Charlotte Tilbury

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. március 22.

Kiszerelés:   0,6 g

3 az 1-ben szemöldökformázó; háromszög alakú szemöldökcezura, highlight/korrektor és szemöldök-kefe véggel.

5 árnyalatban kapható.

svivko

2018. március 7.

Nagyon vicces, mennyire figyelmetlen voltam ezzel a termékkel. Egyrészről polgárpukkasztóan kevés mennyiséget kapunk (én barbeautysale-től vettem 9000Ft körül), másrészről jól kiszolgál, hiszen 2 igenis használható rész van benne ( a ceruza és highlight részre gondolok).
Az történt, hogy megláttam, hogy CTilbury kijött egy ilyen ABH brow definer-re hajazó termékkel (az ABH brow definere 1000Ft-tal drágább 0,2g), gondoltam több is van benne, meg Charlotte termék rossz nem lehet.
Supermodel sötétbarna árnyalat van meg, az ABH-s dark brown-jával szinte megegyezik, kicsit szürkésebb, amit szeretek, mert természetesebb az én hajtövemhez.
Picivel kevésbé pigmentált, mint az Anastasia terméke, viszont szerintem viaszosabb. Ez azoknak jó, akik természetes, kitöltött, púderes szemöldök hatásra vágynak, nincsen egy hiány folt, amit pótolni kell a szemöldökükben. Sajnos nekem van a bal "mostoha" szemöldökömbenegy ilyen kis terület, amit képtelen vagyok kitölteni ezzel a ceruzával, míg az ABH termékével simán.
Tartóssága hibátlan, a szemöldökkefe is tökéletes, bár a sokat emlegetett másik terméké számomra puhább.

Sajnos a highligt részéről teljesen megfeledkeztem, ezért jelzem a vélemény elején a figylemetlenségemet, pótlom nemsoká a véleményem erről a részről. :)

A highlight összetevői egyébként:
Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Silica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Glyceryl Ethylhexanoate/Stearate/Adipate, Isopropyl Palmitate, Polysorbate 20, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Zea Mays (Corn) Starch, Butylene Glycol, Sorbitan Stearate, Sodium Dehydroacetate, Isohexadecane Cetearyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Polysorbate 80, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Yeast Extract, Hexylene Glycol, Iron Oxide (CI 77491), Titanium Dioxide (CI 77891)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

A highlight összetevői egyébként:

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate