Charlotte Tilbury

Ár:   €22   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: bigdaybeauty, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   €22
Kiszerelés:   3,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A Lip Lustre egy egy szuper luxus, magasfényű szájfény, amely biztosítja az ajkak tükörfényű 3 dimenziós ragyogását.

manobeka

2023. május 17.

Ott kezdenem,hogy nagyon drága.Most 10 ezer forintot fizettem érte.Nagyon kicsi,fele akkora kiszerelés,mint más márkának.Ha azt nézzük,hogy a Chanel Coco glosst 11 ezerért be lehet szerezni,akkor ez vérlázító.Ami miatt mégis ötös,az a állag,a szín és a jó minőség.Blonde árnyalat van meg,olyan seszínű fényt adó nude beige szín.Nagyon jó érzés viselni,igaz kicsit ragad,de nem vészes.Jobban bejött,mint a Fenty Beauty.Nem tükörfényű,de nem is baj,szolidabb csillogású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. május 17.

bigdaybeauty

2020. február 7.

Nagyon kevésszer használok szájfényt, ezért gondoltam befektetek egy high-end darabba. A Portobello girl-re esett a választásom, mert legtöbbször a képeken megadott színek rajtam sokkal sötétebbek, ezért mást nem nagyon mertem bevállalni. (CT foundation 6 vagyok, halványrózsaszín ajkakkal) Ezúttal pont fordítva jártam. Csalóka, hogy a képen színezettnek tűnik a szájfény, de ez nagyon minimális szín, nem fedőszín. Alapvetően ez nem baj, csak jó tudni. Ami meglepett, hogy nagyon pinduri kiszerelés egy "normál" szájfényhez képest, és emiatt eléggé el is szomorodtam, de aztán mégis megbocsátottam, mert nem kell állandóan pótolgatni, így sokkal tovább kitart a kiszerelés. Szájfény létére bír egy jó pár órát, ceruzán is - nekem tartósabb mint pl a Fenty Glossbomb. Picit sűrűbb állagú, kellemes illatú, hidratál, és nem ragacsos, inkább úgy mondanám, hogy jól a szájhoz tapad, és még ha kopik is, egyenletesen, végig marad egy vékony filmréteg míg teljesen le nem kopik. Pont emiatt a textúrája miatt nagyon megkedveltem a terméket, úgyhogy öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Yndre

2014. március 30.

A képen látható bézs színű 'Ibiza Nights' árnyaltot rendeltem meg, erre a szájfényre tényleg inkább az ajaklakk kifejezés a legjobb, hiszen tényleg olyan csodálatos fénye van, mintha tényleg egy réteg lakk lenne az ajkakon. Viszont ennek ellenére egyáltalán nem ragacsos érzésű. Szinte nem is érződik, hogy van valami a számon, de rendkívül tartós. Az illata nagyon kellemes karamellára emlékeztető, a színe pedig valami csodálatos nude többféle tónusú csillámmal ellátva. Bár élőben inkább áttetsző a színe, én a fotók alapján kicsit bézsesebb árnyalatra számítottam, de így is nagyon tetszik. Az ára £16.50 (kb. 5775 Ft), ami egy ilyen prémium kategóriában nem is rossz, viszont egy kis szemfényvesztés is van a buliban, hiszen ez a szájfény csak 3.5 ml-t, tartalmaz, míg egy átlagos szájfénynek 6 ml az űrtartalma. Úgyhogy ez csak kb. a fele egy normál darabnak. De én még ennek ellenére is megadom az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Antioxidánsok: BHT

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.