Charlotte Cosmetic

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nagy hátékonyságú, természetes kakaóvajat tartalmazó testápoló termék. Magas növényi olaj és vajtartalma révén az igénybevett bőr ápolószere. A bőrt puhítja, hidratálja, megakadályozza annak kiszáradását. Alkalmazható a test bármely felületén vagy az arcbőr ápolására egyaránt.

GazdiMami

2015. március 27.

Kissé lassabban szívódik fel, mint más társa, de imádom az illatát, éjszaka meg van ideje kifejteni a hatását. Nagy adag, sokáig jó. Csak az összetétele nem igazán tökéletes, de hát ez van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 27.

aalexaa

2015. február 24.

Nekem ugyanilyen a doboza, mint a képen. Eredetileg a barátomnak vettem, de ketten használjuk:) Én valami kakaós-csokis illatra számítottam, kicsit meg is lepődtem, mert engem leginkább valami gyömbéres karácsonyi sütire emlékeztet az illata:D Kicsit nehezebb az állaga, ennek ellenére könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, viszont nagyon jól hidratálja a bőrt (pedig az enyém nagyon hajlamos hámlósra száradni így télen). A gyors beszívódás miatt kézkrémnek is nagyon jó. A barátom is nagyon szereti, imádja, hogy pihepuha bőre lesz tőle, és az alkarján néha előbukkanó ekcémaszerű foltokat is egy-két nap alatt eltünteti. Nekünk nagyon bevált, szerintem újravesszük (bár az illata miatt inkább csak télen:D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Vivien1998

2015. február 1.

Nagyon jól hidratálja én főleg az arcomonhasználom és nagyon jól teszi a dolgát!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

Babooca

2014. április 5.

Sima krémillata van, de ragacsos és nem éppen a legjobb az ápoló hatása. Bár ennyi pénzért... Nem kisérletezek most már, azt fogom venni ami tutira bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Aprile

2014. január 29.

Nem tudtam megbarátkozni az illatával, így el is ajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Nem tudtam megbarátkozni az illatával, így el is ajándékoztam.

Aylawitch

2013. október 7.

Eddig egy tégellyel használtam belőle, de még mindig van benne egy kevés, nálam lassan fogy mert csak én használom egyedül. :) Ha beleszagolok, egyáltalán nem érzem rajta a kakaót, de ez lényegtelen, nem amiatt vettem meg. A hatásával elégedett vagyok, az ára is jó, a kiszerelése is tettszik. Nekem is az összetevői voltak szimpatikusak, szerintem ha kifogy, újra venni fogok belőle. Én a tesco-ban vásároltam anno.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Nicole7

2013. április 21.

Nagyon szeretem, mert olcsó, és kellemes illata van, jól hidratál, és sajnos nem vagyok egyedül az iránta érezett rajongással, mert amióta megvettem soha nem találok az üzletekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

orkangyal

2013. március 27.

Ezt is a nagy kakaóvaj mánia vetette meg két ismerőssel is egyszerre a számomra. Először örültem neki, olcsó, kiadós nagy doboz, könnyen beszerezhető, én külön szeretem is a tégelyeket, mert fiókban tárolom a kencéket. Nincs vele bajom, bár már várom, hogy fogyjon, 2 hónap alatt vagyok az első tégely felénél, lehet, a másodikat már elajándékozom, mert annyira azért nem lehengerlő. Szerintem lehet érezni rajta halványan a háttérben a kakaót, de az aloés, "sztenderd krémillat" dominál valóban, még fél nap után is érzem a bőrömön, de kellemes, bár nem kimondottan nőies illat, talán ezért is tetszik. Nem kényelmetlenül zsíros testvaj létére, viszont tényleg nagyon nehéz, lassan szívódik be, fél-egy órákat is elülök vele, mire rá merek öltözni. Puhít, hidratál, működik, csak már kicsit elegem van belőle, függővé nem fog tenni, de az árkategóriából nagy valószínűséggel ötös alá - emiatt elképzelhető, hogy újravenném, de most semmiképp nem tervezem. (Nekem is sötétzöld doboz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

sephora

2013. február 11.

Egy tégellyel használtam el belőle, később amikor újra vásároltam volna, már nem volt az üzletben.
Az illata kellemes, kakaóra emlékeztet, de nem émelyítő.
Az állaga testvaj jellegű (pl. Alverde), jó a beszívódása, a hatása is hosszan tart.
Szimpatikusak voltak az összetevői, ezért vettem meg (kakaóvaj, oliva-, avokádó olaj, aloe vera).
Arcra nem kentem, csak testre - újra venném, ha legközelebb összefutnék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Az illata kellemes, kakaóra emlékeztet, de nem émelyítő.
Arcra nem kentem, csak testre - újra venném, ha legközelebb összefutnék vele.

sly

2013. február 3.

Egész jó kis krém, sűrű állagú, de nem olajos-zsíros. Gyorsan beszívódik, kellemes illata van, tetszik a bőrömnek, néha még az arcomra is kenek belőle. Egyetlen félelmem hogy rám romlik, ugyanis nagyon kiadós alig kell belőle és viszonylag nagy kiszerelés. (Én sötétzöld dobozban vettem, de ugyanez a címke van rajta.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2