Chanel

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skiiin, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Habzó arclemosó normál és kombinált bőrre

Finman tisztítja a bőrt, miközben segít megtartani annak természetes egyensúlyát.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 15.

Update: És még mindig nem fogyott el!:) Igaz, hogy nem kizárólag csak ezt használom. Annyira kellemes, komfortos élményt nyújt, hogy javítok a négyesen, megéri az árát.

2018. szeptember 9. Senki nem használja ezt a terméket, hogy 3 éve csak egy vélemény született róla??
Valahogy úgy vagyok az arctisztítókkal, hogy szeretem őket szépen sorban próbálgatni, minden kategóriában találtam is már olyat, ami nekem nagyon jól bevált. Így aztán jöhet bármilyen helyzet, az olcsóbbtól a drágább kategóriáig megvan az, amit szívesen használok.
A Chanel tisztítója egyértelmű, hogy a skála melyik részén foglal helyet, de... azt kell, hogy mondjam, hogy a Shiseido Benefiance-val egyezően, nagyon minimálisat kell belőle használni ahhoz, hogy tökéletesen tiszta arcbőrt kapjunk. Nagyon kellemes az illata, jól felhabosodik és nem szárít.
Praktikus a flakonos kiszerelése is, utazásbiztos, és az állaga miatt az nem fordulhat elő, hogy magát túladagolja.
Használat közben olyan érzés, mintha hidratálót is használnánk, kellemesen krémes. Lemosást követően pedig nagyon kis finom, puha bőrt varázsol.
Van, amikor egy jó kis olcsó terméknél azt gondolom, hogy miért nyúljunk drágább után, ha van olcsóbb alternatíva is, de azért a kisördög csak bennem lakozik, és olykor engedek a kísértésnek. Ezt a kényeztetést nem bántam meg, mert ez a termék jó. Nem akarok rajta fogást találni, az árán kívül nagyon nem is tudnék.
Egy akciós beszerzéssel legalább 15%-ot biztosan spórolhatunk vele, ami még mindig magas árat jelent, de a 150 ml nekem min. fél évig elegendő.
Nem csodaszer, mert azért ennyire nem túloznék, szigorú leszek és így csak négy csillagot adok. De azt nagyon is megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 15.

VanillaBlossom

2018. október 8.

Nagyon jó illata van és kevés is elég belőle egy- egy használat alkalmával. Kicsit drága ugyan, de szerintem egy évig bőven kitart majd.
Szépen tisztít, de miután leöblítem az arcom, elég fura lesz a tapintása - mintha beszappanoztam volna. Ami viszont hatalmas piros pont : egyáltalán nem szárít. Leszedi a sminket és a mindennapi szennyeződéseket is, nem okoz kipirosodást vagy miteszereket.
(Persze ezt úgy írom, hogy általában este használom, amikor zuhizok. Lefekvés előtt pedig EL szérumot és Chanel Hydra Beauty Nutritiont használok. Ettől a hármas kombótól viszont olyan gyönyörű a bőröm, amilyen talán még totyogósként volt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Skiiin

2015. március 26.

Sajnos nem vált be.

Szárította az arcomat illetve mitesszerek jelentek meg a használatát követően, biztos valamelyik összetevő miatt.
Az illata kellemes, finom, friss, virágos, nagyon szépen habzik, kis mennyiség is elegendő egy tisztításhoz!Sokáig elég szerintem.
A flakonja nagyon szép, igényes, Chanel minőség!:)

Normál/kombinált bőrre ajánlják, vízhiányos, érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, ugyanis egy picit szárít.
Nem fogom újravásárolni. Másnak jó szolgálatot tehet, így nekem egy erős 3-as.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Sajnos nem vált be.

A flakonja nagyon szép, igényes, Chanel minőség!:)

Nem fogom újravásárolni. Másnak jó szolgálatot tehet, így nekem egy erős 3-as.

Emolliensek: Palmitic Acid, Stearic Acid, Liriodendron Tulipifera Leaf Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Alpha Glucan Oligosaccharide
Emulgeálószerek: Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Potassium Palmitate, Potassium Stearate, Sodium Laurate, Potassium Laurate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Potassium Myristate, Lauric Acid, Sodium Myristate, PEG-3 Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Myristic Acid
Tisztítószerek: Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Potassium Palmitate, Potassium Stearate, Sodium Laurate, Potassium Laurate, Potassium Myristate, Lauric Acid, Sodium Myristate, Sodium Laureth Sulfate, Myristic Acid, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sodium Benzoate

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!