd óra és szerelembe estem :)
Olyan gyönyörű fátyollal vonja be az arcot amilyet eddig még sosem tapasztaltam. Nem is tudom igazán megfogalmazni, egyszerűen teljesen más a végeredmény a használatával. Luxus. Kifinomultság. Elegencia. Talán ezek a legjobb jelzők. Nekem alaból száraz a bőröm, pláne télen de ez a púder felfrissíti, ragyogóvá teszi az arcomat. Több óra után is szép a smink, helyén van, olyan teljes az egész összkép. Úgy is tökéletesen működik ha csak korrektort és egy kis bronzert használok mellé. A pár órás sminket is gyönyörűen felfrissíti, voilá, újra olyan mintha épp akkor sminkeltem volna.
Az ecsete nagyon szuper, próbáltam másikkal is de ezzel lehet elérni a legszebb és legtermészetesebb eredményt szerintem. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy a púderen van az ecset egy kis műanyag tartón, szerintem sokkal praktikusabb lenne ha egy külön nyitható részben lenne az ecset, így nekem kicsit macerás, de ez lehet mást nem zavar :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

andiriri

2020. február 21.

Én bronzosító púderként használom, gyönyörű a végeredmény! Nagyon szép, természetes bronzos szín, enyhe aranyló csillogással. Sima púder helyett én a csillámok miatt nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

szeliger

2017.május 15.
Medium Light. A csomagolás a szokásos, lakkfekete doboz, bézs fedéllel, bársonytokban. A fedelet felnyitva belül teljes méretű tükör, a kompakton félköríves ecset. Az ecset szálai világos színűek, jól látszik rajtuk, hogy mennyi festéket vesznek fel. Az ecset nagyon jól használható, egy húzásra vékony rétegport vesz fel, amivel fátyolszerűen fedhető az arc. Az ecset alatt kis fekete műanyag lapka, ezalatt pedig a lényeg.
A púder intenzív virágos illatú, már-már bódító, szagolgatni is jó élmény. A minta a sekély tengerfenék homokos dombocskáit idézi, szinte vétek belenyúlni, de muszáj. A felületen a púder nagyon apró, mini csillámaitól a fény táncot jár. Az arcon pedig ezek a mini csillámok a bronzos színnel valami hihetetlen szép fényt adnak. A csillámok az aprónál is apróbbak, a természetes fényben az arcon nem látszódnak, csak direkt napsütésben vagy esti LED fényben. Többfajta alapozóval próbáltam és még azokon is tudott egy fokozatot javítani, amikről már azt hittem, hogy nincs tovább hová fejlődni. Kiválóan építhető, kontúrozáshoz is jól használható. A végeredmény csodaszép, belülről fénylő arc, amikor először feltettem, csak néztem és néztem, nem gondoltam volna, hogy a valóságban is létezik ilyen. A legtöbb púdert a bőröm nem szereti, csak még szárazabb és ráncosabb lesz tőle, itt ilyet nem tapasztaltam, a bőrt nem szárítja. Nekem nem fényesedik át, de ezzel nem mondtam nagy dicséretet, mert rajtam más sem szokott átfényesedni. A fénye négy-hat óra után megkopik, a nap közepén fel szoktam frissíteni.
Igazi csodaszer, az idei év egyik legjobb beruházása, tisztes mennyiség, kifogástalan minőség, öt csillag.
Most olvasom, hogy arról is illik írni, hogy porol-e. Annyira nem, hogy ez a szempont eszembe sem jutott.

2018. január 24.
A nyáron sokat használtam, annyit azonban mégsem, hogy akárcsak a közepén is elkopjon az aljáig. Aztán egy kicsit háttérbe szorult, hogy pár hónap elteltével ismét kinyissam. Belenyúltam egy ecsettel és a közepe szó szerint berogyott! Összetöredezett, most egy kb. 1 cm lyuk tátong középen és úgy tűnik, mintha az egész festék megemelkedett volna, felpúposodott volna, a festékréteg és a tégely fémalja között miliméteres hézag van a középen lévő lyuk szélénél. Mindehhez az egész elvesztette a selymes, krémes hatását, porosabbá vált. A fürdőszobában tároltam egy fiókban, a saját bársony tokjában, más por állagú festékeim is voltak mellette, azoknál semmi minőségromlást nem észleltem. Fixálásra továbbra is alkalmas, de nagyon óvatosan kell belenyúlni egy puha szűrű ecsettel, hogy ne töredezzen tovább. Figyelmeztető szándékkal írom mindezt, nem tudom, hogy a boltokban milyen körülmények között tárolják, de ezek szerint könnyen tönkremegy. Az aljára az van írva, hogy felbontás után 18 hónapig jó még, nálam kb. 6 hónap alatt jelentősen romlott az állaga, egy ilyen drága terméknél ez eléggé kifogásolható. Nem vonok le érte csillagot, mert új korában nagyon jó tapasztalataim voltak vele, de van bennem egy kis csalódottság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 24.

2017.május 15.

Monncsa

2017. október 25.

Most ruháztam be rá glamour napok alkalmával. Medium deep árnyalatot vettem és milyen jól tettem!!! Lauder DW alapozót használok erre felkenve egész nap tart. Az illata valami elképesztően finom, intenzív virágos. Nem porzik! Az ecset tökéletes! Lehet építeni és a végeredmény egy ragyogó, természetes, üde, napbarnított összkép! Imádom!!! Újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Wey1122

2017. május 20.

40 felé már nem mindig arra vágysz,hogy matt legyen a bőröd valami extra kell a hétköznapokhoz.
Csodás kül és beltartalom! A púder csodásan mutat többször is vissza kellett mennem a boltba ,mert mindig le akartam beszélni magam" á ez mégsem kell nekem! "Túl szép ,hogy jó is legyen! Szikrázó napsütés és csak kaptam a bókokat,hogy ma valami más rajtam ,de nem tudják mi! Ő volt az,egyre ritkábban hoznak lázba az új termékek,de ő igen! Medium és a Medium Light között vaciláltam,de aztán mégiscsak a világosabb jött velem haza.
Kivűl belül csodás szuper termék ! Szeliger pedig minden más szuper tulajdonságát leírta én nem ismételném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.