Chanel

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. december 30.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed alkalmazású, természetes hibátlan megjelenést adó alapozó. Egész nap hosszantartó hatás. Ideális mindennapos használatra.

20 árnyalatban kapható.

BettyBabu

2018. április 19.

Uuuuram eg :) joggal mondhatom magamrol, hogy alapozo junkiekent vagy egy kis ralatasom es be tudom hatarolni azalapozokat de ez az alapozo az UUUUram eg kategoria.
Youtube csatornamon: Betty Babu talaltok egy par termektesztes videot es laasan erröl is felkerül a video.
Hogy jobban azonosulni tudjatok vele:
1. highend kivitelezes a külsö csomagolast tekintve, üveges es pumpas
2. nem a legfolyekonyabb alapozom
3. mind ecsettel mind szivaccsal könnyü a felvitel (kezzel nem tudom milyen nem vagyok kezparti)
4. viszonylag hamar szarad igy gyorsan kell dolgozni (legjobb területenkent haladni)
5. nekem em igyenyel fixalast, puderesre szarad
6. lightos fedese van, tenlyeg 2. börkent jellemezhetö
7. epithetö
8. 8 oras munkaidöt szepen eltölti velem az arcomon, azaz tartos
9. viszonylag szeles szinvalasztek
10. erett börre kifejezetten ajanlom
11. elettelteli matt finish, ja ja tudom most menjek a fenebe ez mit jelent......matt a finishe de megsem kopogos matt :)

Summa summarum: en imadom es fantasztikus a vegeredmeny, nekem inkabb az arcommal a pirossaggal van problema, azon Hölgyeknek akiknek arcfelszini problemai vannak pattanasok, hegek Nekik azt tudom mondani hogy könnyen epithetö de ott is a viszonylag gyorsan szaradas miatt ajanlom területröl területre valo haladast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Hogy jobban azonosulni tudjatok vele:
10. erett börre kifejezetten ajanlom

Jasmine Noir

2018. január 10.

Last update

Azt hiszem véget ért a szerelmünk, a második üveg vége felé már nem szerettem használni. Aláhidratálással is kihozta a száraz részeket, a zsíros területeken pedig már a nap felére elkenődött, mindenhol foltosra kopott, összességében rosszabb volt az ábrázatom délutánra mint alapozó nélkül, ráadásul úgy érzem pár óra után sötétedett is. Tudom, hogy arcbőre válogatja, de egy-két napon leváltottam maybellinere, max factorra és jobban teljesítettek. A tegnapi napon pedig beruháztam egy Shiseido Synchro Skin alapozóra. A másfél üvegnyi imádatért marad a 4 pont.

Update 2

Az első üveg után úgy éreztem lehetetlenség nélküle meglenni, szóval a másodikat fogyasztom. Most már elmúlt a rózsaszín köd. Tökéletesen teszi a dolgát, csodálatos a színe, a finise de nyárra nem ő nálam az igazi. Hamar barnulok, így őszig pihen a polcon és felfrissítjük a szerelmünket :)

Hetek óta gondolkozom alapozó váltáson és úgy voltam vele beruházok ismét egy komolyabbra. Felváltva használtam Malu Wilzet, Beyut, Art Decot, Astort, szóval amit épp úgy a bőröm kívánt. Az Esteé Lauder Double Wear-re esett látatlanba a választásom, be is mentem a Marionnaudba kipróbálni. Hát szerencsémre (vagy szerencsétlenségemre) épp Chanel sminknap volt, hát kaptam egy csodaszép sminket ezzel az alapozóval. Közben persze a Double Wear-ről is lebeszéltek, hogy nincs a bőrömnek olyan erősre szüksége. Szóval pár nap múlva végre a kezeim közé kaparinthatom a B20 árnyalatot, remélem akkora szerelem marad, mint amiben a sminkeléses napot töltöttem. Alig várom, hogy írhassam az updatet.

UPDATE:

Megérkezett a kis csoda, már az extázist okozott, hogy kicsomagoltam. Féltem rendesen, hogy leejtem a reggeli készülődés közben de vigyázok rá, mint a szemem fényére. Egy pumpálásnyit szoktam eloszlatni kézzel az arcomon, bőven elég, gyönyörűen fed és csodaszép púderes természetes hatást kelt. Mint írtam is, a B20 árnyalat van meg, olyan tökéletesen illeszkedik a színe, mint még soha semmi. Nem látszik, hogy valami rám van kenve, csak a szép bőr. Sokmindennel meg kell birkóznia nálam, egyenetlen bőrfelszín, pirosabb részek, néhol hámlik, néhol zsíros. Összességében maradt a csillagos ötös, imádom a finisét, a diszkrét kellemes illatát. Délutánra kicsit átfényesedik a zsírosabb részeimen, de inkább természetes mint zavaró. Összehasonlíthatatlan a drogériás alapozókkal (sőt használtam Lancome Miracle Teint-et is és kritikán aluli volt sajnos :() de hát az ára is összehasonlíthatatlan, ami picit azért fáj a pénztárcának. Kell még pár hét használat, hogy kijelentsem nem lehet élni nélküle, de jó úton halad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Last update

Update 2

UPDATE:

LittleSpark

2017. december 6.

Az első high end alapozóm, és talán nem meglepetés hogy nagyon elégedett vagyok vele. Kibírja a napot, nem kopik ha kifújom az orrom. A hibátlan megjelenés az vitatható, egy pattanást nem fed el teljesen oda kell a korrektor. viszont természetes hatást kölcsönös, nem ad nehéz érzetet az arcomon és nehezen fénylik át. Összességében egy nagyon-nagyon jó alapozó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

delima

2017. július 1.

Nálam az elvárásaimnak megfelelően teljesít, már a 2. üveggel használom. Amikor először megvettem, akkor kifejezetten "ünnepi" sminkhez kerestem alapozót, na azt nem tudta (pontosabban én nem tudtam szépen felvinni az arcomra sem ecsettel sem szivaccsal). Viszont a mindennapi sminkemhez (nem túl erős, természetes hatású) kifejezetten jó. Közepes fedésű, szarkalábakba nem ül bele, tartós. Az arcbőrömnek megfelelő, se nem szárít, se nem zsírosít, puha érzetet ad. Nyáron, nagy melegben nem használom, de ősztől tavasz végéig tökéletes. Illata is kellemes, nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

julcsy18

2016. november 25.

Nekem is csalódás volt! Zsíros bőrre nem ajánlom, kb 3 óra alatt lefolyt az arcomról. 1x használtam, megválnék tőle. Sajna még nem vagyok 3 hónapja regisztrált így nem tudom a shopba feltölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

mate

2016. május 12.

Nekem nagyon nagy csalodas volt!!!! Felvitele konnyu,vegeredmenye barsonyos,DE lefolyik az arcrol es par ora mulva csak foltokban lathato es kizsirosodik,fenylik a borom. Zsiros borueknek semmikepp se ajanlom! A Double Wear Light alapozo ettol sokkal jobb es olcsobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Heiky

2016. március 9.

Ajándékba kaptam Párizsból. Elég vegyesek az éréseim. A 10 Beige árnyalat az enyém, ami lényegében fehér. Ez jó, mert nagyon világos bőröm van, de ha önmagában csak ezt használom, akkor mindenki megkérdezi, hogy jól vagyok-e, mert nagyon sápadt vagyok! :) Szóval hozzá kell adnom egy kis sötétebb színt. Állagra engem leginkább az Alverde alapozójára emlékeztet, olyan krémes, sűrű, de nem teljes a fedése, inkább gyenge közepes.

Tartósság: elég jól teljesített. Natúr, szép, nem feltűnő. A nude sminkhez nagyon jó választás. A t-zónában teszek még rá púdert is, így 3 óránál többet is kibír igazítás nélkül.

Legközelebb kicsit sötétebb árnyalatot választok, de az biztos, hogy ennél maradok! :) Szeretem-szeretem!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Zzssui

2016. március 5.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam! Nagyon jó a fedése, és imádom, hogy púderesre szárad! Sajnos elég száraz a bőröm, így ha nem iszok eleget és nem hidratálok alá, a száraz részeket kiadja, de sok folyadékkal ez orvosolható! :)

UPDATE: Sajnos télre nem jó nekem ez az alapozó, hiába hidratálok alá, a száraz részeket így is nagyon kiemeli. Váltottam a "Velvet" változatra, hiába írják, hogy az zsíros bőrre jó, nekem az jobban hidratál, és szebben is fed, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

BagaMary

2016. február 24.

Hatalmas csalodäst okozott e termek.
A szäraz reszeket kiemelte (pedig alaposan alähidratältam es sminkbäziskent a MAC Prep&Prime-jäval is räsegitettem),az apro räncokba beleült,olyan hamar szäradt,hogy alig volt idöm eldogozni az arcomon.A piros reszeket egyältalän nem fedte el,a hibäkat kiemelte. A nyomäba sem er kishugänak,a Perfection Lumiere Velvetnek,amit mär hasznältam ezt megelözöen,s most nagyon bänom hogy lecsereltem,hiszen a teljesen fekete müanyag csomagoläsu,Magyarorszägon csak keves helyen beszerezhetö testverkeje fenyevekkel jobb,arban pedig szinte ugyanannyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Hatalmas csalodäst okozott e termek.

Zsazsaci

2015. december 7.

A tökéletes. Jó ideje használom, egyszerűen nincs hibája. Száraz, vízhiányos, érzékeny a bőröm, de semmi problémát nem okoz a viselése. Tartós, szép, egyenletesen felvihető termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag