Chanel

Ár:   30 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 690 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016 őszére tervezik a legendás Chanel N°5 kollekció bővítését a Chanel N°5 L’Eau parfümmel, amellyel a fiatalabb közönséget szeretnék meghódítani. Olivier Polge 2013 óta dolgozik ezen a kompozíción, amellyel a kifinomult eredeti parfümöt frissebbé és könnyedebbé varázsolja, meghintve Grasse híres májusi rózsáinak illatával.

Fej illata: citrom, mandarin, narancs, neroli és aldehidek
Szív illata: rózsa, ilang-ilang, jázmin
Alap illata: cédrus, fehér pézsma

Ár: 5ml/2000,- 10ml/3500,- , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 2,5ml/ 1.100ft 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lenaeri

2022. április 2.

Szép, kifinomult illatnak találom. Lily Rose Depp nekem annyira nem passzol a képbe, de ez az én meglátásom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 2.

pirospipacsocska

2021. december 15.

Nem volt még soha Chanel parfümöm,ebből is csak mintát kaptam .Sajnos nagyon gyenge,nyári testpermetnek felel meg a tartóssága alapján!Amikor kifújom magamra,és az elkövetkező 30 percben jó illata van,aztán eltűnik,mintha nem is lett volna.Amíg érzem,friss,citrusos-virágos illatnak érzem,pici kis édességgel.De ezért én egészen biztosan nem fizetnék ki több tízezer forintot!Szóval hiába Chanel,számomra ez bizony csak 2 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 15.

banyadék

2021. november 6.

Már kétszer vásároltam meg, de valahogy zsákutca a mi kapcsolatunk. Olyan ez, mint amikor nagyon tetszik egy pasi, randizol vele, aztán valami, egy apró mozzanat, szó, rossz időzítés vagy valami megmagyarázhatatlan dolog bezavar és már nem tud kiteljesedni a szerelem. A vágyakozás örökre ott marad, de valamiért nincs folytatás. Ezzel a Chanellel is hasonló a történetem, megszaglásztam, beleszerettem, hazavittem, használtam pár napig, de valamiért még sem ő az igazi számomra. Kifújáskor lehet orrba vágja a használóját, de egy-két perc és letisztul, egy lágy komfortillat lesz a viselőjén. Nagyon kifinomult, de nekem ettől több kell. Vagy már megint hűtlen lettem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 6.

Heloise

2021. szeptember 13.

Nagy reményekkel próbáltam ki mivel nekem a többi Chanel nagyon nyanyás, (egyedül a 19. Poudre ami hordható), gondoltam megnézem mit alkottak Chanel háza táján röpke három év alatt. Kifújáskor erős citromos ami megdöbbentett, mivel egy zavaróan szúrós és olcsó wc illatosító/fertőtlenítő kellemetlen szagát juttatta eszembe. A további mélységéről nem tudok sajnos nyilatkozni, ugyanis a 4-5 (!) fújás ellenére 15 perc múlva teljesen eltűnt a bőrömről, a nagy üres semmit hagyva maga után. Csak tömény citromos légfrissítő és ennyi... Nem is értem...Messze elmarad a többi Chanel mélységétől és komolyságától. Pedig lehet L'eau parfümöt alkotni úgy hogy friss és közben mégis hozza a márka komolyságát, minőségérzetét.
Olyan ez a parfüm nekem, mint egy régi mese "A Császár új ruhája"...egy nesze semmi fogd meg jól, a brand-et és a csomagolást szépen eladva. Chanel ide vagy oda, ez bizony csak egy csillag.

Update: par eve irtam ezt a velemenyt.... mennyit valtozik az izles, hihetetlen!! Tul vagyok mar jo par kis mintan, es most tervezem beszerezni uveges valtozatban... Ahol most elek mindig 20 fok felett van az atlaghomerseklet, es itt csodalatosan mukodik rajtam. Semmi legfrissito, semmi citrom, csak nagyon lagy, friss, edeskes beutes. Nem oreges, nem poros, hanem kifinomult, elegans, nem tolakodo. A tartossaga is ebben az allando melegben a legjobb.
Nah, elteltek az evek nem vitas....40 felett valahogy valtoznak a dolgok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nah, elteltek az evek nem vitas....40 felett valahogy valtoznak a dolgok...

Kamea

2021. szeptember 2.

2021. 09. 01. Sajnos nekem is locsolnom kell, de függővé váltam, így már megvásároltam belőle az utánpótlást is itt a Piactéren. Locsolom, locsolom és úgy néz ki, nem hiába, mert végre, ma először más is megdicsérte rajtam!
Ez az őszies hűvösebb idő jót tesz az illatnak: ha csak rövid ideig is, de végre teljes pompájában mutatja meg magát. Érdekes módon először a virágok tombolnak rajtam, és csak azt követően, a leszáradásnál jön elő a citrusossága, ami emlékeim szerint hasonlít a Sisley Iziára.
Mindig elfelejtem megjegyezni, hogy amióta megvan üveges kiszerelésben is, csak csodálni tudom, hogy a szórófej milyen finoman elnyújtottan porlaszt.

2021. 08. 03. Mivel a Premiere – amiért igazából indultam – épp nem volt készleten, így a fújós sikerén felbuzdulva, egy 35 ml-es üveg jött velem haza a bolti leárazás apropóján. Valami miatt ez már a második alkalom, hogy a Premiere-t beelőzi egy „Másik”. De mivel még mindig éreztem a L’eau hiányát, így a kompromisszumot egyáltalán nem bántam.
A legnagyobb kánikulában vittem haza. Meleg volt, mégis az ölelését akartam érezni. Újra.
„Ölelj meg újra,
Ölelj meg ugyanúgy
Még egyszer.
Csak az a múltad,
Amire velem együtt
Emlékszel .”
De Ő nem akarta, hiába vágytam. Csalódottan tettem félre az üveget hűvösebb időkre, remélvén, hogy akkor majd újra összemelegedhetünk. Aztán eljöttek a 25 fokos napok, amikor ismét megkörnyékeztem. Már kacérkodott velem, de továbbra is 1-2 lopott órát maradt csak. Akár egy könnyű szerető.
A jelenléte számomra továbbra is természetes, a hiánya viszont felettébb nyugtalanító.

2021. 07. 01. Azt mondják, a Chanel N5-höz vezető út a Chanel No 5 Eau Premiere-n keresztül ettől az illattól vezet. Szeretném ezt az utat végigjárni, hát nekivágtam. Fújósom van belőle, ami hamarosan elfogy.
Az első alkalommal nagyon idegen volt, igencsak távolinak éreztem magamtól ezt az illatot, de szerencsére nem adtam fel. Aztán úgy az ötödik alkalommal átbillent bennem valami és elkezdődött kibontakozni a kapcsolatunk.
25 fok árnyékban. Ekkor van fölöttem igazán csak hatalma. Én pedig a rabjává válok olyankor. Azt tesz velem, amit akar. Legszívesebben belebújnék, eggyé válnánk, és nem lenne semmi és senki más rajtunk kívül, csak Ő meg Én. Ez tart úgy 2-3 órán keresztül, aztán megtörik a varázs. Az illat már tova is szállt rólam. Én meg csak nézek körbe pöszén… nem találom a helyem. Jönnek az elvonási tünetek. Fújok belőle még magamra, hiszen tart még...
1-2 nap és újra meg kell tanulnom nélküle élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

„Ölelj meg újra,
Ölelj meg ugyanúgy
Még egyszer.
Csak az a múltad,
Amire velem együtt
Emlékszel .”

1-2 nap és újra meg kell tanulnom nélküle élni.

andy79

2021. augusztus 26.

Enyhén citrusos, friss, pezsgő (nem az ital), üdén rózsás, virágos, csöppnyi aldehiddel fűszerezett csoda. Rendkívül könnyed, de sajnos a tartóssága botrányos.
Fogalmam sincs hány csillagot adjak, itt tipródok, mert az illat, az élmény, ahogy körbeölel, ahogy kényeztet, a könnyed eleganciája... millió csillag, a tartóssága viszont millió negatív....
A tartósságától függetlenül nélkülözhetetlen egy parfümán repertoárjából. A letisztult, elegáns üvegében, gyönyörű illatával "birtokolni kell" kategória :)
Vérzik a szívem érte, és annyira bánt, hogy le kell pontoznom, hogy szinte csukott szemmel nyomom azt a 3 csillagot.
De ez senkit ne tántorítson el, mert nagyon SZÉP illat :)
Kiegészítem a véleményem annyival, hogy rendszeres használója vagyok a N°5-nek és a N°5 eau Premiere-nek is. És-nevessetek ki, de tegnap óta rossz volt az érzés, amiért csak 3 csillagot adtam, így felhúzom 4-re :)
4 nappal később még egy update: felhúzom 5 csillagra, mert ANNYIRA szép.. <3 legfeljebb locsolom ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

De ez senkit ne tántorítson el, mert nagyon SZÉP illat :)

mafalda

2021. augusztus 18.

Jaj nekem....esküszöm meg akartam rendelni vaktában, mert ebben nincs pacsuli és a többi illatjegyét tekintve egyáltalán nem gondoltam hogy az eredeti n°5 re hajaz....hát ez dettó macskapisi szagú csak lightosabb verzióban, bocsánat mindenkitől aki szereti, de nekem ez nagyon nem, sajnos...még jó, hogy más miatt bementem a parfümériába és megillatoltam ezt is. Tartós az tuti...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

rozuska

2021. július 30.

Nagyon kifinomult illat. Rajtam a nyitány No.19 poudre, majd a leszáradása Allure. A kettő között teljesen egyedi.Ez most így nagyon rendben van nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 30.

Myrtle

2021. április 22.

Valóban történt egy kis fiatalítás, így szerintem azok is szeretni fogják, akik a Chanel 5-et túl öregesnek találták. Az anyaillathoz képest légiesebb, de az aldehides jegyeket szerencsére nem nélkülöző kezdet után számomra a lényegi különség a leszáradásban mutatkozik meg, amely enyhén édeskés jázmin, rózsa és (bár az illetjegyek közt hivatalosan nem szerepel) málna vagy valamilyen bogyós gyümölcs. Elegáns, kedves, abszolút fiatalos, de kellően kilóg a mai trendekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Anett0721

2021. április 14.

Annyira szép, kifogástalanul összerakott illat!
Benne van a No.5 edp elegáns szappanossága, de jóval könnyedebb annál, érezni, hogy minőségi illat, nem valami épp trendy vagy katalógusos.
Virágos is, de azt is minőségi módon hozza, semmi szúrósság, vagy émelyítő krémesség. Légies, mégis nagyon határozott illat.
A tartóssága valóban nem az erőssége a többi Chanel-hez képest, de számomra ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Annyira szép, kifogástalanul összerakott illat!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.