Charlotte Tilbury

Ár:   €22   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2014. április 8.

Ár:   €22
Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A Lip Lustre egy egy szuper luxus, magasfényű szájfény, amely biztosítja az ajkak tükörfényű 3 dimenziós ragyogását.

Yndre

2014. március 30.

A képen látható bézs színű 'Ibiza Nights' árnyaltot rendeltem meg, erre a szájfényre tényleg inkább az ajaklakk kifejezés a legjobb, hiszen tényleg olyan csodálatos fénye van, mintha tényleg egy réteg lakk lenne az ajkakon. Viszont ennek ellenére egyáltalán nem ragacsos érzésű. Szinte nem is érződik, hogy van valami a számon, de rendkívül tartós. Az illata nagyon kellemes karamellára emlékeztető, a színe pedig valami csodálatos nude többféle tónusú csillámmal ellátva. Bár élőben inkább áttetsző a színe, én a fotók alapján kicsit bézsesebb árnyalatra számítottam, de így is nagyon tetszik. Az ára £16.50 (kb. 5775 Ft), ami egy ilyen prémium kategóriában nem is rossz, viszont egy kis szemfényvesztés is van a buliban, hiszen ez a szájfény csak 3.5 ml-t, tartalmaz, míg egy átlagos szájfénynek 6 ml az űrtartalma. Úgyhogy ez csak kb. a fele egy normál darabnak. De én még ennek ellenére is megadom az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.