Chanel

Ár:   32 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   32 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1921

Illatkategória: aldehides-virágos

Illatösszetevők: aldehid, narancs, ylang-ylang, bergamott, citrom, jázmin, gyöngyvirág, rózsa,  borostyán, szantálfa, pacsuli, pézsma, vanília, okamoss, vetiver

Ár: 2500 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom
7 féle Chanel illatból kóstoló kérhető
Ár: 1800-tól , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

Kise

2021. április 16.

Én nem hiszek a "még meg kell érnem rá" marhaságban. Valakinek vagy bejön ez az illat, vagy nem. Jelzem, hogy a 90-es években Bécsből hozott Opium, Poison mintákat kipróbálva roptam a helyi discóban, és menőnek éreztem magam, mert nem a bordó, vagy barna Impulsomat kellett használni. Ha azokat tudtam viselni 17-18 évesen, mit nekem 46 évesen a Chanel 5. És igen: bejön, tetszik, szeretem. Isteni szappanos leszáradása van rajtam, nagyon tartós. Sokáig ki sem próbáltam, mert eleve a Premiere flankerre hajtottam, hogy az a modern változata stb., de ez az eredeti verzió jobban megfogott. Ami még tőle is szebben muzsikál rajtam az az EDT. Egyszer talán a fújós helyett veszek egy üveggel is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

kicsimira

2021. április 14.

Szinte már mindent elmondtak róla amit csak lehetett.... Egyre biztosabb vagyok benne, hogy vagy rossz èvtizedbe, vagy rossz helyre születtem már ami az illatokat illeti. Vagy füstölő vagy a klasszikus illatok :)
Nincs ez máskènt sem az Öreg Hölggyel. Zseniális alkotás! Kell hozzá az elegáns ruha, a szèp cipő, az èkszer..... Nem,nem a ruhához illik a parfüm, ez az illat kikèri magának hogy hozzá öltözzenek. Elegancia, kifinomultság. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Szeszi50

Korcsoport: >54
2021. április 14.

Anyukám illata volt hiába vettünk mást is ő ragaszkodott hozzá. Újabb másféle parfümök mind az unokáknál kötöttek ki csak a Chanel volt a kedvence.
Minden vasárnap, ünnepnap, ha ment valahova ezt használta már 50 éve is. Az üres üvegeket elrakta a ruhái közé a szekrényekbe picit mindig hagyott benne. Most mind kincs nekünk. Utolsó üveget három éve kapta tőlem abból már alig hiányzik...előveszem sokszor és ez anya illata átölel, megsimogat, itt van velem és csak potyognak a könnyeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 14.

KissKitti

2021. március 31.

Alappillére a gyűjteményemnek már jó ideje, már 8 évesen is szerelem illat volt amikor mamám üvegcséjét illatoztam, ez azóta sem változott. Talán a kaviárhoz lehet emberileg ezt a parfümöt hasonlítani annál is tipikusan két véglet van vagy nagyon szereti vagy nagyon utálja az ember azonnal. Az is biztos hogy akár tetszik akár nem ehhez az illathoz meg kell érni és kell egyfajta magabiztos stílus mellé, én magam se használtam/használom olyankor amikor csak kiugrom a házból egy vicces feliratú póló+farmer szettel, véleményem szerint igényli az eleganciát de legalább a letisztultságot ilyen téren.

Ami mindennél fontosabb NEM impulzusvásárlásra való meg vakon lövöldözésnek mert ennél a parfümnél hatványozottan egy lottó az, hogy bejön-e vagy sem és ahhoz továbbra se feltétlen egy olcsó darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

Orsimia

2021. március 1.

Ehhez az illathoz meg kell érni,és nem való mindenkinek,először nagyon erős,de a leszáradás után isteni,elegáns púderes,szappanos lágy illat lesz belőle,nekem önbizalmat ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

kisszandi

2021. február 11.

Érdekes egy illat. Valószínűleg ehhez még öregednem kell (27). Első fújásra gyerekkorom templomba járós időszaka jutott eszembe, ahogy belépünk a templom és megcsap az a típikus öregasszony szag. Következő szaglásra illatmentes szappan illata van. Azt követően pedig frissen mosott ruha de úgy a régi korokban, nem mai mindenféle fajta öblítős. Hatósugara elég nagy egyetlen fújásnak is, tartóssága is valószínűleg jó lesz. Azonban ezt egyenlőre biztos hogy nem fújnám magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Ingi

2021. január 29.

Nagyon kíváncsi voltam erre a híres illatra. Kaptam belőle tesztert. Hát ez valami borzalom... Oké, hogy idősebbeknek való, de na. A férjem majdnem rosszul lett tőle :DD 100 évesen se akarom, hogy ilyen illatom legyen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Regi88

2021. január 26.

A korának megfelelő illat/ szag....
Pont olyan, mint amennyi " idős" a parfüm, ennél nem vártam tőle többet, amúgy is a Chanel illatokkal hadilábon állok.
Mázli, hogy jó áron próbálhattam ki, mert számomra nem ér többet, de legalább elmondhatom, hogy kipipálva ez is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

A korának megfelelő illat/ szag....

Milva07

2021. január 1.

Update: eljött az 5 csillag ideje. Több ok miatt, de annyit változott a szaglásom, hogy néhány illat elviselhetetlenné vált(pld. Shiseido Feminite du bois), több illat pedig kinyílt, megváltozott, sokkal jobb lett.Köztük ez az illat is. Remélem,nem csak időlegesen és elkísér jó darabig az életemben.Szeretném...

Ma reggel kinéztem az ablakon, a hegyek teteje még csak nem is sejlett a ködös-felhős párában, 12 fok volt, MA őt fújom, döntöttem hirtelen. Éreztem, hogy a hideg pára jót tesz az illatnak, és milyen igazam volt: meleg-krémes puhaságot von körém, ringatózom az illatban, felhő vagyok én is... Igen, ezt az érzést vártam...

Egyszer már szerettem volna Őt. Ő nem AKART engem. Most, hogy 50 vagyok, ismét megpróbáltam, lám, a fennhéjázó, borbolya-szúrós hölgy elővette szebbik modorát , selyemmel vonta be tüskéit és megengedte, hogy lágyan vállára hajtsam a fejem. Na, nem örökre, nem elbóbiskolni, de nem ám. Csak akkor, ha őnagysága is akarja, ha méltónak találja ruhám/kedvem/tartásom/ önbizalmam az adott pillanatban.Ha nem, huss, repül a selyemburok az ágakról és maradnak a tüskék...
Rajtam puha meleg virágillat, az aldehidek szelídek és főleg a pacsulit érzem belőle. Rendkívül tartós, nem össze-vissza fújdogálandó illat. Ha viselni szeretném, jól meg kell gondolnom: el tudom-e viselni, el fog-e viselni. Vagy szenvedhetek egész nap, mert nem vonz, hanem taszít....
Marlene Dietrich akár már hordhatta (volna) is, ha nem a Bandit (Robert Piguet) lett volna a kedvence.
35 milisem van, kb az életem végéig ki fog tartani, de ez így van jól. A tüskék még ott vannak a borbolya ágon, bár már nem mind.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 1.

ErikaErika2

2020. december 15.

Isteni, nagyon finom illat, nagyon szeretem, de a tartossaga egy katasztrofa, ennyi penzert egyenesen verlazito. Ez nem csak az en velemenyem, nagyon sokan panaszkodnak erre a Fragrantican. Karacsonyra kaptam, par ora alatt elillan rolam ez az illat. Nagyon csalodott vagyok! Harom csillagot is csak azert adok, mert tenyleg nagyon finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)