Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ane24, Módosítva: 2012. szeptember 15.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók

Természetes kókuszolaj tartalmú testápoló. A könnyen felszívódó krémek kedvelőinek ajánlható elsősorban. Ezen olajfajta számos előnnyel rendelkezik, könnyen kenhető, hidratál, antioxidáns tartalma lassítja a bőr öregedését.

Lunita

2014. május 13.

Nemrég vettem (hengeres flakonút),még hajvégre is tettem hajmosás után picit, szerintem igazi kókusztejes illatú és az állaga lotion,amik folyékonyabbak egy kicsit,de nem zavar. A nem túl erős illatot is díjazom,közepesen gyorsan szívódik fel,de mert lehet,hamar megszalad pattintós tetején.
Én szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 13.

Én szeretem:)

Jelizz

2013. július 13.

Hát nemis tudom.. mit mondjak?!?
IMÁDOM A KÓKUSZ ILLATOT!
ennek nagyon pivi van, inkább fűszer süti illatú. picit szúrúsnak és törönek érzem.
Még szerencse h úgy kapta, ön szántamból nem venném meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 13.

Hát nemis tudom.. mit mondjak?!?
IMÁDOM A KÓKUSZ ILLATOT!
Még szerencse h úgy kapta, ön szántamból nem venném meg :/

bobika94

2012. december 3.

Az illata kellemes, de az arcomat csípte, túl híg, és lassan szívódik fel. Sajnos kaptam még egyet ebből, aminek gusztustalan barna a színe O.o nem értem, hogy miért, mivel az előzőnek normális fehér színe volt, ez meg barna. Hát eléggé undorító, csak a kezemet kenem vele. Azt is csak néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

benisdavid

2012. szeptember 15.

A termék(sorozat) új külsőt kapott. Jelenleg már csak a Tesco-ban kapható a régi formában. Az új kiszerelése 250 ml-es hengeres flakon, beltartalma változatlan. A sorozat kibővült Q10-es és Koffeines+Zöldteás készítménnyel. Megtalálható: Tesco, Auchan, One Euro Marketek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Vikcike

2012. szeptember 10.

Gyorsan kellett egy testápoló olcsón, mivel utaztam és otthon hagytam a kajszis Alterra-mat. Ezt választottam, 450 Ft körül volt a Tesco-ban. Az illata nagyon fincsi, az állaga is kellemes, bár kicsit folyós, a padlószőnyegre is került. :) Viszont így nyáron kellemes hidratáltságot ad, télre nem hinném, hogy elég lenne. Nem túl szépek az összetevők, úgyhogy nem lehet rá semmiképpen 5-öst adni, de még 4-est sem szívesen, egynek jó, ha nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

bobika94

2012. augusztus 18.

nekem csípte a bőröm.. nehezen szívódik fel, és nagyon folyik.. attól függetlenül imádom szagolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

mazsika92

2012. június 13.

A Tescoban vettem 240Ft-ért nagyon jó krém imádom minden nap ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

A Tescoban vettem 240Ft-ért nagyon jó krém imádom minden nap ezt használom.

szilvi07

2011. december 14.

Nyáron vettem meg ezt a testápolót (addig a körömvirágosat használtam) mert könnyen felszívódik, és tényleg így van. Az illata miatt is szimpatikus volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

ane24

2011. november 21.

Finom illata van, bár sajnos némileg érződik a szappanos alapillat is a kókusz mellett, de felkenve már inkább csak az édeskés kókusz marad meg. Az állaga is kellemes, valóban könnyen felszívódik. Nem használom minden nap, tehát valószínűleg tényleg hidratál. Ha elfogy, szerintem újból ezt választom. Ebben az árkategóriában kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2