Charlotte Cosmetic

Ár:   490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vvcs, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nagy hatékonyságú, természetes sheavajat tartalmazó testápoló termék.

Magas növényi olaj és vajtartalma révén az igénybevett bőr áplószere. A bőrt puhítja, hidratálja, megakadályozza annak kiszáradását.

trudee

2015. február 26.

Nekem eddig nem igazán vált be, azt vettem észre, hogy használata mellett a bőröm kifejezetten száraz, pedig alapból csak ritkán szokott az lenni. Már az állaga sem olyan, amire egy testvajtól számítanék, azaz nem olyan mint egy növényi olajokban gazdag, tápláló krém, hanem inkább egy olcsó, szintetikus kencefice benyomását kelti. Sajnálom, pedig újabban nagy bizalmat adok a magyar termékeknek, mert sokat fejlődtek az utóbbi időben és már nem ciki olcsó magyar terméket venni, de ez nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

FairyJuice

2013. december 7.

Nekem tetszik az illata, szerintem enyhe és kellemes. Egyet vettem, amit nemsokára el is használok már. Az árához mérten pedig abszolút megfelelően teljesít szerintem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

vvcs

2013. október 22.

Épp ma vettem egyet! A hatásáról, hamarosan írok. :)

Update: Kipróbáltam fürdés után.Nos, szeretem hogy krémes az állaga, viszont a szaga szerintem nagyon rossz , bár ha beszívódik ki lehet bírni! Közepesen hidratál. Volt már jobb testápolóm is, de nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Épp ma vettem egyet! A hatásáról, hamarosan írok. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2