Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

1986-ban Jacques Polge készítette, alapjául az 1921-ben Ernest Beaux 1921-es illata szolgált.

Illatösszetevők: neroli, ilang-ilang, barack, bergamot, aldehidek, jázmin, gyöngyvirág, írisz, májusi rózsa, szantálfa, vetiver, moha, pacsuli, bourbon vanília

labathante

2020. január 4.

Kedvenc illat, first class feelinggel. Nagyon tartós, a sálamon szinte mosásig lehet érezni. Intenzív ,de nem taszító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

senskin

2019. február 10.

Bizony luxus, erőteljes, mint a férfi. Csak ámodom? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Bizony luxus, erőteljes, mint a férfi. Csak ámodom? :)

Mse

2017. december 27.

Rendezvényre, bálra, különleges alkalomra csakis ezt használom. Pici vagyok, szőke, kék szemű, törékeny, szóval EGYÁLTALÁN nem az én illatom, de ez mégis maga a luxus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.

netti1990

2017. február 23.

Páromtól kaptam ajándékba karácsonyra :) Nagyon finom,elegáns női illat.Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)