Chanel

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: lilla0506, Módosítva: 2013. május 27.

Ár:   11 300 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Új generációs, matt hatású ajakrúzs, mely az ajkakat nem szárítja. Intenzíven gazdag színekkel, lágy, bársonyos finissel.

Ár: 6700 , Eladó: skin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Bank posta
Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs 237 Vaporeuse
Ár: 8800 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Lina14

2019. augusztus 24.

L'Aristocratica 65
Barackos nude árnyalat. 7000 forint körül találtam leértékelve. A csomagolá nagyonis luxus érzetű, van egy kis súlya, ki kell kattintani a rúzst, hgy ki lehessen húzni. Én nagyon meglepődtem, menniyre kicsi az a 3,5 g. Főleg teljes árért.
A kialakítása kecses, de számomra nem az igazi, mert a felső ajkamnál kicsit trükközni kell, hogy a kis csücsköket elérje. A formulája nekem csúszós, nem marad fent semeddig és sajnos nap végére teljesen kiszárította az ajkaimat. Maradok a drogériás rúzsoknál, azok sokkal jobbak harmadannyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

L'Aristocratica 65

despoina

2019. június 3.

Infrarose 72
2019-es tavaszi kollekció árnyalata, a tavaszi Chanel a divatbemutatón a backstage sminkesek ezt a rúzst használták szinte az összes modellnél. Gyönyörű mély rózsaszín, kék színpigmentekkel dúsítva ellenben nem a megszokott hideg rózsaszín, sokkal inkább egy meleg tónusú kompozició ami nagyon ritka még a nagy luxusmárkáknál is. Világos bőr ~ szőke/barna haj ~ világos szemszínhez a megfelelő, városiasan mondva egy mondattal a jellemzése: a divatház alkotott egy rúzst az elegáns tweed - boucle blézeres Chanel lányoknak.
Egy minimális fénnyel teljesen matt, nagyon ragaszkodó, hihetetlen elegáns de szükséges hozzá a tökéletes alapozás és egy jó szájkontúrceruza. Egész estés programon is biztos pont a sminket tekintve. Télen-nyáron használható szín, ellenben elegánsabb chaneles-stílussal (sötétkék gyapjúkabát vagy blézer, fehér nyári ruha) és hideg színekkel harmonizál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Infrarose 72

Lexi99

2019. január 16.

Nekem ő az a bizonyos piros rúzs a neszeszeremben, és mindent tud amit egy rúzstól elvárok! Étkezés után is fennt maradt szépen, de ecset nélkül szenvedés vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

VanillaBlossom

2018. október 8.

Krémes, aránylag tartós, a színek nekem annyira nem tetszenek, de azért 1-2 tényleg szép. Nem tart addig, ameddig egy átlag matt rúzs. + Azt is tegyük hozzá, hogy elvileg "velvet" finishe lenne, de valahogy sehogy sem az.
Ilyen árban sokkal jobbra számítanék.
Plusz pont jár azért, mert nem szárít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Ilyen árban sokkal jobbra számítanék.
Plusz pont jár azért, mert nem szárít!

hzsvitamin

2018. április 1.

Nahát! Meglepnek a negatív kommentek. Lehet, hogy árnyalat függő, de az enyém krémes, matt és nagyon tartós. Igazából tökéletes. Viszont töb, mint 5 éves, lehet hogy változtattak a formulán?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Mancsusz

2018. január 2.

Úgy látom csak nekem nem igazán vált be. 41 L'Exquise árnyalat van meg, szerintem igazán szép és egyedi szín. A csomagolás is nagyon ötletes, nem szárítja az ajkaimat. Viszont nekem egyáltalán nem matt és nem is tartós, így két csillagot le kell vonnom. Kár érte, mert nagyon tetszik a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

RenataB

2017. december 13.

Nekem a karácsonyi kiadás van meg belőle, gyönyörű és elegáns piros csomagolásban. Mit ne mondjak, azonnal megfogott a külsővel, így vagy úgy, de örülök, hogy megvettem.
Viszont... Nem mondom, hogy nem jó ez a termék, de... Teljesen átlagos a tudása, a Dior hasonló árú és sokkal jobb és színvonalasabb (jó én Dior mániás vagyok, de elismerem, ha valami jó). Sajnos annyira nem jön be, mint kellene, mert ez egy Chanel. Hamar lejön, csúszik, evést-ivást egyáltalán nem bírja.
Csak a csomagolás miatt kap négy csillagot, amúgy hármat adnék. Nem venném újra ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

kissproof

2017. október 23.

Nekem egy vörös árnyalat van meg ami sajnálatos módon nem lesz matt. Ennyi pénzér ha rá van írva legyen is az. Kenődik nagyon könnyen, kopik nagyon hamar és nagyon csunyán. Értékelni csak azt tudom benne hogy irtó jó a csomagolása. Meg hogy nem szárítja az ajkaim. És felkenve olyan érzés mintha semmi sem lenne a számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

KlaudiaZs

2017. július 30.

Update: Kb másfél éve megvan, kedvenc tavaszi-nyári rúzsom, az árnyalat és finish tökéletes nekem erre az időszakra, de muszáj levonnom egy csillagot, mert a tartóssága nem jó, valahogy egyre rosszabb, nagyon furcsa. Lehet hozzászoktam némelyik tartósabb rúzsomhoz, de 1-2 óra semmittevés után kopik le, csak a kontúr marad élénken, szóval sűrűn újra kell kenni. A furább viszont, hogy evéssel-ivással mégse jön le pl ennél jobban, szóval nem értem.:D

Már régóta fájt a fogam egyre, de annyi szuper árnyalat van köztük (amikből pont amit végül kinéztem nem volt épp belőle az üzletben, jellemző), hogy nehezen, de az 50-es La Romanesque-re esett a választás. Abszolút csodás, sötétebb élénk pink árnyalat, ami szerintem bárkin jól mutat, de nekem a sárgás bőrtónusomhoz egyszerűen mesés, főleg tavasszal/nyáron lesz majd a hétköznapi rúzsom. A Velvet elnevezés pedig nem is lehetne találóbb, mert olyan, mintha bársonyt kennék az ajkaimra, nagyon pigmentált és szépen a helyén marad minimális kopással órákig. Nem szárít, nincs az a kényelmetlen érzés mint sok más matt rúzsnál, az ember tényleg nem csak a márkát fizeti meg hanem a minőséget is ez esetben, úgyhogy biztos is, hogy beszerzek még 1-2 színt, egy vöröses árnyalatot mindenképp. A csomagolásáról is muszáj szót ejteni, mert eddig a MAC rúzsok voltak a kedvenceim e téren, de ennek a Chanelnek a megoldása számomra maga a megtestesült luxus és elegancia, nincs mese, gyönyörű és minden forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Erynnis

2016. szeptember 13.

A la raffinée és a l'exubérant árnyalatból is van. Elég drága, de a szájára nem mindegy mit ken az ember. Nagyon kényelmes rúzs. Könnyű állaga van és tartós is de azért kell rá vigyázni. A színe mindkettőnek gyönyőrű! Olcsóbb márkák közül én eddig nem találtam hasonló minőséget. Az ára miatt csaj négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.