Chanel

Ár:   160-280 $   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 18.

Ár:   160-280 $
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: citrusok, keserűnarancs, neroli

Szívjegyek: pacsuli, rózsa, jázmin

Alapjegyek: tömjén, benzoin, vanília, pézsma, fás jegyek, fehér csokoládé

Chanel Les Exclusifs De Chanel Coromandel / 5 ml
Ár: 4500 ft , Eladó: leaseydoux
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

aranybarack

2018. december 22.

Megértem a népszerűségét, de ez is nagyon édes illat. Klasszikus Chanel alapok, aldehides, poros, régies, rajta gourmand fehércsoki réteg. Mély, meleg, jó érzés viselni. Viszont - többeket zavart a környezetemben, avittnak, büdösnek és két fújást is túl intenzívnek éreztek. Részemről maradok a sorozatban a Cuir de Russie bőrös illatánál, jobban én vagyok. Egész napos, nagy szillázsú, intenzíven ragaszkodó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 22.

lvd

2018. augusztus 6.

Most itt a 40 fokban a Balaton partján fújom magamra és rájöttem hűsít, csak a tarkòmra a hajam alá fújom. Sajnos nem strandolok, hanem dolgozom nagyon finom az illatos kicsit komolyabb leszek tőle, imádom most is mint tèlen vennem kell egy extra nagy üveggel belőle!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

aidanne

2016. október 23.

Gyonyoru munka , innen is szeretnek gratulalni a Chanelhaznak ismetelten. Meseszep alkotas, minden jegye a helyen. Ugyerzem, hogy a chanel kozkedvelt illatait egybe gyurtak volna:))) no de komolyra forditva a szot valoban egy minosegi, szepseges muveszi illatot sikerult krealniuk.
Az illatrol: szamomra van egy kisse foldes, kisse dohos szaga, ami az idok mulasara is emlekeztet. Benne van a milt a jelen es a jovo.
Kulonleges osszjatek a boron, ha kapnam ajandekba bdoglennek,en azonban ettol fuggetlenul nem vagyok benne biztos hogy felkeresem. Meg nem. Fujosom van belole, es az most kielegit:) Az otcsillag termeszetesen jar, mert ami szep es muveszi, azert en pontot nem vonok le mert nalam nem teljesedett ki. Semmi baj, ettol te meg Coromandel, gyonyoru vagy ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

lianex

2014. szeptember 14.

Pár éve, amikor megjelent, teljesen oda meg vissza voltam érte már a leírás alapján. Akkor még csak 200ml-s kiszerelésben lehetett kapni (azóta már van 75ml-s is), egy vagyonért, alig pár helyen a világon (naná, ettől exkluzív). Egy amerikai parfümmániás weboldalán vettem belőle egy kis üvegnyit, és vártam a csodát. Tetszett, amit kaptam, tényleg egy darabka luxus érzése ez a parfüm, de valahogy elmaradt az a hanyattesős rácsodálkozás, amire számítottam.
Ettől függetlenül jár neki az öt pont, mert egy fantasztikusan összerakott parfüm. Gazdag, fás-fűszeres, jellegzetesen Chanel pacsulis illat. Egy fújás is sok belőle, annyira erős és tartós.

A nevét egyébként a kínai, festett-lakkozott fa paravánokról kapta (érdemes rákeresni a Coromandel screen elnevezése a google-ban, gyönyörűek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.