Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2008

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: méz, frézia, galagonya, frangipáni

Fújós Chanel Les Exclusifs De Chanel Beige
Ár: 6900,- Ft postával , Eladó: Bigris
Állapot: 11 ml/10ml , Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy előre utalás után postázom (postán maradó, Foxpost)
Les Exclusifs De Chanel MINI PARFÜMÖK
Ár: 4000-/db. , Eladó: RekaKrem
Állapot: 4 ml-es mini, tele, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
googles

2019. július 15.

Új kincs, ezt választottam a Les Exclusifs kollekcióból, a szín, a koncepció is nekem való. Maga az illat édesebb, kimondottan nektáros púderes-virágos illat, szerintem komfortos és megkapó, illetve nem annyira valószínű, hogy szembejön.

Nyilván Chanel-sznobságom is befolyásol, mindenesetre roppantul örülök a bézsemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 15.

Svetlana

2019. május 11.

Pont ahogy előző írja:semmi frangipáni (nekem is van több frangipánis illatom-ez nem olyan), se trópusi koktél, de nálam méz se és tea sem. Egy erős virágos illat, erősen gyöngyvirágos, én be is fulladok tőle, aszmatikus roham jön rám, fojt a gyöngyvirág a valóságban is. Leszáradáskor szappan, de nem tisztaság illat jellegűen, ahogy azt pl. a Chemise Blanche tudja. Csúnya leszek, de rajtam nyanyás. Az üvege viszont csodaszép, mestermű és jól mutat a gyűjteményemben. Sőt, megkockáztatom azt is, hogy ha nem Chanel lenne a címkén, hanem mondjuk húsvéti nyúl, akkor 200 Ft-ért lehetne venni húsvétkor a Spar kasszáknál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Parfuwoman

2019. április 25.

Sikerült lecsapnom egy kis Chanel mintacsomagra és ez is köztük volt. Már évek óta kíváncsi voltam rá, ahhoz képest kissé csalódás nekem. Én semmi trópusi, frangipánis elemet nem fedezek fel benne, pedig jól tudom, milyen illata van a frangipáninak, van is 2 parfümöm, aminek főszereplője ez a buja, egzotikus virág.
A Beige egy letisztult, elegáns Chanel hölgy illata: fréziás, virágos illat kis mézzel és teás jelleggel. Mintha fehér teát is éreznék, amibe egy pici mézet is kevertek volna, hogy lágyabb és simulékonyabb legyen. Kezdetben a fréziás vonal dominál egy kis gyöngyvirággal(elvileg nincs benne, de határozottan olyan az összhatás), majd a leszáradáskor egyre inkább szappanosodik. Nagyon kellemes, bár nem az én világom, egy érettebb hölgyön tudom elképzelni(nem kötöm korhoz, mert 20 és 65 évesen is lehet valaki érett, kinek milyen lapot osztottak ugyebár).Nem az én világom, de nem pontozom le nagyon, mivel érződik rajta a minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

Tubereuse

2018. április 11.

Sosem gondoltam volna, hogy egy alapvetően trópusi koktél lesz a szívem csücske. Frangipáni és méz csodálatosan lecsillapítva a fréziával.
Luxus illat, mély és időtálló. Mostmár nagyon kiváncsi lettem az EdP változatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Citral, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.