Chanel

Ár:   32 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   32 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1921

Illatkategória: aldehides-virágos

Illatösszetevők: aldehid, narancs, ylang-ylang, bergamott, citrom, jázmin, gyöngyvirág, rózsa,  borostyán, szantálfa, pacsuli, pézsma, vanília, okamoss, vetiver

Ár: 24 000 Ft , Eladó: tukamark
Állapot: minimalis hiannyal, Helyszín: Budapest, fizetés: posta vagy foxpost, személyes átvétel, fizetés banki utalással
Ár: 15900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

NRbk24

2020. május 26.

Drogériában szagoltam, mert mégis egy számomra ikonikus parfüm volt... Ameddig meg nem szagoltam. Szerintem nénis kölniszaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Luller

2020. április 13.

Jöttem felpontozni ezt az ikonikus csodát! Mert számomra az! Top 3-ban van nálam, és ott is marad egy életre :) Klasszikus! Friss, üde, közben mély és határozott! Tisztaság és bujaság mindenkor, bármikor :) Megértem, ha valaki nem szereti! Nem lehet és nem is kell azonos ízlésűeknek lennünk. Ez így van jól :) Ami biztos, hogy nálam teli találat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

andiriri

2020. február 21.

Chanel No5.... mit lehetne ehhez hozzáfűzni?? A parfüm magáért beszél. Ez egy történelem. Ugyanakkor szerintem ehhez az illathoz fel kell nőni, és átérezni megérteni az eleganciát és az életérzést, amit közvetít. Nálam ez 4 éve következett be, azóta tartok itthon. Nagyon elegáns illat, amikor ezt használom, olyan mint egy időutazás! Szinte látom, érzem azt a régi korszakot, mikor az elegáns francia nők mentek a kávézóba leülni egy kávé és süti mellé a tweed kosztümben, 2.55 táskával, gyöngysorral... Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

nicolette88

2020. január 23.

A múltkor láttam a Douglas-ban egy szép állványon, és gondoltam, hogy megszagolom. Az első gondolatom az volt, hogy ez húsvéti locsolókölni. Szerintem azért, mert sok cég hasonló illatot szeretett volna gyártani, mint ez, hiszen hatalmas sikert aratott a megjelenése óta. Sajnos pont emiatt nem is fogom megvenni, mert ezt a "locsolókölnit" nagyon nehéz volt gyerekként is elviselnem a húsvéti locsolásokkor. Ez az emlék megmaradt és egyből felidézte ez az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

jean baptiste

2020. január 5.

Nskem egy vintage akadt a kezembe . Mélyebb, teltebb az újnál. Nekem nagyom feminin. Jutányos áron feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

pinkyy

2019. december 19.

Nekem nem jött be ez az illat, nekem túl erőszakos, émelyítő. Jobban szeretem a kevésbé tolakodó, kedves illatokat, de nyilván ez csak az én véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

vhsz

2019. december 9.

Ajándékba kaptam, de még mindig van belőle. Nagyon erős illat, nekem egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

beucika

2019. november 14.

Teljesen véletlenül botlottam bele egy üzletben.
A csuklómra fújtam egy kicsit belőle.
Elsőre nagyon nem....
Büdös, émelygős gondoltam.
Aztán mentem tovább a dolgaimat intézni.
És megcsapott egy elegáns, kifinomult illat, ami az én csuklómról érződött!
Hihetetlenül finom, púderes, virágos, illat.
Imádom!
Azt hiszem szerelem...
Azóta alkalmakra szinte mindig őt használom.
Nagyon tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Teljesen véletlenül botlottam bele egy üzletben.
A csuklómra fújtam egy kicsit belőle.
Elsőre nagyon nem....
Büdös, émelygős gondoltam.
Aztán mentem tovább a dolgaimat intézni.
És megcsapott egy elegáns, kifinomult illat, ami az én csuklómról érződött!
Hihetetlenül finom, púderes, virágos, illat.
Imádom!
Azt hiszem szerelem...
Azóta alkalmakra szinte mindig őt használom.
Nagyon tartós

davidkriszti

2019. november 5.

A baratnomtol kaptam egyszer, es eleinte nem igen voltam odaig meg vissza erte, de hogy meg ne bantsam el kezdtem hasznalni. Egy ido utan el sem tudtam a napomat mar kepzelni nelkule. A tisztasag erzeset jutattja eszembe, reggel zuhanyzas utan felfujva, kicsit olyan erzesem van, mintha megnyujtana a frissesegemet. Az en tapasztalatom alapjan ez a parfum kepes barkit meghoditani. Nem tolakodo egyaltalan, talan a visszafogottsaga miatt en inkabb nappalra hasznalom, es foleg amikor irodaban dolgozom. Estenkent szeretem az eros illatokat, mint a Laya vagy az Ambre Tigre Givenchytol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Tubereuse

2019. november 2.

No. 5.
Lehet utálni/lehet imádni, de szó nélkül nem lehet mellette elmenni. Az aldehides illatok királynője, ahol a két udvarhölgy a No. 22. és a No. 5. Pure parfüm.

Időtlen és klasszikus.
Aranybarna aldehides elegancia.
Ha csak ezt a parfümöt köszönhetnénk Gabriellenek, már nagyon hálásnak kellene lennünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

No. 5.

Időtlen és klasszikus.
Aranybarna aldehides elegancia.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)