KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. február 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1921

Illatkategória: aldehides-virágos

Illatösszetevők: aldehid, narancs, ylang-ylang, bergamott, citrom, jázmin, gyöngyvirág, rózsa,  borostyán, szantálfa, pacsuli, pézsma, vanília, okamoss, vetiver

Ár: 25.000 Ft , Eladó: szabokriszta
Állapot: Bontatlan csomagolás., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés
Ár: 22000 Ft , Eladó: CyberPunk
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás után postázom vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nixe

2018. április 14.

Teljesen nagymama szagom van tőle. Igen, szagom, nem illatom - és most a tartóssága ellene szól, egész nap nagymama illatú voltam. Ha valakinek tetszik ez az illat akkor bátran vegye, kitart, ezért a 3 csillag.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Miaaa29

2018. április 5.

Nem rossz parfüm, de nem is olyan, amelyik megdobogtatta szívemet.. mondhatom, hogy szerencsére, mert így sok-sok pénzt megspórolok :D
A lényeg, hogy rajtam nem annyira ütős.

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

A lényeg, hogy rajtam nem annyira ütős.

Luiselotte

2018. április 3.

Esküszöm fèltem kipróbálni:)Az elejétől a végéig elolvastam az összes véleményt...Jajj ha nem tetszik és megírom akkor majd nem leszek elég kifinomult, ha meg igen akkor snob vagyok?
Barátnőmnek régóta megvan és rajta szeretem is, ma adott belőle kis fújósban, hogy tesztelhessem.
Rég voltam ilyen kiváncsi egy illatra...Papíron mindig határeset volt, frissen fújva túl sok, de ha pihent pár napot a blatter akkor csodás illat szálldogállt ki a pénztárcámból ha kinyitottam. Rajtam sajnos nem mutat jól az én bőröm nem szereti, túl karcos és keserű lesz :(Sajnálom, mert az életérzést és az attitűdöt amit hoz jó lett volna a magaménak tudni. 37 éves fejjel ideje megtanulnom, hogy ne a finom elegáns francia illatok között keresgéljek, hanem az olasz szekció az ami nekem van kitalálva.
Nincs szívem lepontozni, kap egy 4- est, mert kiemelkedő illat ,csak nem az enyém.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

sieszter

2018. április 3.

Attól még, mert több évtizede folyamatosan létezik, nem biztos, h jó. Amikor én próbáltam, konkrétan pisiszagúnak éreztem. 2 pontot adok neki.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

CRD

2018. április 3.

Ez egy igazi parfüm klasszikus....ami nagysága okán nyilván nem való mindenkinek....nagyon sok múlik azon ki milyen milliőben nőtt fel.... aki szintetikus tucat olsó parfümökhöz van szokva, annak ez garantáltan sok, és garantáltan nem is való.
Ez csakis elegáns, kifinomult, szofisztikált, szexi nőkhöz illik-kortól függetlenül.
Szerintem csak az érzi öregasszonyosnak aki szintetikus löttyökhöz szokott. Nincs ebben semmi öregasszonyos.
Nagyon szép illat, ami rendkívül tartós, de túlfújni szerintem tilos, mert akkor már zavaróvá tud válni.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Parfuwoman

2018. március 19.

Abszolút nem az én illatom, én ezt öregesnek érzem sajnos, pedig néhány fiatal is használja. Én mondjuk csak Youtubereknél láttam eddig, még senkit sem ismertem, aki használta volna.3 csillagot kap,mivel egy klasszikus, hagyományos parfüm, a maga korában nagyon izgalmas lehetett, s nem sok parfüm éri meg a 100 évet... Ráadásul Marylin Monroe is ezt használta a mendemonda szerint, s állítólag nem is változtattak azóta az eredeti formulán.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

emeseee6

2018. március 9.

Hát én nagy Chanel parfüm "gyűlölő" vagyok. 80-90%ban annyira ódon és nehéz illatok,hogy nem csak hozzám (ott pláne nem ,25 éves vagyok),de egy középkorú hölgyhöz sem gondolom,hogy passzolna. Ha személyiségjegyeket kéne társítani,olyan valakit képzelnék hozzá,aki jó 50 elmúlt,egy igazi "fapina" XD ,sosem mosolyog,sosem kedves,sosem spontán.
Kimondottan erről az illatról szólva pedig,háááát én elismerem,hogy a maga idejében jó lehetett,mindenképpen jó,hogy megszületett,de egyszerűen eljárt felette az idő. Számítógépet sem az első modellt használjuk már ,és felesleges is ilyesmit erőltetni :D Persze van kivétel,ahol előny ,ha valami régi (bor,whiskey stb) ,de én egyébként is nagyon újító szellem vagyok,utálok a múltban élni,úgyhogy ez nekem ,most 2018-ban egy hatalmas NEM SOHA.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Elkofen

2018. február 25.

Emlékszem először 21 éves koromban próbáltam ezt az illatot, amikor ifjoncként Németországban dolgoztam. Egy kis üvegcsés mintát kaptam belőle. Már akkor sem tetszett és rémesen undok, hányingerkeltő és öreges illatnak találtam. Azóta 42 éves lettem és bár többször újra próbáltam, azóta sem javult róla a véleményem. Az öreges jelzőt pedig nem lekicsinylő, degradáló értelemben használom. Nekem is volt angyali, csupaszív nagymamám, aki mindig szolíd tisztaság illatot árasztott. Az nem ez az illat volt...
Tehát időközben családos, felősségteljes asszony lettem, de ezt a parfümöt most is nagyon kellemetlennek találom. Ikonikus parfüm ide vagy oda. Magamra nem fújnám. Egyszerűen taszít, ahogy a legtöbb férfit is.
Amúgy annak idején (21 évesen) kidobtam a kis üvegcsés miniparfümöt. Ma is ezt tenném. Nem bírtam magamon elviselni és nem akartam a környezetemet sem terrorizálni vele. Ajándékba pedig senkinek sem kellett...

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Ildiko9

2018. február 14.

Az élet célja a hazaékezés...mert hazaérkezünk mindenben. Hazaérkezünk a családunkhoz, a kedvenc karosszékünkhöz, a kedvenc tájunkhoz, hazaérkezünk Önmagunkhoz. Szerencsés, aki mindezt nagyon fiatalon megkaphatja, mégis úgy gondolom kell elég érettnek lenni ahhoz, hogy mindezt értékelni tudjuk. Ilyen a híres 5-ös is.
Nagyon sok kalandozásom volt az elmúlt években, és tudom, hogy még lesz is. Kellenek a "kilengések" , kell az újdonság, de hiába próbálom huzamos ideig, végül a szívem visszahúz ahhoz a kislányhoz, ahhoz a nagymamához akiről már írtam Nektek. Ez az elmúlt két év megtanított arra is, hogy a Chanel-ek arca, bár elsőre egyformának tűnik, minden évszakhoz, alkalomhoz tökéletes. Akárcsak a kis fekete.. A teljes sorozat megvan és most már bátran állíthatom, van az elegáns Chanel, a vidám Chanel, az érzéki Chanel..és bár nekem külön is tökéletes alkotás mindegyik, de ezeket a jelzőket mindegyikben megtalálhatjuk.
Így - bár persze kirándulásaim lesznek még (naná!), de hazaérkeztem. És a történet akkor és ott indult, ahol egy kislány ámulva nézte a nagymamáját...

Volt egyszer egy kislány, aki ámulva nézte, hogy a nagymamája berakott aranyszőke haját fésülte az előszobában. Ott egy pici üvegecske, amiből elegánsan egy-egy pöttyöt a nyakához érintett. Elegáns volt és nagyvilági. Amolyan "majd a felnövök én is ilyen leszek". Gyönyörű nő volt (és máig az is). Körbelengte ez az illat. Egyszerűen ahogy kilépett az utcára alig 160 cm magasan és 50 kilósan - hercegnővé vált. A férfiak akkor még megemelték a kalapjukat, erre is emlékszem. S én imádtam a kezét fogni az én királynőmnek! Mert ő az volt. Lebegett, tökéles volt. Máig emlékszem ezekre a képekre. A mai napig is az, pedig már 90 éves elmúlt. Már nem használ parfümöt, de féltve őrzi az üveget. Mert az egy xxxxxx éves eredeti Chanel.
Én tegnap teszteltem, s egy pillanatra újra az a kislány voltam, aki sétált. hogy öreges illat lenne? Rajtam nem, egyáltalán nem. Először azt mondtam, hogy húúúúúúúúú...ez bizony túl sok. Néhány perc után viszont a tengerparton körbelengett az illat. Nehéz leírni, hogy milyen. Egyszerűen, viselni kell tudni. Csak érzed és valahogy utazol, és utazol..és utazol az élmény, az illat és az emlékek varázsában :)
Bár ez nem az lesz, amit minden nap használok, de biztos, hogy 30ml-es a polcomon fog díszelegeni hamarosan. Mert egy ilyen is kell. Az emlékek őre..

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Kodi

2018. február 1.

Az első "nagy" parfüm volt, amit megvettem. Ma is előttem van a jelenet, amikor frissdiplomásként bementem egyik kedvenc bűnbarlangomba, a Skála Metró aljában lévő parfümériába, ahol nagyon elegáns, addig soha nem látott parfümök sorakoztak, nagyon szerettem oda járni főiskolásként, ott szerettem bele a parfümökbe és persze Budai Skálát ki ne hagyjam. Nem tudom létezik-e még egyáltalán, 1000 éve nem jártam ott. A Chanel polc, óh, milyen gyönyörű volt. Kvázi az első keresetemből vettem, minden, ami ezután jött csak pénzkidobás volt. Merthogy kaméleon, mindenkin máshogy, de csodásan mutat. Egyszer egy néni leült mellém a buszon, hirtelen felkaptam a fejem... mi ez az öregasszonyos illat? Valóban rajta korának megfelelően mutatott, de nem kell félni, rajtam kicsit sem mamókás, hanem elegáns, nagyvilági... Mindent leírtatok már előttem, szép, különleges... folyékony önbizalom. Ha ezt viseled "levegőd" van, ahogy édesapám fogalmazta meg a szillázsát. :) Ugyanakkor nem egy hétköznapi illat, én kizárólag nagy családi eseményekre, ünnepekre fújom fel, mert ő arra való. Megosztó, pedig még sosem éreztem, hogy valakin rosszul mutatott volna, ráadásul utánozhatatlan, dupe-jai vannak ugyan, de kivétel nélkül rosszul sikerültek, általában atombombák hozzá képest, nem szabad velük próbálkozni, rajtuk keresztül megítélni ezt a Parfümöt pedig egyenesen szentségtörés. Tartósságáról és minőségéről csak annyit, hogy az én példányom (sic) 17 éves, ez idő alatt sem a színe nem változott meg, sem az illata nem romlott meg, hatósugár is maradt a régi, ugyanolyan, mint amikor megvettem. Én ilyet még nem találtam parfümben. Csak az üveg fele fogyott el, vintage lett, mint én.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!