Charlotte Tilbury

Ár:   £60   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimicike, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   £60
Kiszerelés:   4 x 3,8 g

A multifunkcionális arcpaletta selymes formula, intenzív pigmenttel. Az arctermékek pirosítóként, highlighterként és bronzosítóként is használhatóak.

2 árnyalatban kapható: Lightgasm és Lovegasm

Charlotte Tilbury Glowgasm Face Palette Light
Ár: Keresem , Eladó: misskorea18
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

Nashuaaa

2020. november 3.

Gyönyörű paletták, a Lightgasm és a Lovegasm is megvan :) A világosabból a bronzosítót szeretem nagyon, a sötétebből pedig minden színt ki tudok használni. A világosabb mondjuk szerintem csak tényleg világos bőrön mutat jól, mivel az árnyalatai inkább a csillogásban erősek, mint a színben. Ez igaz mindkét paletta színeire, hogy über módon csillognak.Nekem túlságosan is azok, ezért én estére használom, vagy a szememet festem velük. A Lovegasm pirosítói szerintem csodaszépek egy barnább bőrön, a bronzosítója picit pirosasabb, de engem nem zavar, a highlighter pedig nagyon szépen mutat szemen.
A csomagolás pedig nekem az eddigi kedvenc CT csomagolásom, annyira egyedi, finom és nőies, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.