KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   30 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 690 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016 őszére tervezik a legendás Chanel N°5 kollekció bővítését a Chanel N°5 L’Eau parfümmel, amellyel a fiatalabb közönséget szeretnék meghódítani. Olivier Polge 2013 óta dolgozik ezen a kompozíción, amellyel a kifinomult eredeti parfümöt frissebbé és könnyedebbé varázsolja, meghintve Grasse híres májusi rózsáinak illatával.

Fej illata: citrom, mandarin, narancs, neroli és aldehidek
Szív illata: rózsa, ilang-ilang, jázmin
Alap illata: cédrus, fehér pézsma

Chanel N°5 L’Eau 50ml/42ml kb
Ár: 18.000 Ft , Eladó: CRD
Állapot: Friss bontású dobozos , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes Andrássy,Allee,Deák,Mammut vagy postán maradó/Foxpost plusz 800 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

leila0803

2018. július 11.

Itt vagyok, hogy emeljem kissé a pontjait.
Szoval, ket megkozelites lehetséges, az egyik a No 5-val osszehasonlitasban: ki gondolta volna, hogy ezt a citrusos lehelletet hozzaadva az alapvetoen mely es karakteres No 5-hoz egy csodas es finom, elegans csodaillatot kapunk? En biztosan nem, sosem jutott volna eszembe citrussal keverni, de hihetetlen egy alkotas jott igy letre. Konnyed, citrusos, megis elegans klasszikus.
Fuggetllen parfumkent pedig azt hiszem az egyik legtutibb nyari parfum. Nagyon keves olyan illatom van, ami nyari, mert nekem nem eleg egy kis citrus es aqua a boldogsaghoz. Kell az a plusz, hogy megtartsa az erdeklodesem. Szemely szerint nekem az Eau Fraiche alulmarad ezzel szemben, mert rajtam az nem mukodik. Ez viszont nagyon is! :)

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Itt vagyok, hogy emeljem kissé a pontjait.

Svetlana

2018. június 2.

Olyan kis citromos semmilyenke rajtam. Mint egy légfrissítő, vagy egy jobb fajta slozi-spray.

update: Az idei nyáron kezdtem megszeretni. Most valahogy púderes citrom rajtam. Úgy látszik változik a bőrkémiám.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

CRD

2018. május 21.

Pár hete kaptam egy 50mlst, de csak mostanában kezdtem el használni, és nagyon tetszik. Tartóssága kifogástalan, és érdekes módon engem jobban emlékeztet a No19 Poudréra, mint az anyaillatra.
Elegáns, szofisztikált illat, jól illünk egymáshoz. Sokkal enyhébb, puhább és lágyabb mint a No5 nappalra könnyen viselhető, biztosan nem olyan megosztó mint az anyaillat. Estére nekem kevés, de nappalra nagyon passzolunk.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

bobherceg80

2018. május 14.

Kifújáskor erős szappanos illat,ami hamar mérséklődik,kifinomulttá,elegánssá válik.Könnyed és stílusos,de sajnos max. 10 percig érződik a bőrön.Kár,hogy ennyire csapnivaló az ár-érték arány,különben egy nagy üveggel beneveznék rá.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Timi27

2018. május 13.

Ajándékba kaptam egy mintát ebből az illatból, és pont meleg, nyári időben próbáltam ki... elsőre nagyon megtetszett ahogy körüllengett az illat... nyárra pont jó, könnyed, virágos, nekem enyhén citrusos , inkább a virágokat érzem ki belőle... de a vége fél egy kicsit krémes, nekem ez a része tetszik a legjobban, de sajnos mire a krémes illatig eljut rajtam, már gyengül a tartóssága, majd pár óra múlva eltűnik.. Elsőre a Chanel No. 19 Poudré jutott róla eszembe, meg is néztem a minta papírját... hasonlít rá, legalábbis rajtam... Nagyon klassz illat, de az ára miatt elgondolkodtató a nagyobb tételben való beszerzése....de az öt csillag jár..

update: tegnap a chanel no. 19 Poudré jutott róla eszembe, de ahogy tesztelgettem, a Chanel No.5 Eau Premiere-re hasonlít jobban.. egyszerre teszteltem a kettőt, nagyon hasonlít, de ennek a krémesebb a leszáradása mint a Premiernek.. mindenesetre ilyen szép nyári időben mindkettő nagyon jó szerintem..

Timi27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Tubereuse

2018. március 9.

UPDATE 2018.03.09.: Jövök sűrű mea culpa között plusz csillagot adni, mert állandó használat mellett valami csoda ez az illat a bőrömön.
Selymes, puha púder citromágyon. Ó, és odafigyelve a bőrhidratálásra a tartóssága kiváló, 6-7 óra.

A kemény vonalas No. 5 EdP rengeteg citrussal. Alapvetően jó a vonal, csak ettől a lebutítástól vérszegény lett a végeredmény.
Nincs meg benne az a bumm faktor, ettől persze még Chanel és ötös is, csak kevesebb citrus, több aldehid jót tett volna az illatnak.

Tubereuse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

bungics

2018. január 28.

Borzasztóna szeretem az illatát, de elillan nagyon hamar. Nem értem a Chanelt, hogy egy ennyire kifinomult, több évig fejlesztett illatot miert nem gyártja parfüm koncentrációban. Aki megvesz egy 30 ezres parfümöt, az megvenné 40ert is.

bungics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

whitemerci

2018. január 18.

Kellemes, lágy, citrusos, rózsás illat, a virágba boruló késő májusi, melengető szellő lágy fuvallatát idézi meg számomra. A rózsa erőteljesen dominál benne, szerintem is bájos, fiatalos illat, egyáltalán nem tolakodó, inkább visszafogott, ellenben az árával. Ezen az áron én egy kicsit tartósabb, felejthetetlenebb illatot várnék, ezt az üde, tavaszi szírmait bontogató rózsát kissé aranyárban mérik.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

auberginecat

2017. november 20.

2017.11.20. Vérzik a szívem, de sajnos egy csillagtól meg kell fosztanom, tényleg nem tartós. Hajban, ruhán még csak-csak, de bőrön pár óra után elillan. Nagyon nagy kár érte, továbbra is az a véleményem, hogy egy különlegesen szép, csillogó illatról van szó, fektethettek volna nagyobb hangsúlyt a tartósságára.
2017.11.14. Évek óta próbáltam megkedvelni a Chanel illatokat, de legalábbis megfejteni a varázserejüket - mind ez idáig sikertelenül. (Bár bevallom, van egy üveg Gabrielle a polcon, de eddig egyetlen egyszer használtam, akkor is megfájdult a fejem tőle.) Azonban a napokban valami egy csapásra megváltozott, mert hirtelen több tag is megtetszett, némelyiket egyenesen megszerettem. Olyannyira, hogy délután azzal a nem titkolt szándékkal mentem be az M-be, hogy valamelyiket megvegyem. A Mademoiselle, a No5 edp, és a No5 L'Eau voltak a verseny indulói, és ugyan ma a L'Eau jött velem haza, de szinte biztosra veszem, hogy a másik kettőnek is itt a helye. Számomra a No5 alkalmi, különleges, kimérten elegáns, decens, ugyanakkor tagadhatatlanul csábító. Korábban én is öregasszonyosnak éreztem, a 80 éves nagyanyámmal való képzettársítás viszont teljesen elmúlt. Nagyon aldehides, nagyon szúrósan hideg, a leszáradása során viszont fokozatosan melegedik. A L'Eau szerintem egészen ambivalensre sikeredett, mert megtalálhatóak benne az anyaillat szigorú, kérlelhetetlen dogmái, ugyanakkor egy friss, fiatalos üdeség lengi körbe, ártatlan lányos báj és kacérság, de már érződik benne a kibontakozó nő szenvedélye. A sok negatív véleményt és lepontozást nem értem, főleg azokat nem, akik egy papírcsíkos teszt után kijelentik, hogy wc illatosító, eléggé amatőr dolog, de nem vagyunk egyformák. Részemről 5*, vagy inkább 10. A tartósságával szerencsére nincsenek gondjaim, negyedik órája illatozik a kézfejemen teljesen jól érezhetően és beazonosíthatóan - mosogatás és kézmosások után is.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Racka

2017. november 18.

Kifújáskor szúnyogriasztó szag, ami pár perc alatt egy frissebb, könnyebb, citrusos eau premierré alakul rajtam. Hűvösebb nyár estén, ősszel a legkomfortosabb. Chanel illatokhoz képest többet kell belőle fújnom (2-3), hogy azt a tartósságot elérjem, mint amit megszoktam. Tetszik, hogy nem jön szembe velem az utcán, kis feketével hordva pedig kifejezetten dögös, csavarodnak a fejek utána :D

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.