Best of Beauty 2019

Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A vízhiányos, dehidratált kézbőr ápolására szolgáló termék. Javítja a bőr vízvisszatartó képességét. A glicerin és a tengeri kitinkivonat (chitosan) egymást támogató hatásával bőrét selymesen hidratálttá, puhává, lággyá varázsolja.

Mango742

2015. június 21.

Én télen szereztem be, főleg az ára vonzott, mivel a kezem már nagyon ramaty állapotban volt, gyors megoldás kellett. Korábban próbáltam már más kézkrémeket, de ez a krém nálam magasan első, jóval drágábbakat is lepipál. Bár nekem a repedezésig száradt kezemet eleinte csípte, utána kicsit piros maradt a bőröm pár percig, de egyetlen használat után a kezem újra használható állapotba került, néhány nap után olyan, mintha sosem lett volna semmi baja. Többször újravettem, számomra ez a krém tökéletes, én az illatát sem érzem tolakodónak, és ahogy előttem is írták, kézmosás után is "ottmarad", mégsem ragad semmihez, nem hagy olajos érzést. Nálam 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 21.

p.cseresznye

2014. november 7.

Napokban vettem 190 ft-ért. A munkámból adódóan kiszárad a kezem, már repedt a körömágynál, és kerestem valami krémet. Nagyon kellemes meglepetés ért ezzel a krémmel, nagyon-nagyon jól bevált. Jól beszívódik, nem marad zsíros az ember keze utána. Az illata elég kis semleges, de ez egyáltalán nem baj, a lényeg az, hogy nagyon jó kis krém. Többszöri kézmosás után is, még délután is puha, hidratált maradt a kezem. Ezek után biztos, hogy csak ezt fogom venni, nekem nagyon bevált. Használtam már drágábbakat is, lehet hogy azok illatosabbak és szebb a csomagolásuk, de hatásában eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 7.

itsmeyalucas

2014. május 13.

Nagyon jó az ára, kb. 200 alatt volt. Használ, de az illatával nem tudok megbékélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

Rebel

2013. június 26.

Tescoban vettem rég, tök jó kis krém. Olcsó is. És nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Tescoban vettem rég, tök jó kis krém. Olcsó is. És nagyon jó az illata.

somodiedo

2012. október 28.

A hatásával semmi problémám nem volt, hidratált, beszívódott megfelelően, nem marad a kezem zsíros utána, egyedül az illata nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

zsófikaa123

2012. március 18.

Nagyon jó krém.Hidratálja a kiszáradt kezeimet az illata és az ára is megfelelő! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Cosza

2012. február 14.

Nagyon jó ez a krém. Hamar felszívódik, kellemes a textúrája, s nem marad zsíros utána az ember keze. Egyébként érdemes gyógyszertárban venni, mert ott a nagy kiszerelés kerül annyiba, mint a Tesco-ban a kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

szilvi07

2011. szeptember 17.

Kipróbáltam már többfajta kézkrémet, de szinte ez az egyetlen ami bevált! Egy időbe nagyon száraz volt a kezem (főleg télen), de rábukkantam erre a kencére, és rendbe hozta a kezemet. Viszonylag hamar felszívódik, és utána pihe-puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT, Chitosan Glycolate
Hidratálók: Glycerin, Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.