Charlotte Tilbury

Ár:   £23   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Zsofesz97, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   £23

Charlotte Tilbury legkelendőbb, díjnyertes szempillaspirálja göndöríti, szétválasztja, dúsítja, hosszabbítja és drámaivá teszi a pillákat.

Alsace

2020. szeptember 3.

Barátnőmtől kaptam egy minit, nagyon örültem, hogy kipróbálhattam. Csodaszép pillákat varázsol, nem tapasztja össze őket. Nem egy műszempilla hatású, de nekem az nem feltétlen vágyam. Már-már majdhogynem úgy voltam, szívesen vennék egy teljes méretűt, amikor jött a fekete leves. A nyári meleget egyáltalán nem bírja, se pedig a hűvösebb időt, ugyanúgy pandaszemeket csinál néhány óra elteltével csak a mértéke más. Az Astor Muse, Maybelline kék-arany csomagolású és a Bourjois fekete-lila spirálok ezerszer jobban teljesítenek, és jóval kedvezőbb az áruk is. Nekem sajnos nem vált be, itthonra egynek elmegy, de ne kelljen már folyton a tükörben nézni, mennyire folyt le. Két csillag csak mert tényleg szépek azok a fránya pillák, de ahhoz képest mennyibe kerül elég gyatra a teljesítménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Lencseee

2020. június 23.

A kefeje tetszetos, de uberbrutal pillakat nem csinalt, igaz a szetvalasztast ez a kefe valoban szepen teljesiti. Azert ezen az aron valami egyedulallo csodat jogosan varna az ember. Tulajdonkeppen, ezt a drogerias szempillaspiralok tobbsege is tudja. Visszaterek a toofacedhez. 3.5 kornyeken van, azonbam figyelembe veve az arat, mert itt keptelen vagyok eltekinteni tole, ez is max kozepes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Zsofesz97

2017. december 19.

Legeslegjobb szempillaspirál a világon! Nem maszatólódik, nem kenődik, egész nap fent marad, és csodás pillákat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0