Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Merész színek és a selymes, gél formula garantálja a ragyogó lakkszerű, sima, fényes ajkakat. A kétoldalú, ferde applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 17.

57 Insolence: hibátlan a szájfények mezőnyében, de ezt várjuk pontosan ettől a márkától. A méhviasz-szerű hatás bebalzsamozza szinte az ajkainkat, és a színe is tökéletes. Semennyire nem hivalkodó, hanem kifinomult. Icipicit édes az íze, ami egyáltalán nem zavaró. Matt korszak ide vagy oda, örök divat, szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 17.

scisneros

2016. június 13.

Nem szeretem a szájfényeket, de ő belopta magát a szívembe, ajándékba kaptam. Kellemes az illata, krémes és egyáltalán nem ragadós a textúrája. Kétségtelenül a legjobb szájfény, amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

JJJ

2014. október 8.

Ajándékba kaptam anno egy mély piros/bordó színű szájfényt. Illatra nagyon jó (a szájfények sokszor kikergetnek a világból az illatuk miatt), viszont nem mondhatnám hogy tartós, ami egy Chaneltől (es ettől az ártól) elvártam volna. Néha nagy ritkán használom, amikor olyanom van, de nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

lumitaivas

2014. április 24.

Szép, tartósabb, mint sok rúzs, nem szárítja az ajkakat, nem kaparja a torkot ha véletlen a szádba jut, nincs íze (nekem ez nagy plusz) remek az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

BubuMaczko

2013. december 2.

A tökéletes szájfény! Aláhidratálnom sem kell, mint a többinél (de azért a szokás nagy úr) és mégis fenn marad 3-4 órán át, akkor is, mikor eszem-iszom... A színei gyönyörűek és természetes, egészséges hatása van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

sweetbittersong

2013. július 8.

Eddig legjobb szájra smink amit valaha használtam, remek állag, szín és tartósság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

krszta

2013. január 26.

Jó sok hasonló márka, hasonló termék kipróbáltam, használtam, de ennek egy sem ér a nyomába! Egyszerűen tökéletes! Ápoló, hidratáló, krémes érzés. Nem ragad, nem nyúlik, nem kúszik el az ajkaimon, krémes, gazdag a textúrája. Tartós, erős színek, gyönyörű árnyalatokban. Természetesen nem rúzs. Nem rúzs erősségű és fedésű, de ha szájfényt használok, nem is azt várom. :) Szóval imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2012. december 23.

Isteni szájfény! Mivel sminkesként nekem majdnem az első szempont a tartósság, nem nagyon szoktam szájfényt használni, hisz a páciens 2 perc alatt lenyalja vagy leissza! :( De ha használok akkor csakis ezt, mert szájfényhez képest nagyon töményen pigmentált, így sűrű az állaga! Nagy szeretettel ragaszkodik az ajkakhoz (persze nem úgy, mint egy rúzs), de az összes szájfényhez hasonlítva a legjobb! Színskálája széleskörű, így mindenki megtalálja a neki tetsző árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

BabyDoll

2012. október 29.

Mostanra engem is elért a szájfény-rúzs hibrid őrület, és ebben a csúnya időben muszáj valami kis ragyogást csempészni a repertoáromba. Más sütizik, forrócsokizik, én egyéb nyalánkságokra vadászom. Drágább, de alakkímélőbb.
Miután YSL-ék dundi kis szájravalója alulmúlta az elvárásaimat, átnavigáltam a Chanel pulthoz. Régebben próbáltam már, de mostanra értettem meg a lényegét. Tetszik az állaga, krémes rúzsokra emlékeztető, szájfényes ragyogással. Kellemesen pigmentált, de azért a hagyományos értelemben vett rúzsok fedését nem hazudtolja meg. Tudom értékelni, hogy szép, klasszikus színekben kapható, ad egy kis pluszt anélkül, hogy nyilvánvaló lenne. Tartós, és viszonylag egyenletesen kopik.
Kedves meg is jegyezte, hogy ma olyan szép a szám. Jogosan visszakérdezhettem volna, hogy "csak ma?", de inkább örültem a bóknak, mert egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a drága képes különbséget tenni a különböző textúrájú, színű és fényű kencék közt. (Pasik...! sóhaj.)
55-ös árnyalat jött velem, név szerint Confidence (vagyis magabiztosság), természetesnek ható, középtónusú rózsaszín, de mégsem az az unásig szajkózott kategória. Eddig az egyetlen szájfény , ami képes az alapból piros számom is rózsaszín lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology