Chanel

Ár:   52 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   52 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: aldehidek, neroli

Szívjegyek: májusi rózsa, jázmin

Alapjegyek: fás jegyek

2200Ft/5ml - Chanel N°5 Parfum Red Edition
Ár: 2200 Ft (+500 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, a képen látható műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest , fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Gyöngy05

2019. január 29.

Elsőre én is az üvegébe szerettem bele, mint Tiziana, bár személyesen nem volt szerencsém találkozni vele, de így kép alapján is nagyon vonzó darab! Késztetést éreztem, hogy megismerjem az illatot, ezért itt az oldalon vásároltam mintát belőle. Azt gondoltam, kicsit más lesz, mint az elődje, mert csak a vásárlásom után jött az információ, hogy csupán az üveg újult meg. Sebaj, a mintának azért örültem, mert az illatot sok-sok éve egyszer már szagoltam, de akkor nagyon nem tetszett, túl régiesnek, fullasztóan intenzívnek, orrfájditónak éreztem. Tényleg igaz a mondás, hogy meg kell érni bizonyos illatokra, épp úgy, mint egy letisztult, klasszikusan szép alkalmi ruhára a hozzá illő ékszerekkel, tűsarkú cipővel és frizurával, egy mély beszélgetésre azzal, akit szeretek, egy jó könyvre, mely rámutat az élet dolgaira, segít megismerni magamat, egy különleges kávé aromájának élvezetére...és még folytathatnám a sort. Így 50 évesen már másképp értékelem az életet, a világot, változtam, komolyodtam az évek alatt. Ez az illat sem úgy hatott rám, mint régen, nem utasítottam el zsigerből az első szippantás után, hanem belemélyedtem, hagytam, hogy tegye a dolgát, hogy megmutassa teljes valóját. Most is intenzívnek éreztem, de már nem zavart, felfedeztem az illatjegyeket, ahogy szépen kibontakoznak és változnak a leszáradás fázisaiban. Megéreztem az illat szépségét, értékét még akkor is, ha kifejezetten nem az enyém. Mert elsőre nem ragadott magával, de mégis tetszik, különleges és időtálló, s méltó kiegészítője lehet egy szép, elegáns öltözéknek egy stílusában kifinomult, megjelenésében érett hölgynek. Biztosan tudom, hogy nálam sem a fiók mélyén végzi, mert lesz alkalom, hogy viselni fogom, hogy őt választom!

Új élményt éltem meg vele! A minap egy rendezvényre mentem, csinosan, elegánsan felöltözve, feltűzött hajjal. Gondoltam, kipróbálom élesben is, itt az alkalom, lássuk, hogyan muzsikál! Valósággal bearanyozta az estémet, annyira szép volt rajtam minden pillanatában. Roppant nőiesnek, különlegesnek éreztem, az aurája, ami végig körbeölelt, adott egy finom tartást, egy többletet a megjelenésemnek, olyan jó érzés volt viselni! Most aztán magával ragadott és röpített, emelte a lelkemet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

Tiziana

2019. január 20.

Hurrá! érett vagyok tehát viselhetem!! Na akkor komolyan:A parfüm megegyezik a sima üveges változattal,
nagyon szeretem,és arról írtam már.DE EZ AZ ÜVEG!!!! megőrülök érte. Az eredeti
formája is ikonikus, de ebben a mélyvörös színben, (állítólag kristályból van) nálam kiverte a biztosítékot.
Ha egyetlenegy parfümös üveget választhatnék tuti hogy ez lenne az, vagy a Coco Noir-é feketében.
Sajnos a Noir illatát nem rám szabták.Bocs hogy elkalandoztam,de kedves Nőtársaim
erről az üvegről meg kellett emlékeznem ha soha ilyenem nem lesz, akkor is!
Érdemes a Dougl.ba elzarándokolni, és egy pillantást rávetni.
Chanel no.5 illata 5-ös, a grál amibe beletöltötték,galaktikus 10-es.****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

nagyon szeretem,és arról írtam már.DE EZ AZ ÜVEG!!!! megőrülök érte. Az eredeti
erről az üvegről meg kellett emlékeznem ha soha ilyenem nem lesz, akkor is!
Érdemes a Dougl.ba elzarándokolni, és egy pillantást rávetni.
Chanel no.5 illata 5-ös, a grál amibe beletöltötték,galaktikus 10-es.****

tiamoitalia

2019. január 20.

Maga a parfüm szerintem nagyon jó,...kimondottan tetszik és a tartóssága is jó, de ahogy az elöttem szóló is leirta, érettség kell a viseléséhez. Rajtam is nyomasztóan hat, kicsit "nyanyás", de mégis tetszik. Egy vörös bársony ruha képe ugrik be róla.Most a harminchoz közeledve úgy érzem, hogy még nem tudnám viselni, túl nehéznek érezném, de látok rá esélyt, hogy 10 év múlva kedvenc lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

laanyka

2019. január 14.

Azt szokták mondani a Chanelre, hogy egy bizonyos érettség kell hozzá. Tapasztalat, elegancia, tartás. Valami ilyesmit szoktak rá mondani, ezért sokáig a közelébe se mentem, túl fiatal, bugris voltam hozzá. Most azonban, bár még mindig egészen fiatal vagyok a parfüm célközönségéhez képest, már egész komoly munkám van, lassan doktori címem is lesz szóval úgy éreztem, hogy talán már tartok ott, hogy kipróbáljak egy Chanelt. Ezt a limitált kollekciós darabot választottam. Nagyon nagyon szerettem volna szeretni, de rajtam nem működik. Szeretem a testesebb illatokat, a Tom Ford, a Carolina Herrera és a YSL is évek óta alapdarabok nálam, de ez nem nekem való. Olyan furának érzem, nyomasztónak, már már kellemetlennek. Sajnálom, de ez valószínűleg nem az érettségemmel függ össze, egyszerűen nekem nem tetszik, hozzám nem passzol. Az ára pedig kész horror. Én inkább megmaradok a bevált illataimnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

senskin

2018. december 16.

Egy nő élhet szenvedélyek nélkül? Mire vágyunk mi, ami annyira titkos, hogy elérhetetlen? Amikor a hajam a kezemmel félretűröm és Te figyelsz engem, majd odajössz és átölelsz, mit érzek? Örökkön örökké azt, hogy kellesz nekem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)