Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1926

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: neroli, bergamot, mandarin, aldehydek, koriander, őszibarack

Szívjegyek: ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa, jázmin, írisz, orgona

Alapjegyek: vanília, pézsma, tonkabab, opoponax, vetiver, benzoin, szantálfa, borostyán

NAGYON KERESEM😊🙏🙏Chanel Les Exclusifs De Chanel Bois Des Iles üvegében!!!!
Ár: ? , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: Üveges, Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó
Kisangyalcsillag

2019. április 19.

Gyönyörű illat.... aranyárban, mint minden Les Exclusifs...🤣🤣de csodás is... mint minden Les Exclusifs..❤ nekem N5 l eau feeling csodaszép fás leszáradással. Imádatos. ❤

Művészet egy palackban... ahogy a fragranticán írta valaki. Tökéletes megfogalmazás. Annyira... de annyira finom illat, egyszerűen nem tudok betelni vele..Mintha az én orromnak komponálták volna..❤❤❤Boldogságban úszok, ha ezt a csodát viselem❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

GNóri

2018. január 3.

Régóta szemezek a Les Exclusifs vonal néhány tagjával, viszont vannak élethelyzetek, amikor józanul mérlegelve az ember lányának nem kellene feleslegesen költekeznie, főleg nem egy nyolcvanhatodik parfümre, legfőképp, ha azt aranyárban mérik. Na, örülök, hogy ezt most ismét tudatosítottam, mert csak nem sikerült ehhez tartanom magam. Amióta egyre több mintát és fújóst láttam itt az oldalon, csak nem hagytak nyugodni, és végül beszereztem őket.
Úgy igyekeztem a postára, mint egy izgatott kisgyerek, aztán el is keseredtem, mert az első próba nem vett le a lábamról. Úgy éreztem, mintha egyszerűen csak a No.5 és a Coco szerelemgyereke lenne (ami egyébként nyilván hülyeség, hiszen a Coco jóval újabb illat náluk).
Azóta viszont már többször is viseltem, és kibontakozott a szépsége. Az alapja isteni vaníliás, tonkás, krémes finomság, amihez hozzájön a mérnöki pontossággal beállított Chanel-aldehidesség, és a fűszeres, fás szantál. Az egyik legtökéletesebb, legfinomabb illat, amit valaha éreztem. A karácsony és szilveszter Bois des Iles felhőben telt, még tökéletesebbé téve az ünnepeket.
Az illatra maximális csillagot adok, hiszen csodálatos, viszont szívem szerint egy csillagot levonnék, mert a tartóssága nem túl jó, kb. fél óra után nagyon bőrközelivé válik, ami egy ilyen értékű parfümnél szerintem elfogadhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

elixir

2016. június 25.

Nekem is nagyon tetszik. Extrém drága mindenhol. Az alapjegyeiben én felismerni vélem a későbbi Robert Piguet Baghari illatát, mely egy jelenlegi hideg idős kedvencem. Egyelőre itthon csak a Baghari elérhető, melyből egy teszterre várok az iparf-án.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Citral, Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.