Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztető szója protein kivonata növeli a bőr vízvisszatartó képességét. Regeneráló, antistressz hatása páfrányfenyő ( Ginkgo Biloba ) kivonatának köszönhetően kiválóan védi kézbőrét a környezeti ártalmaktól. Lágy vaníliás - tejes illata hosszan érezhető marad.

Lory

2014. augusztus 8.

Húgom tavaly téli kézkréme volt:)Neki nem szárad annyira a keze télen mint nekem,úgyhogy nála tökéletesen bevált.Nekem a már kirepedt kezemet nem tette rendbe,megelőzésre azonban jó.Könnyű textúrájú,hamar beszívódó krém,nem hagy zsíros érzetet és nagyon finom vanília illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

-.Nikii.-

2014. július 20.

Jó volt az illata, már kicsit elváltozott. Amikor nagyon ki volt repedezve a bőröm, akkor mégjobban irritálta, úgyhogy 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 20.

Bunnylove92

2014. március 9.

Jaaaaaj hogy imádtam ennek az illatát! Egyszerűen vanília mániás vagyok!! Nem emlékszem már hol vettem meg a kezem se volt rászorulva, de hát vaníliás, szóval kellett...ha jól emlékszem nem is én használtam el végül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

fayless

2013. augusztus 15.

Ez a kézkrém nagyon klassz, mert finom vaníliás illata van, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Viszont, a bökkenője az, hogy a következő kézmosás során a védőréteg, amit képez az rögtön lejön és egy óra múlva ismét ugyanolyan száraz a kezem, mint a kézkrémezés előtt. Nagyon olcsó az tény, de nem eléggé hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Rebel

2013. június 26.

Nem bírom a zsíros krémeket az amúgy is zsíros bőrömre. Nagyon ritkán szorulok kézkrémre, de ez nekem megfelel. Van ennél jobb is azért ebben az árban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

elfi777

2013. június 14.

Kemény 190Ft volt, százasboltban vettem.
Könnyű, laza, szépen felszívódik. Illata finom, de kissé lágy, hamar elillan. Pont a mostani időjáráshoz való, (télre, kiszáradt kezekre a mimóza bőrűeknek Neutrogéna! mindig sajnáltam rá a pénzt, de zimankóban tökély!, egy hónapig vásárban dolgoztam a mínuszokban, szuperül bevált).
Ennyi pénzért nyárra remek, bár nekem kicsit kevés az illat, de simán 4:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

Kemény 190Ft volt, százasboltban vettem.
Ennyi pénzért nyárra remek, bár nekem kicsit kevés az illat, de simán 4:)

ct

2013. május 21.

Kb. 200 forintért vettem meg és bár nem szeretem a vaníliás illatokat, ennek nagyon finom illata van és nem erős.Gyorsan beszívódik, selymes lesz tőle a kezem, de több hidratálás még jobb lenne, ez így kicsit kevés, amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Ophelia

2013. január 15.

Még néhány éve használtam, akkor imádtam, órákig a kezemet szaglásztam, teljesen vaníliapudingos illata volt. Emlékeim szerint gyorsan felszívódott, és puha volt tőle a kezem. Jó ideje nem láttam sehol, de ha feltűnik, beszerzek egyet a nosztalgia kedvéért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

MademoiselleSumire

2013. január 2.

nagyon finom illat,korrekt osszetevok,jol beszivodo,olcso!igazi otcsillagos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

nagyon finom illat,korrekt osszetevok,jol beszivodo,olcso!igazi otcsillagos!

dynusk80

2012. november 26.

En elegedett vagyok, gyorsan beszivodik:) az illata is csuda jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

En elegedett vagyok, gyorsan beszivodik:) az illata is csuda jo :)

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Hydrolyzed Soy Protein

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.