KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   32 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   32 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1921

Illatkategória: aldehides-virágos

Illatösszetevők: aldehid, narancs, ylang-ylang, bergamott, citrom, jázmin, gyöngyvirág, rózsa,  borostyán, szantálfa, pacsuli, pézsma, vanília, okamoss, vetiver

Ár: 12.000ft, csere is érdekel , Eladó: Anita1984
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Postázom
Ár: 1300 Ft + posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/2,5 ml, Helyszín: Pannonhalma, fizetés: Banki utalás,posta

Mandulaszem

2018. október 10.

Valahogy nem az én illatom. De elismerésem,hogy így kiállta az idők próbájàt. Nem sok ilyet vagy csupán ehhez hasonlót tudom említeni, az biztos.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Heine

2018. október 9.

Isteni, mesés csoda.
Szerintem könnyen megromlik, csak ez lehet az oka, hogy néhány üzletben borzasztó szagúnak érzem a tesztert, másutt pedig a legtisztább, legédesebb, legfinomabb krémes szappanillatnak, ami csak létezik. Isteni... mennyei. Nagyon finomnak találom, pedig hányszor éreztem már orrfacsarónak! Nem értem, és függök tőle, be kell szereznem egy egész üveggel. Régi időké, igen, l'air du temps, de szerintem a divat ott, ahol vagyok, senkit nem érdekel.

A műegyetem kicsit más, teljesen el vagyok szigetelve a trendi-cicababa, szétfestett arcú, egymással versengő egyenlányoktól. Nyugodtan viselhetek azt, amit akarok, senkit nem érdekel, hogy mikori, mennyibe kerül, mennyire trendi. Furcsa, de ez a hely - annak ellenére, hogy (a kezdeti kb. 400, most 150) gépészből alig tízen vagyunk lányok - utat nyit a természetes szépség felé, itt nem azt értékelik, ha valaki a legdivatosabb fast fashion cuccokat aggatja magára. Szép, tiszta bőr, ápolt külső, visszafogott, kényelmes, csinos ruhák, finom illat, kedvesség. Ilyen is lehet trendi. Ez az illat pedig -ha azt a arcát mutatja, amit én ismerek, és páratlanul finomnak találok - illik hozzá.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Isteni, mesés csoda.

Ildiko757575

2018. szeptember 19.

Ma ismételten sikerült "összefutni" vele. Még mindig iszonytatóan borzasztó illata van. Még az ellenségemnek sem kívánom. Mint a hígítatlan tisztítószer!!!!!

Ildiko757575
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Ziggytwig

2018. szeptember 10.

Az a titka, hogy nem szabad belôle sokat fújni. Kettôt, és kèt óra múlva még kettôt. Ami még meglepô: a fèrfiak imádják!

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

KolozsiTimea

2018. augusztus 26.

Az egyik állandó darabom,már 15 évesen is használtam,ami gondolom nem jellemző :) Sokszor megkérdezték hogy mi az az illat ami rajtam van,gondolom fel sem merült hogy egy kislány Chanelt használhat.Egyszerűen imádom,egész nap érzem magamon hol jobban,hol kevésbé,és mindig kicsit más arcát mutatja.Most gondolkozom rajta hogy kipróbálom a Premieret is.

KolozsiTimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

CiccuMiccu

2018. augusztus 19.

Narancsvirág, gyöngyvirág, jázmin, vanília, szantálfa... önmagukban is ütősek, de ha egymásnak ugranak még a pacsuli se bír felülkerekedni. Ne csodálkozzunk, ha megnyílik a föld alattunk.

CiccuMiccu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

spacemonkey

2018. augusztus 15.

érdekes, hogy megoszlanak a vélemények itt a kommentek között. ez egy édes illatú, ikonikus parfüm, olyan, aminek az eleganciáját "tudni kell viselni". :) egy igazi örök klasszikus, mint a fekete kis ruha.
a gyűlölködőket és nagymamázókat nem nagyon értem - sajnálom, hogy nem vált be nekik, de hát üzletekben meg lehet próbálgatni, ismerkedni, és ez mindenképp javasolt ilyen beruházás előtt. parfümöt soha ne egyenesen üvegből szaglásszatok, mindenképp fújjátok pl. a csuklótokra egy kicsit, és várjatok, sétálgassatok az üzletben. rögtön nem lesz "nagymamás". :)

spacemonkey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Elegáns, kifinomult, örök illat, amiért rettenetesen odavagyok, sokszor szemezgetek vele otthon, de én nem tudom viselni, csak a Mademosielle változatát. Ettől függetlenül 5 csillag, mert mesés és nem az ő hibája, hogy nem vagyok elég érett hozzá.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

dorcsiga

2018. július 20.

Elöljáróban annyit hadd mondjak, hogy nagyon ritka az a parfüm amitől nem lesz instant migrénem, és ez a csoda bizony ilyen :)

Először 12 évesen találkoztam az illattal, nagybátyám hozott egy újságot Párizsból, abban volt egy illatminta. Párnám alatt tartottam, naponta ezerszer szaglásztam, szinte másik dimenzióba kerültem szimatolás közben. Addig sírtam érte míg anyuék bementek a boltba, hogy na akkor karácsonyra kapja meg a gyerek ha ennyire imádja, legyen boldog. Mikor kérték a boltban, az eladó hölgy konkrétan leh.lyézte őket hogy mekkora tuskó ötlet már öregasszony parfümöt venni fiatal lánynak. Anyuék elbizonytalanodtak, nem vették meg, ezt az egészet is utólag mesélték.
Mikor egyetemre kerültem, bementem egy douglasbe, hogy én bizony újra megszagolom ha addig élek is. Nem volt kellemes illat, kifejezetten zavart. Csalódottan hagytam ott.

Pár napja megint bementem az üzletbe, igazából rúzst venni, de ha már arra jártam, gondoltam, beleszagolok. Akkor láttam hogy két féle üveg van egymás mellett, az egyik egy fehéres a másik sárga színű folyadékot rejt. A fehér a korábban szagolt éles, durva illat. Na de a sárga, az életem szerelme lett! Fújtam a kis papírra, egész nap azt szagoltam. Másnap fújtam magamra is, ez a végső próba, hajlamos rajtam máshogy mutatni egy illat. Magamon is imádtam. És akárki érezte rajtam, szinte hipnózisban szimatolt, hogy mi ez a jó illat. Néha még álmomban is érzem, annyira rabul ejtett. Szóval a következő fizuból megveszem, és szerintem már sosem cserélem le, annyira egyek vagyunk az illattal.

Röviden : akihez illik, azon fantasztikus lesz és mindenki csodálni fogja. Akihez nem, annak egy vödör WC illatosító is szimpibb lesz, kifejezetten megosztó illat

Update
Bementem megszaglászni mindent, Eau és Eau premiere volt az, amit én hiába szaglásztam, nem tetszett (meg hát az apró betűt már nem figyeltem, nem is értettem, miért sárga az egyik és közel áttetsző a másik :D)

dorcsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Update

Nancika

2018. július 18.

Ha meg kellene nevezni azt a három dolgot, amit a legnehezebb volt letennem, amikor az állatkísérlet-mentessé varázsoltam a fürdőszobámat, a Chanel N°5 biztos rajta lenne (mind a két verzióban) a 3 legnehezebben lecserélt termék listáján. Olyannyira, hogy az utolsó üveg alján tartogattam pár cseppet, amit mindig csak jeles alkalmakkor használtam.

Érdekesség: aztán páran összeálltunk, hogy rendeljünk az Eden oldaláról (hogy szétdobjuk a szállítási költséget), és a választásom egyértelműen a NO.7 EDEN NUMBER FIVE parfümre esett. Ugyanis ez a cég a világ leghíresebb illatainak készíti el az állatkísérlet-mentes és vegán verzióit. Amikor megérkezett, azonnal kipróbáltam: egyik kezemre az eredetit fújtam, a másikra pedig a dupe-ot, és nem kellett csalódnom, a két illat megszólalásig hasonlított egymásra. Ahogy telt az idő, a szív- és az alapillatok is kb. egyszerre bukkantak fel és ugyanolyanok voltak. A végére már nem emlékeztem, hogy melyik csuklómra melyikből fújtam, de nem is volt erre szükség, mert mind a kettő ugyanolyan illatú volt. A tartóssága is megér egy misét, a kabátomon egy fújás két nappal később is tökéletesen érződött. A szétdobott szállítási költséggel pedig összesen 9600 Ft körül fizettem a 50 ml-es dupe-ért, ami nevetségesen olcsó a számomra tökéletes illatért, pláne akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy ez az eredeti mennyibe kerül.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!