Chanel

Ár:   30 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   30 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fiatalos, modern illat.

Illatcsalád: virágos-aldehides

Fejjegy: neroli, aldehidek, ilang-ilang

Szívjegy: rózsa, jázmin,

Alapjegy: vetiver, szantálfa, vanília.

ÜVEGÉBEN VAGY FÚJÓS ❣️Chanel N°5 Eau Premiére
Ár: 1900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt vagy , Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Timi8

2020. február 22.

Ma akkorát csalt a szimatom, h.magam is meglepődtem! Anyuval "bandáztam" ma picit, isteni illata volt, de tuti-biztos voltam, h.a Trussardi My Name-et érzem rajta. Nem is akartam rákérdezni, hiszen ugyebár a már megszokott, finom illat, szereti, szeretjük, mielőtt elfogyna már ùton is az utánpòtlás...
DE!!!! Ma mégis a szokottnál puhábbnak, valahogy pùderesebbnek, elegánsabbnak mégis intenzìvebbnek éreztem mint máskor, nem is tudtam végül szò nélkül hagyni. Mikor aztán elbüszkélkedte, h.márpedig ez az afinom illat, leesett az állam és azòta is el vagyok képedve! Meggyanùsìtottam, h.biztosan a kabátja vagy a kendője ami nyomokban Trussardi-t is tartalmaz és ez bekevert, de nagyon nem, mert ezeket a ruhadarabjait éppp ma csipkedte le a szárìtòròl, szòval én meg azòta is leesve maradt állal flangászom...
Szuper parfüm, anyun most nagyon-nagyon tetszik. Magamon is pròbáltam tavaly, én akkor beleéreztem nagyon a nagy elődöt, talán kevésbé fűszeres, kevésbé kölnis, puhább, és valòban modernebb ez a Premiere mint az anyaillat, viszont anyun vált tökéletessé. (My Name-es hasonlòság ide vagy oda...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

ZiMe

2019. december 30.

A méltán népszerű, de számomra kicsit ódon No5 illat modern és fiatalos változata. Nagyon szeretem és akkor viselem, ha valami miatt különleges a pillanat, vagy maradandóvá akarom azt tenni. Tartós, és jó eltarthatóságú parfüm. Alapjaiban virág illat, a rózsa, a jázmin és az ilang-ilang mellett szépen dominálnak az alapjegyek, valamint az egyediségét adó aldehides összetevő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 30.

i.napcsi

2019. december 18.

Szerintem ez a legszuperebb és tartósabb verzió,felismerhető egyértelműen az eredeti illat de mintha valami luxus virágos szappan illata lenne,kicsit frisebb és kevésbé ódon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 18.

lovemiyu

2019. november 5.

Nagyon finom, klasszikus illat, én a No 5 mindegyikét nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Nagyon finom, klasszikus illat, én a No 5 mindegyikét nagyon szeretem.

széva

2019. szeptember 20.

Szimatolgatom...nagyon tiszta lágy púderes illat. Eddigi CHANEL illataim között úgy érzem egyikre sem hasonlít,én nem modernnek nevezném inkább klasszikusnak. Kíváncsi vagyok hogy fog változni egy nap folyamán.

Ma volt a premier ....Reggel korán mentem dolgozni. Szinte senki nem járt a városba, farmer magassarkú fekete cipő és blézer volt rajtam. Ahogy ráérősen ballagtam olyan érzésem volt,hogy nem egy nő vagyok hanem a Nő. Pedig az illat nem hivalkodó vagy erős ,de annyira CHANEl !
Körbefog mint egy puha meleg ölelés
5 hónapja használom,persze nem csak őt a többi CHANELt is. Érdekes ,de imádok aludni ebben :-) A legdrágább hálócucc amit viselek. Azt gondolom ha elfogy újra kell vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Körbefog mint egy puha meleg ölelés

Hujepicha

2019. augusztus 14.

Azt hiszem beleszerettem ebbe a parfumbe! Biztos meg fogom szerezni magamnak! A fiaim lakasaba elmentem mosogepszerelot varni. Elotte a D- ban befujtam a csuklomat vele. Egesz delutan ezt szaglasztam! Isteni!👍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

emb1p3

2019. május 12.

Régóta próbálom megérteni ezeket a klasszikus aldehides-szappanos illatokat, mint a No. 5, a Caleche, a Caron illatok, eddig elég kevés sikerrel. Nem állítom, hogy az Eau Premiere szerelem első szaglásra, de mintha pont ebből a célból készült volna: régi idők érthető interpretációja a XXI. század lányainak. Még szaglászom-szokom, de egyre közelebb kerül a szívemhez.

Update: az előző véleményem három éve született, és alapvetően egyet is értek vele, leszámítva a lelkesedés hőfokát. Mert igaz, hogy a recept klasszikus, aldehid-vanília-citrom-közelebbről nehezen meghatározható fehér virágok szantál alapon, de hát a lényeg bizony az arányokban van. És az Eau premiere egyszerűen tökéletes, patikamérlegen mért mestermű, hozza az Exclusifs-sorozat ragyogó eleganciáját. Egyszerűen senki nem tud ilyen ropogós fehér inges, légiesen könnyed, mégis határozott, autonóm, modern nőiességet rejteni a dugó alá, csak Jacques Polge, őrület. Egy "baj" van: akárhogy töröm a fejem, nem tudok rájönni hogy erre vagy a 31 Rue Cambonra vágyom jobban. Mindenesetre klasszikus aldehides illatok az elmúlt időszakban nemhogy közelebb kerültek a szívemhez - egyenesen beköltöztek a közepébe.

Update: Megvettem üvegesben, és kicsit szomorúan kell konstatálnom, hogy a mozgás, konkrétan 45 perc pihegős, épp kimelegedős, de nem izzadós biciklizés sajnos kinyírja az illatot, ami eléggé morcossá tesz, mert mostanában alapvetően biciklivel közlekedem, úgyhogy valószínűleg kénytelen leszek az ünnepnapokra száműzni őt. A másik tavaszi darabommal, az ELDO Eau de protecion-jával nincs ilyen baj, és hát a No. 5-kel, az anyaillattal sem, úgyhogy az Eau Premiere körmöst és megrovást érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Kisangyalcsillag

2019. március 15.

Először fújóst vettem belőle. Nagyon megszerettem, így örömmel csaptam le rá a napokban, mikor megláttam itt üvegében. Annyira kifinomult illat, lágy, könnyed, a szokásos Chaneles aldehidességgel, de nem olyan töményen, mint a sima N5 -ben. Rózsa, szantál, vanília...hmmm micsoda trió.
Egyszerűen Chanelék nem tudnak tévedni.
Nagyon boldog vagyok h birtokolhatom ezt a mesés illatot! ❤❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Egyszerűen Chanelék nem tudnak tévedni.
Nagyon boldog vagyok h birtokolhatom ezt a mesés illatot! ❤❤❤❤

Gyöngy05

2019. január 24.

Ma érkezett meg a kis mintám, amit vásároltam, így egyelőre csak a csuklón történő próba benyomásairól tudok írni. Nagyon finom, kellemes, nem tolakodó, nem orrfacsaró illat, de mégis határozott, karakteres. Rajtam így első próbálkozásra púderes vanília, amiben lágy virágillat bújik meg. A citrus inkább csak a kifújáskor volt jól érezhető, de a leszáradáskor is tompán meg-meg villan. Tartósságát egyelőre nem tudom felmérni, de bízom benne, hogy nem egy gyorsan elillanó illat. Számomra egy nagyon szép, teljesen nőies illat, mentes minden sallangtól, minden közönségestől, tolakodótól. Valóban jelen van benne a Chanel, a luxus, a klasszikus elegancia. Ismétlem: klasszikus, de nem régimódi! Azt sem gondolnám, hogy csak idősebb korosztály a célközönsége, mert van benne valami nőies báj, lágyság, kifinomultság, amit már egy fiatalabb hölgy is magában hordhat. Talán inkább jellem, megjelenés, stílus kérdése, hogy ki érzi a személyiségéhez, igényszintjéhez közelinek. Ismerem az No 5 anyaillatot is, ami nekem szintén tetszik, az kicsit karakánabb, erőteljesebb, karcosabb, de a kettő között jól érződik a szoros kapcsolat. A premiere véleményem szerint is könnyebben viselhető, visszafogottabb, de nem kevésbé értékes változata annak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 24.

sziiszaa

2018. december 11.

Drága vőlegényemtől kaptam és nem ájultam el tőle :( első fújásra nekem borzasztóan erős, csípős... aztán átalakul egész hamar igazi tömény szappan illattá, amiket a mamám rakott a szekrénybe a ruhák közé gyerekoromban... Még csak kipróbálós fázisban vagyok, de nekem ez a mosakodós-szappan illat nagyon fura, nem szappanos akarok lenni, mint aki most mosta meg a kezét a mosdó után, hanem finom illatos... próbálgatom, próbálgatom, adok neki még esélyt, de lehet csak egyszerűen nem illik hozzám...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)