Chanel

Ár:   15.500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hajnalka39, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   15.500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• A tulipánfa kivonat szennyeződés eltávolító erejével
  • Valamint az arum liliom kivonat hidratáló hatásával
  • Kényelmesen megnyugtatja és tonizálja a bőrt
  • Mély hidratáló hatást biztosít
  • A bőr friss és rugalmas lesz

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. március 13.

Hogy én erről eddig miért nem írtam? "Szerencsém van" a Chanel arcápolóival, egészen addig, amíg ki nem vonják a megkedvelt terméket a forgalomból...
200 ml, ami nekem kb. fél évre elegendő mennyiség, így az ár-érték emlegetésének van létjogosultsága.
Világoskék átlátszó színű műanyag tartóban, vízszerű állagú, mint ahogyan azt hasonló termékeknél megszoktuk. A flakonjára jó ránézni, és jó kézbe venni.
Én közvetlenül a tenyeremből paskolgatom be a bőrömbe - nem szeretnék vattakorongra pocsékolni semennyit belőle, másrészt tudom, hogy makulátlanul tiszta már a bőröm, amikor alkalmazom. Vékony, bársonyos réteget képez az arcon, gyors felszívódást követően. Nem ragad, szinte azonnal jöhet utána a következő réteg.
Nem mutat jól az INCI végén a parabén, ez az, amit kritizálhatok, és emiatt szigorú is leszek, most lefelé kerekítek.
Tudom, sokan joggal megjegyzik, hogy felesleges ennyit áldozni rá, nekem is megvan mindenből az alternatíva, minden termékre.
Összességében csak ajánlani tudom, nem azért, mert Chanel, hanem azért, mert tényleg jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 13.

albertinablogg

2016. június 16.

Egy eléggé jó arctonik, friss, tiszta illata van, üde pofit varázsol. A sminket nem szedi le teljesen, így én arclemosó után használom tonizálásra. Elég jó termék, de arctonikból még a mai napig sem találtam meg a legjobbat, viszont ez jelenleg a kipróbáltak között az 1. helyen áll nálam. Hátránya egyedül az ára (-1 csillag). Nevetséges, csak mert Chanel és ugyanabban a gyárban készül, ahol a többi kozmetikai arctonik. Ugyanezen csoport krémje számomra nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Skiiin

2016. május 16.

Abszolút favorit!Tényleg hidratálja, nyugtatja a vízhiányos bőrt, nálam egységesebb bőrfelszínt eredményez. Nem "nehezíti" el a bőrt, az illata a márka tipikus virágillata, teszi mindazt amit ígér! Szóval akik vízhiánnyal küzdenek, azoknak bátran ajánlom, nem hiszem, hogy csalódnának.
Ár-érték arány: 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Ár-érték arány: 5*

hajnalka39

2013. október 15.

A legjobb toner amit használtam ,nem szárítja a bőrt, kellemes tiszta érzést biztosít,a pórusokat szépen tisztítja ,és összehúzza. Szerintem az ára sem horror, és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Alpha Glucan Oligosaccharide, Sodium PCA, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.