KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   30 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 690 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016 őszére tervezik a legendás Chanel N°5 kollekció bővítését a Chanel N°5 L’Eau parfümmel, amellyel a fiatalabb közönséget szeretnék meghódítani. Olivier Polge 2013 óta dolgozik ezen a kompozíción, amellyel a kifinomult eredeti parfümöt frissebbé és könnyedebbé varázsolja, meghintve Grasse híres májusi rózsáinak illatával.

Fej illata: citrom, mandarin, narancs, neroli és aldehidek
Szív illata: rózsa, ilang-ilang, jázmin
Alap illata: cédrus, fehér pézsma

Chanel N°5 L’Eau 50 ml
Ár: 24000 , Eladó: Zizi29
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalással, személyes átvétel Győrben
Ár: 4.000.- , Eladó: auberginecat
Állapot: 10 ml frissen átfújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

whitemerci

2018. január 18.

Kellemes, lágy, citrusos, rózsás illat, a virágba boruló késő májusi, melengető szellő lágy fuvallatát idézi meg számomra. A rózsa erőteljesen dominál benne, szerintem is bájos, fiatalos illat, egyáltalán nem tolakodó, inkább visszafogott, ellenben az árával. Ezen az áron én egy kicsit tartósabb, felejthetetlenebb illatot várnék, ezt az üde, tavaszi szírmait bontogató rózsát kissé aranyárban mérik.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

auberginecat

2017. november 20.

2017.11.20. Vérzik a szívem, de sajnos egy csillagtól meg kell fosztanom, tényleg nem tartós. Hajban, ruhán még csak-csak, de bőrön pár óra után elillan. Nagyon nagy kár érte, továbbra is az a véleményem, hogy egy különlegesen szép, csillogó illatról van szó, fektethettek volna nagyobb hangsúlyt a tartósságára.
2017.11.14. Évek óta próbáltam megkedvelni a Chanel illatokat, de legalábbis megfejteni a varázserejüket - mind ez idáig sikertelenül. (Bár bevallom, van egy üveg Gabrielle a polcon, de eddig egyetlen egyszer használtam, akkor is megfájdult a fejem tőle.) Azonban a napokban valami egy csapásra megváltozott, mert hirtelen több tag is megtetszett, némelyiket egyenesen megszerettem. Olyannyira, hogy délután azzal a nem titkolt szándékkal mentem be az M-be, hogy valamelyiket megvegyem. A Mademoiselle, a No5 edp, és a No5 L'Eau voltak a verseny indulói, és ugyan ma a L'Eau jött velem haza, de szinte biztosra veszem, hogy a másik kettőnek is itt a helye. Számomra a No5 alkalmi, különleges, kimérten elegáns, decens, ugyanakkor tagadhatatlanul csábító. Korábban én is öregasszonyosnak éreztem, a 80 éves nagyanyámmal való képzettársítás viszont teljesen elmúlt. Nagyon aldehides, nagyon szúrósan hideg, a leszáradása során viszont fokozatosan melegedik. A L'Eau szerintem egészen ambivalensre sikeredett, mert megtalálhatóak benne az anyaillat szigorú, kérlelhetetlen dogmái, ugyanakkor egy friss, fiatalos üdeség lengi körbe, ártatlan lányos báj és kacérság, de már érződik benne a kibontakozó nő szenvedélye. A sok negatív véleményt és lepontozást nem értem, főleg azokat nem, akik egy papírcsíkos teszt után kijelentik, hogy wc illatosító, eléggé amatőr dolog, de nem vagyunk egyformák. Részemről 5*, vagy inkább 10. A tartósságával szerencsére nincsenek gondjaim, negyedik órája illatozik a kézfejemen teljesen jól érezhetően és beazonosíthatóan - mosogatás és kézmosások után is.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Racka

2017. november 18.

Kifújáskor szúnyogriasztó szag, ami pár perc alatt egy frissebb, könnyebb, citrusos eau premierré alakul rajtam. Hűvösebb nyár estén, ősszel a legkomfortosabb. Chanel illatokhoz képest többet kell belőle fújnom (2-3), hogy azt a tartósságot elérjem, mint amit megszoktam. Tetszik, hogy nem jön szembe velem az utcán, kis feketével hordva pedig kifejezetten dögös, csavarodnak a fejek utána :D

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

GNóri

2017. szeptember 29.

Hát nem tudom, van valaki, aki azért szeretne megvenni egy Chanelt harminc-negyvenezerért, hogy ne érezze magán? Mert akkor ez a parfüm tökéletes választás! Kifújás után pár percig érzem nagyon haloványan a No.5. jegyeit, majd nagyon hamar eltűnik, fél óra múlva semmit, de tényleg, szó szerint semmit nem érzek.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

leila0803

2017. június 16.

Itt vagyok, hogy emeljem kissé a pontjait.
Szoval, ket megkozelites lehetséges, az egyik a No 5-val osszehasonlitasban: ki gondolta volna, hogy ezt a citrusos lehelletet hozzaadva az alapvetoen mely es karakteres No 5-hoz egy csodas es finom, elegans csodaillatot kapunk? En biztosan nem, sosem jutott volna eszembe citrussal keverni, de hihetetlen egy alkotas jott igy letre. Konnyed, citrusos, megis elegans klasszikus.
Fuggetllen parfumkent pedig azt hiszem az egyik legtutibb nyari parfum. Nagyon keves olyan illatom van, ami nyari, mert nekem nem eleg egy kis citrus es aqua a boldogsaghoz. Kell az a plusz, hogy megtartsa az erdeklodesem. Szemely szerint nekem az Eau Fraiche alulmarad ezzel szamben, mert rajtam az nem mukodik. Ez viszont nagyon is! :)

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Itt vagyok, hogy emeljem kissé a pontjait.

Cintia04

2017. június 8.

Először is a reklám hölgyről nem kívánok vitát nyitni. Nem érdekelt és nem érdekelnek túlzottan a reklám arcocskák és igen tény, hogy ennek a parfümnek igen csitris ez a Depp lány de hát ez van el kell fogadni és tovább is léptem. Maga az illat nekem nagyon tetszik és rajtam igen finomságos is. Mikor kiadták nem nagyon keltette fel az érdeklődésemet és igen le is húzták szegénykét de az elmúlt időben igen sokszor tértem vissza hozzá kipróbálásra. Szeretem a Chanel illatokat, számomra igen különcök és a maga a megtestesült elegancia. Kissé merev illataik vannak az az nem szólnak minden korosztály részére és nem mindenki rohan ész nélkül Chanelt venni inkább Dior Girl-t meg masnis YLS-ket vesznek. Mert trendi. Ezt is el kell fogadni. Na de nem értem ennek az illatnak a lehúzását...na nem gond csak tényleg nem értem meg ugye kicsit szíven is üti az embert ha egy általa szeretett illatot ennyire leszedálnak. A mai trendi illatoktól fényévekre jobb és a legfontosabb ízig vérig Chanel ő is. Nem lett édes, nem lett buta és megmaradt az igazán szép eleganciája is. Nekem olyan ez az illat míg a legtöbb Chanel illat megköveteli a nagyon elegáns kosztümöket a zárt felsőket ( na nem csak, csakis ahogy jól esik csak ez az érzés jár át ilyenkor).:) addig ez a drága egy gyönyörű fehér, lezser mégis elegáns ruhát visel ledobva a zárt ingét és a merev hidegségét. Na de ettől még nem lesz bájos nem lesz kislány csak egy finom kis hölgy aki ámbár sokat megélt mégis szelídség ül az arcára. Nem dög, nem nehéz illat, nem sexy hanem egyszerűen csak egy finom hölgy aki értékeli még a természet szépségét és az apró örömöket az életben. Nem ront ajtóstul rád mégis körbeölel és veled van és finoman simogat mint egy puha takaró mégis észrevehető és különleges azért érezhető benne a többi Chanel illatra jellemző hidegség de ő kedvesebb, ártatlanabb de mégis a család tagja. Virágosan krémes, citrusos friss és a karakteres Chanel-es aldehid határozottan benne van és egy kis cédrustól lesz igazán szép és karakteres. Rajtam meglepően igen tartós is csak mint a sima No 5 kb 5-6 óra de addig nagyon intenzíven. Méltó a Chanel névhez mert gyönyörű mint az összes többi.<3

UI: Tényleg nem értem ezt a Depp lány választást...nagyon fiatal ehhez az illathoz véleményem szerint plusz azt vettem észre, hogy mindig a 2 véglethez próbálnak szólni az illatokkal vagy a klasszikusokat szedik elő amit nyilván egy 10-en éves nem tud értékelni és megérteni (pedig de gyönyörűek) vagy a nagyon édeseket vagy roppant egyszerűeket a minél olcsóbban mentalitással dobják piacra a fiataloknak ( 15 éveseknek)és az olyan mint én aki a kettő közötti korosztályba tartozom szívom az ujjam, hogy ez túl sok ez túl kevés. Hahó 20-40 év között is élnek még hölgyek, asszonyok, lányok akik szeretik a minőséget és a szép illatokat. Sokszor azt érzem, hogy csapongunk a nagyon komoly és a túlságosan fiatal között (illatok terén) pedig nem csak feketék fehérek vagyunk. :D na de azt érzem ezzel az illattal, hogy végre egy magamfajta 27 éves nőhöz szól ez az illat. Nem édes, nem gagyi, nem akar megfojtani és nem akarok mindig dög lenni. Olyan igazán fiatalos de mégis komoly érett illat. Egy 25-30 éves hölgy sokkal találóbb lett volna szerintem. Még egy Emma Watson is hitelesebb lett volna ( pedig nem szeretem).

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

HuAnita

2017. május 24.

A Douglasban a hölgy kinevetett, olyan képet vágtam mikor kifújta :) Majdnem hanyatt estem. Mondtam, neki, hogy ez brutális, nem tetszik. Szerintem majd máskor újrapróbálkozok vele :)

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Makk Zsuzsó

2017. május 10.

Kifújáskor tetszőleges Bolero italporból készült lé "illata" (műgyümölcs), aztán szünet, utána kb. másfél órára felvillan valami a Chanel 5 sokadik kilúgozott verziójából, aztán vége, néma pusztaság.
Már csak egy kérdésem van: MIÉRT???

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Már csak egy kérdésem van: MIÉRT???

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. április 30.

Update és sorry!
Nem is tudom, szégyelljem-e magam vagy most mi van?! Decemberi hidegben ismerkedtem ezzel az illattal, és akkor írtam az alábbi értékelést. Most itt a tavasz, elkezdtem mindennaposan használni, mert könnyű illatként kifejezetten ezért vettem! És nincs! Eltűnik az illat szinte! Magamra fújom, valamicskét érződik, majd huss, eltűnik! Akkor ez most mi? Mindenesetre csillaglevonás! Tavaszra vettem, és nem bírja a meleget? A közel semmit vettem 30 ezerért?! Felháborít!

Én bizony nagy imádója vagyok a majd' százéves Chanel 5-nek, és hogy a majdcsak egyszer eljövő tavaszra legyen könnyebb Chanel-illatom, ma szinte egész nap barátkoztam ezzel az újdonsággal. Fújtam papírra, fújtam a bőrömre a Douglas-ban, majd fodrászhoz, boltokba stb. járkáltam vele, és megmaradt rajtam, és szerettem! Majd délután megvettem! Remélem, ha eljön a tavasz, akkor is megmarad a szerelmünk!
Persze, nem esik jól, amikor itt légfrissítőnek és hasonlónak minősítik ezeket az illatokat, de akkor most én is hadd mondjam: Ma a boltban egy másik nővel egyszerre fújtuk magunkra a Chanel Chance valamelyik változatát. Rajta kifejezetten határozott és finom orgonaillata volt, rajtam meg legfeljebb egy illatosított szappané. Nagyjából ennyit ér hát, ha illatokat véleményezünk vehemensen!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 30.

Update és sorry!

Gina73

2017. április 11.

Kb egy hónapja tart a "szerelem". Ahogyan minden illatomat nagy alapossággal, néha talán túlzásba is viszem, úgy ezt az illatot hosszú tesztelés után vásároltam meg. Igaz, illata frissesége már a kezdetektől rabul ejtett. Az aldehid nagyon elviselhető mennyiségben van jelen, éppen annyira amennyire azért el is várható az anyaillat után. A rózsa és jázmin kibontakozása már hab a tortán, az elegáns feeling mellett, olyan könnyedséggel komponálták meg, hogy kevés ilyen jellegű illattal találkoztam csak. Nem tolakodó, de mégis figyelmet kér, ám nem követel. A pézsma és cédrus mélységet ad, amely minden egyes meleg helyzetben gyönyörűen jelen van, hosszú órákon át. Aki az anyaillat gyöngített, elviselhető, könnyebben emészthető változatát keresi, benne megtalálhatja. Rajtam 3-4 órán át illatozik, ám egy kis meleg nagyon jót tesz neki, hogy ugyan szelíden, de egész napot végigvigyen. Nem csíkhúzó, hivalkodó illat, mégis bármerre megyek velem van. Természetesen a bőrkémia, és sokminden más nagyban befolyásolja illatának jellegét, és intenzítását, de jó ötlet lehet hajtőre fújni, ahogyan nekem is a drogériában levő hölgy ajánlotta. Érdemes tesztelni, mert egy fújás kevés nemcsak elvetni, de teljesen megszeretni is. Ha tehát nem várjuk el tőle a provokatív illatozást, mégis egy szép és nemes illatot keresünk, befutó lehet, a chanel ház eme alkotása is. Nálam begyűjtötte mind az 5 csillagot ami adható:-))

Gina73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.