Chanel

Ár:   17 390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. június 2.

Ár:   17 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

SPF 15 fényvédelmet tartalmaz. Közepes fedésű, természetes, satin finisű kompakt alapozó, mely beleolvad a bőrbe. Tökéletes, hidratált és egyenletes bőrfelszínt biztosít 8 órán át.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jakabsara

2018. május 22.

kedvenc! a folyékony változata is megvan azt is nagyon szeretem! ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Cintia96

2018. április 17.

Nagyon szeretem, télre tökéletes hogy ilyen krémes gazdag alapozó, igaz finoman kell bánni vele, nehogy megszaladjon, vagy rosszul dolgozd el. Vártam tőle valami Chanel illatot, de semmi. Szépen lehet rá dolgozni, erősen kihozza a pigmenteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

GSz

2017. március 15.

Azt hiszem 7 év rengeteg alapozó próbálása mellett megtaláltam a legjobb alapozót!!! Közepes, de szinte teljes fedést is el lehet érni vele. Shiseido alapozó ecsettel dolgozom el. És erre egy vékony Mac skinfinish mineralize powdert teszek. Tökéletes eredmény, tartós, kombinált bőrön csak az orrnál kezd el picit kopni. Valóban oxidálódik, sötétebb lesz, de nálam pont jó. Mac Nc35 vagyok, ebből 40 Beige szín teljesen beleolvad a bőrömbe, de nem lesz élettelen az arcod. Nagyon elégedett vagyok, és után tölthető! És megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

szeliger

2017. január 14.

10 Beige. Jó ideje már, hogy egy akciós kosárból kitúrtam, akkor sem volt mai darab, 2011. októberében gyártották. Ezzel együtt jól tartja magát, az állaga nem változott. Én meg azért szedtem ismét elő, mert egy kicsit erősebb fedésre vágytam, az utóbbi időkben csupa bőrbe olvadó típusú alapozót használtam.
Az idő múlását és a technológia fejlődését határozottan érezni, ha a mai termékekhez hasonlítom. Maga az alapozó kerek tokban (nem is emlékszem, mikor láttam utoljára a háztól kerek tokot), "Made in Japan" felirattal, bársony szütyőben lapul. A dobozka masszív, jól bírja gyűrődést, belül nagy tükör, szivacs, kiforgatható műanyag elválasztó lap és az alapozó. Illata semleges, állagára finom krémes, szépen kenhető, jól rétegezhető. Ugyanakkor a szivacskával nem tudom olyan szépen eldolgozni, az utósimításokhoz jól jön egy tömött, kisebb fejű ecset, nálam a Zoeva 110. A homlok illetve orr pórusaiban így is megül, ez azonban csak egész közelről látszódik. Kicsit messzebbről szép selymes, szaténos fény, de nem az a bőrbe olvadó forma, határozottan látszik, hogy van fent alapozó. Tartóssága rendben van, estére is jól mutat, még az én száraz bőrömön is, nem tapasztalok semmiféle szárító vagy a bőr húzódását okozó hatást. Egyértelműen oxidálódik, már a felvitelt követő néhány percben sötétedik. Én 20-ast, 30-ast használok egyébként, de ez a 10-es most télen pont jó, hófehérkéknek még ennél is világosabb kéne. A pirosító felvitele okoz nekem egy kis nehézséget, nagyon szívja magába a pigmentet, a foltosságot, bohóckodást nehéz elkerülni.
Összességében a maga idejében ez egy jó kis cucc volt, de a mai kínálatot nézve már csak négy csillagot tudok adni. Amíg azonban ilyen hidegebb idők vannak, biztosan használni fogom, olyan, mint amikor az ember előveszi a régi, jól bevált, meleg kabátot a szekrényből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

krszta

2013. január 26.

Nagyon jó alapozó. A színe nálam tartós, nem változik. Jó érzés viselni, krémes, lágy, hidratáló érzés. Alig - alig használtam alapozót, mert egyrészt egész szép, egyenletes a bőröm nélküle is, másrészt a legtöbb nagy márka hidratáló alapozója is kicsit, vagy nagyon szárította, irritálta a bőröm. Ezt azonban olyan jó érzés viselni, hogy teljesen rászoktam a téli, hideg napokon. Kimondottan imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

skincare

2012. szeptember 5.

Ezt az alapozót még tavasszal kaptam, a 30-as Beige árnyalatban.
-Maga az alapozó valóban minőségi,
krémes, én a Shiseido alapozó ecsetemmel szoktam felvinni.
-Gyönyörűen fed, valóban stain finishe van. Bár akinek egyeletlen a bőre, annak egy jobb primer kell, mert a fénye kiemelheti (nekem van egy az arcomon,és mint minden fényes finish-ű alapozó kiemelheti).
A hidratáló hatása is érezhető, így esetleg kombinált bőrre talán, zsírosabb bőrre semmi képen nem ajánlanám. De szerintem normál bőrön is inkább hűvösebb időben jobb.
Az eredménye nagyobb szép!

Hátránya:
- Az ára...aki szereti a Chanelt, ezzel is elégedett lesz, de ha valaki jobban körbe néz a piacon olcsóbban is talál hasonlóan jót (pl. Paris Berlin, bár annak inkább matt a finishe)
- Amire még érdemes figyelni, hogy oxidálódhat, legalábbis nekem oxidálódik, és bizony egy árnylattal sötétebb lesz. Pedig felvitelkor tökéletes az árnyalat.
Nem biztos, hogy mindenkinek, valószínű bőrtípus függő, de egy kis részen egy próbát feltétlen megér!

Maga az alapozó 5 csillag, remek darab! De az ár és az oxidálódás miatt egyet leveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Ezt az alapozót még tavasszal kaptam, a 30-as Beige árnyalatban.
-Maga az alapozó valóban minőségi,
krémes, én a Shiseido alapozó ecsetemmel szoktam felvinni.
Az eredménye nagyobb szép!

Hátránya:

gigi

2012. május 28.

A folyékony verziót nagyon szeretem, hasonló érzetem van ennek a használata közben is, a finish is hasonló: nem túl matt, és nem túl fényes. Nagyobb a fedése, mint a folyékony verziónak. Azt hittem a krém nagyon nehéz állagú lesz, így nem fog tetszeni a kombinált bőrömnek, de épp ellenkezőleg. Annak ellenére, hogy krém, teljesen könnyű maga a textúra. Nagyon szépen siklik fel a bőrre. A pórusaimat jobban eltünteti, mint a folyékony változat. Illatmentes változat, így mindenképpen előny a folyékonnyal szemben, illetve a nagyon szép igényes csomagolás, ami műanyag, tükör is van benne és egy kis fekete Chanel tokban érkezik. Két hátránya van: az egyik az ára, ami 16 ezer ft körül mozog, a másik a színskála. Minden országba csak 6 színt hoztak be, de azt hiszem több, mint 10 szín létezik belőle igazából. Ami biztos, hogy ez a 6 szín biztosan nem fedi le a szín igényt nálunk. Én a 22 Beige Rose-t próbálgatom, ami még a téli színemhez egy hangyányit sötét, de vállalható, sajnos ennél világosabb (12) nincs nálunk. Vacilláltam a a csillagon, de megadom az ötöt, a termék szerintem szuper, ha szánsz rá ennyit és megtalálod a megfelelő színt. Ha az erős fedésű alapozókat kedveled, mint EL Double Wear vagy Mac Studio Fix Fluid, akkor nem ez lesz a kedvenc alapozód.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Ceresin 0 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.