Charlotte Tilbury

Ár:   $75   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Ár:   $75

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lencseee

2022. november 12.

Mindennapra hasznalhatok, jol ossze vannak rakva a triovariaciok is, es vannak benne erossebb, melyebb szinek. A formulaja kituno, es nagyon szepen harmonizal a masik harom 12es palettaban talalhato szinekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 12.

Kamea

2021. január 4.

Az első és az egyetlen termékem is a márkától. Karácsonyi ajándék volt, amit én intéztem magamnak, és karácsony előtt néhány héttel már meg is érkezett. Első ránézésre csalódás volt, mivel a paletta teteje olyan, mint egy alumínium pléhtető, számomra egyáltalán nem keltett luxusérzetet. Belül már igényesen kidolgozott, bár a panek meglehetősen szűknek tűntek. Az EL 2019-es bőröndös palettáira emlékeztetett. Aztán elkobozták tőlem és csak a fa alatt láthattam újra.
Karácsony első napján avattam fel. Kellemes meglepetés volt, hogy a matt színek a vártnál sokkal pigmentáltabbak voltak. A fényesek krémesek. A festékek jól satírozhatóak, nem potyognak és tartósak. Szóval a festékek minősége nagyon rendben van. Eddig még a szűk panek se okoztak bosszúságot, mert minden ecsetemmel, amiket ehhez a palettához használok, simán tudok bennük lavírozni.
A randa pléhtetőn kívül egyedül a színösszeállítással van még gondom. Előrebocsátom, hogy emiatt nem vonok le pontot, mert már az első pillanatban is az volt a véleményem erről a palettáról, hogy ez egy unalmas színösszeállítás. A lila az egyetlen izgalom benne. De annyira akartam, hogy legyen egy CT-m, ráadásul jelentős akciót kihasználva tudtam hozzájutni, hogy a cél érdekében hajlandó voltam magammal e téren kompromisszumot kötni.
Egyébként az a bajom az ilyen palettákkal, amiket telipakolnak olyan színekkel, amik egymástól csak igen kis mértékben térnek el, hogy ez a minimális árnyalatnyi különbség a szemhéjon már végleg elveszik. Így most lett CT-től egy halom barna és arany színem (nem is értem, miért lett ezüst színű a paletta teteje). Értem én, hogy ezek a barnák és aranyak egyszer rózsakvarc, egyszer narancs, másszor pedig bordós és bronz színekben pompáznak, de ezt már senki észre nem fogja venni a szemhéjon. Még én se.
Ugyanakkor amióta megvan, csak ezt a terméket használom, annyira tetszik a festékek minősége. Összességében véve, ez ismét egy igencsak ígéretes összetalálkozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).