Charlotte Tilbury

Ár:   £16   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 12.

Ár:   £16
Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, vízálló szájceruza, mely egész napra tartóssá teszi a rúzst. Átméretezheted, újradefiniálhatod ajkaidat a gazdag, bársonyos formulával, így 5 perc alatt megteremtheted a nagyobb ajkak illúzióját.

10 árnyalatban kapható

KERESEM! Charlotte Tilbury Lip Cheat Re-Shape & Re-Size Lip Liner
Ár: megegyezés szerint , Eladó: sfruzsi2000
Állapot: új/alig használt, Helyszín: --, fizetés: --
Charlotte Tilbury Pillow talk diamonds
Ár: 5000 Ft , Eladó: Macskapofa
Állapot: Új, egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalást követően Foxpost/ postán maradó

Tarzicia

2020. szeptember 7.

Az élénk színű rúzsokat nem szeretem, ezért mindig csak nude színű szájceruzákat használok. A Holy Grail nekem a Shiseido Smoothing Lip Pencil BE 701-es szín, de sajnos már sehol nem lehet kapni, megszüntették. Ez egy nagyon eltalált szín volt, se nem rózsaszín, se nem barna, pont olyan, mint a szám színe, én ezzel tudtam egy ici-picit teltebb, de még természetes szájkontúrt varázsolni. Hozzá hasonlót keresek egy jó ideje, de nem találok, pedig végigteszteltem már a teljes parfümériás felhozatalt, végigzongoráztam az összes MAC szájceruzát is.
A swatch-ok alapján úgy tűnt, hogy CT Iconic Nude szín nagyon megközelíti, gondoltam, egy próbát megér. És ha már külföldről kell beszerezni, hogy ne unatkozzon a hosszú úton, vele együtt megrendeltem a Chanel 162 Nude Brun szájceruzáját is. Ez egy vadiúj szín, naná, hogy nálunk nem lehet kapni, a Marionnaudban és a Douglasban is közölték, hogy nem is lesz, Magyarországra nem hozzák be.
A három szájceruzát összehasonlítva az Iconic Nude a legsötétebb, utána jön a Chanel Nude Brun. Mindkettő szép nude szín, de barnásabb tónusúak, mint a Shiseido.
A CT adja felkenve a legszárazabb érzetet, a legkrémesebb állagú a Chanel. A CT tartósságban viszont verhetetlen, ő bírja a legtovább, nagyon jó minőségű.
Szívesen használom, szép is, jó is, de a tökéletességre törekszem, és keresem tovább a Shiseido utódját.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 7.

wishes

2020. március 4.

Nekem is az Iconic Nude szín van meg, és ezt most azért is írom le, mert lassan elfaragom a termék oldalán a nevéről a feliratot, és inkább megörökítem, hogy később újra tudjam venni, mert hogy újra fogom, az nem is kérdéses. :D Valóban sötétnek tűnik elsőre a szín, de világosabb rúzsoknak gyönyörű keretet ad, így a MAC Creme'd'Nude árnyalatának ez egy igen tökéletes kiegészítője világos bőrön. Maga a ceruza is perfekt - krémes, kényelmes, nem csúszkál, tartós és tényleg új ajkakat faraghat magának vele az ember, már ha akar. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

pipacs17

2020. március 4.

A legtökéletesebb szájceruza amivel valaha találkoztam! Az 'Iconic nude' színben vásároltam meg, ami először kibontva nagyon barnának tűnt. De a szájon valami c s o d á l a t o s színe van! Sokszor csak magában, rúzs nélkül használom egy ajakápoló után, tartós, természetes színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

bigdaybeauty

2020. február 17.

Ez egy nagyon jól sikerült, minőségi termék! Önmagában is nagyon tartós és sokkal tartósabb viseletté teszi a CT és más rúzsokat is. Rúzs nélkül is szépen fed, nem ragacsos, kényelmes viselet. Nekem Pillowtalk árnyalatban van meg, ami egy valóban univerzális árnyalat, nagyon hasonlít a természetes szájszínemhez, ezért remekül lehet csalni vele (nemhiába lip cheat), de ezt az árnyalatot a vendégeim is imádják, eddig mindenféle bőrszínnel és szájszínnel jól mutatott. Eddigi legjobb nude ceruzám, tuti, hogy a többi árnyalatból is fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate