Charlotte Cosmetic

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2013. október 30.

Kiszerelés:   100
Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Charlotte Cosmetics Ultra Weich termékkategóriájába tartozó kézkrém. Kifejezetten ajánlott az igénybevett, nagyon száraz, repedezett bőr ápolására. Bőrnyugtató hatású készítmény, urea tartalma miatt mindennapos alkalmazásával hidratálhatja a bőr felső rétegeit, s ezáltal simábbá, finomabbá és a környezettel szemben ellenállóbbá teheti azt.

Dike01

2015. december 4.

Ideig óráig jó. Átmeneti segítség legalábbis nálam , amit huzamosabb ideig őt használom (1-2-3 nap) folyamatosan semmi nem történik ugyan olyan szétszáradt a kezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Cu2tka-baba

2015. december 1.

Meglepően jó krém, bár nekem hozzászokik a kezem. A barátom keni vele esténként a kezét és a talpát, de azt mondja jó Viszont abból amit elmond, hogy hiányzik neki olykor azt veszem észre, hogy csak átmeneti megoldást jelent a szárazságra. Így nem rossz ugyan, főleg ha az árát nézzük, de volt már jobb is. Főleg ha az összetevőit nézzük..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Széncinke

2015. szeptember 16.

Jól hidratáló krém, enyhe illattal. Gyorsan beszívódik, minimális réteget hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Bogirl*

2015. július 20.

Megmentette a kezemet! Alapvetően száraz a bőröm, ez idén hatványozottan igaz. Közben elkezdtem dolgozni, ahol nagyon gyakori fertőtlenítő melegvizes kézmosás szükséges. Ez ugyebár továbbszárította a bőrömet. A végén már hiába kentem itthoni kézkrémekkel, az ujjaim között elkezdett repedezni a bőr, szinte fehér volt az egész kezem és nagyon húzódott. Ekkor vette próbaként anyukám ezt a krémet nekem, mondván az ureáról nagyon sok jót mondanak. Szkeptikusan álltam a dologhoz, de ha már megvette kipróbáltam. 2-3 nap intenzív használatot követően a kezem újra a régi volt. :) Azóta már kis tégelybe átszedve a munkahelyemen is van, hogy munka után be tudjam kenni vékonyan a kezem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

cirmok

2013. november 4.

Tényleg csak gyorssegélynek jó szerintem. Enyhe, kamillás illata van, könnyen beszívódik, hagy egy enyhe (glicerines?) védőréteget. SOS kellett valami egy utazás során, arra jó volt, de hazaérve jogosan szorul háttérbe az itthoni krémek mögött, szerintem nem is fogom elhasználni.
A fent szereplő összetevőlista különbözik attól, ami a nálam lévő dobozon van. Nálam:
Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower Seed) Oil, Stearic Acid, Cetyl/Stearic Alcohol, Glycerin, Urea, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Monostearate, Ceteareth-25, Zinc Stearate, Silicon Oil, Mel, Isopropyl Palmitate, Natrium Hydroxide, Hydrolized Sweet Almond Protein, D-Panthenol, BHT, Methylchloroisothiazollinone, Parfum, CI19140, Chamomlila Recutita

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Lyah

2013. október 21.

Ma vettem, a körömvirágos társával együtt, lábápolási célra. A Balea körömvirágkréme bevált ugyan, de mindig zoknit kell húznom rá, és nem mindig van kedvem hozzá. A padlófűtés nagyon kiszárítja a lábam, de minden másnapra ez nagyon jó állapot fenntartásnak. A körömvirágos társától pedig egyenesen el vagyok ájulva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.