Chanel

Ár:   $195   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Ár:   $195
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyek: narancshéj, petitgrain, mediterrán virágok, citrusok, neroli Dél-Franciaországból, jázmin, benzoin, szantálfa

Fújós Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Riviera EDT
Ár: 2.5 ml/ 1500 Ft, 5 ml/2800 Ft, 10 ml /4500 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyesen is átvehető
Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Riviera és Biarritz
Ár: 1.300 Ft + posta , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Tarzicia

2020. augusztus 10.

A Chanel Paris-.... sorozatból nekem ez tetszik a legjobban. (Mondom ezt úgy, hogy a negyediket, a Paris-Venise-t nem is ismerem, eleve kihagytam, mert a púderesség + vanília miatt tudom, hogy nem nekem való, és van egy olyan érzésem, hogy nem is maradtam le semmiről.)
Légies és üde, de a citrusok itt nem dominálnak annyira, ez nem az a tipikus nyári illat. Van benne egy könnyed virágos vonulat, ami nőiessé teszi, a balzsamos-szantálos alap meg ad neki egy kis tartást. Picit szappanos, tiszta, mégsem klasszikus, hanem egyértelműen modern illat. Nagyon tetszik benne ez a tökéletes egyensúly.
Ha nem közelről, csuklóról szaglászom, elmélyedve a részletekben, hanem "normál üzemmódban" fújom, akkor érzésre nekem kb. ugyanazt adja, mint a Jour d' Hermès, amit szintén szeretek. A Chanel persze szofisztikáltabb, és jobb minőségű, de a hangulat és a keresetlen elegancia ugyanaz. Csak ha esetleg valaki hasonlót keres, kedvezőbb áron.
Mint a többi Les Eaux, ő is eléggé gyengécske, de talán egy fél órával tovább tart. Ha ajándékba kapnék egyet, szívesen elhasználgatnám, de megvenni biztos nem fogom, még akkor sem, ha elfogult Chanel rajongó vagyok. Ettől függetlenül jár neki az öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Svetlana

2020. február 8.

Nem extra, citrusos, vidám nyári illat. Tartóssága közepes. Nyárra el tudom képzelni magamnak. Édes kis fincsi luxus semmiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Tubereuse

2019. augusztus 31.

Szeliger érzékletesen írta: Amo szappan, amiből is a mandarinos változat gyerekkorunkból.
Kellemes, virágos, krémes illat, de nem lesz a kedvencem a sorozatból.

Ha valaki rájön melyik vintage parfümre hasonlít nagyon, írja majd meg.
A tartóssága egy kis hidratálással kitolható, de nagyon csekély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Kellemes, virágos, krémes illat, de nem lesz a kedvencem a sorozatból.

Ha valaki rájön melyik vintage parfümre hasonlít nagyon, írja majd meg.
A tartóssága egy kis hidratálással kitolható, de nagyon csekély.

szeliger

2019. július 26.

Kifújáskor gyerekkorom egyik Amo szappan illatát idézi, kellemes, ugyanakkor meglehetősen intenzív illat. El is húztam a számat, hogy ez egy Chanel lenne? Aztán peregnek a percek és úgy negyed óra múlva kezd alakulni, egyre finomabb, játékosabb. A benzoint imádom, van benne tisztességgel és rajtam jól érezhető a jázmin is. Szantál szerencsére csak mutatóban, épp csak ne legyen túl édes a kompozíció.
A nem túl varázsos nyitány után egész megnyerőnek bizonyult, bő méteres hatósugárral. Ha ajándékba kapnám, örülnék neki, biztonságos, komfortos, kifejezetten nőies illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.