Charlotte Tilbury

Ár:   €48   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szyrup, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   €48
Kiszerelés:   5,2 g

2 gazdag, matt árnyalatú és 2 szatén, csillogó árnyalatú színt tartalmaz pezsgő rózsaszínű, matt sötét rózsa, lágy matt barna és rózsa arany színekkel.

Madi

2021. február 8.

Nagyon nem hagyott nyugodni ez a paletta, kb háromszor betettem a kosaramba, majd kivettem onnan, mire egy rendelés alkalmával végre megvettem. Sajnos végül pontosan az történt, ami miatt sokáig féltem megvenni: a színek rajtam nem úgy állnak, ahogy a modelleken. Anno pontosan ugyanígy jártam a MAC Malt nevű szemhéjpúderével, ami kézre kikenve csodás, rózsaszínes-bézs szín volt, a szememen meg egy narancsos-barna furcsaság. Az az árnyalat egyébként egészen hasonlít a jobb felsőre.
Ha megnézitek a hivatalos fotókat/videókat, ott is kétféleképpen mutat a lányokon ez a paletta: babás rózsaszín vagy barackos-bronz. Nekem az utóbbi jutott és nem vagyok vele boldog. A színek szépek, jól összeillenek, könnyen satírozhatók, nem túl erősen pigmentáltak, de valamelyest építhetőek, csak rajtam nem úgy mutat, ahogy szerettem volna.
A Prime (bal felső) nagyon szép, jól is áll, de amint felkerül az Enhance és a Smoke (a két jobboldali), azonnal barackos-narancsos az összkép. A Pop (bal alsó) bár csudiszép, attól lesz aztán igazán bronzos a hatás. Egy kreolos vagy kifejezetten sötétebb bőrű lányon ezek baromi jól mutatnának, de az én hideg tónusú, extrém világos bőrömön nem. Én miután elkészítettem a sminket (azt, amit maga Charlotte Tilbury csinált egy videóban ezzel a palettával), nem egy üde, szexi sminket kaptam, hanem úgy néztem ki, mint aki kisírta a szemét. Hideg fényviszonyok között még csak-csak rózsaszínesebbnek tűnnek, de sajnos úgy is virít rajtam, hiába vittem fel halványan, egyszerűen túl fehér vagyok ahhoz, hogy ezek a színek természetesen mutassanak rajtam. Túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Anheszenamon

2021. február 8.

Annak ellenére, hogy kb. mindenki isteníti ezt a palettát nekem sajnos a 2020-as év egyik legnagyobb csalódása volt. Régóta vágytam rá, így a boldogságom határtalan volt amikor megvettem. Hatalmas elvárásaim voltak vele, hiszen mégis csak egy méregdrága luxuspalettáról beszélünk. A színek rajtam abszolút nem olyan rózsásak mint a netes képeken. Pedig rengeteg swatchot, videót néztem róla. Ezen még túl is lendültem volna de sajnos alappal sem volt túl tartós. Pedig a Too Faced szemhéjbázisom a Mac után a legjobb szàmomra. Mindent a helyén tart. A csillogó szín ráadásul hullott is. Sajnos semmi olyat nem tud ez a paletta ami indokolná a magas árat. Hiába Tilbury, én nem ájultam el tőle, túl is adtam rajta. De ahogy nézem Temptalianál is csak B kategória. Ha CT akkor inkább a Darling, ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

csuyi

2021. január 19.

Álom! Több high end palettám is van, de ez közülük is kiemelkedik. A dizájn, a csomagolás, és maga a szemhéjpúder is. A matt színek könnyen satírozhatóak, építhetőek, pigmentáltak, a szatén és csillogós is hasonlóan. A színek univerzálisak, gyakorlatilag mindenkinek jól áll. Húzós az ára, de mindenképp egy jó befektetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Tarzicia

2020. szeptember 9.

Az előző véleményemben Charlotte Tilbury Darling palettájáról áradoztam. Minden, amit ott írtam, itt is érvényes, a Pillow Talk is gyönyörű, a minősége pedig kíváló.
Ha lehet ilyet mondani, ez egy romantikusabb hangvételű paletta, 4 szép színnel, ami szerintem minden szemszínhez illik, mindenkinek jól áll.
A jobb oldalon két matt szín van, egy világosabb, poros rózsaszín, és egy sötétebb, barnásrózsaszín. Annak ellenére, hogy mindkettő a hideg tartományba esik, egyik se tűnik szürkének rajtam, nagyon jól eltalált árnyalatok.
A bal oldalon a két fényes/csillogó szín közül a felső egy visszafogottabb, szatén fényű pezsgőszín, belső szemzugban, szemhéjon, szemöldök alatt nagyon jól mutat. Az alatta lévő pedig egy egészen különleges valami, ujjbegyen próbálva egy az egyben olyan, mintha megolvadt rose gold lenne, maga a fém. Szépen fel tudja dobni az összképet, főleg, ha nedves ecsettel vagy ujjbeggyel tapogatjuk fel a szemhéjra, mert így az olvadt fém effektus még jobban kijön, nem csak az ici-pici rose gold csillámok látszanak.
Ez a paletta önmagában is elég egy hétköznapi szemsmink elkészítéséhez, de én a Chanel 352 Elemental és 354 Warm Memories quad-jaival együtt is használtam már, nagyon jól kombinálhatók egymással.
A Darling paletta a meleg színei miatt talán egy picit közelebb áll a szívemhez, de ezt a kis Pillow Talk-ot is nagyon szeretem. Gondolkodtam egy darabig rajta, hogy valóban kell-e nekem, de már örülök, hogy beszereztem.

Ez a kétszázadik véleményem.
Köszönöm mindenkinek, aki eddig hasznosnak találta és "lájkolta" a néha hosszúra sikeredett irományaimat! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Ez a kétszázadik véleményem.

doraorsolya

2020. március 22.

Életem legszebb sminkes terméke.
Ajándékba kaptam, sose hittem, hogy egyszer a kezemben tarthatom. A csomagolása gyönyörű, a termék sminkeléshez pedig isteni.
Nagyon könnyen lehet vele átmenetes szemsminket készíteni, a színek használata magától értetődő. Órákon át képes a szemen maradni, a bal alsó árnyalatnál fantasztikusabb csillogós szemhéjpúdert még sose használtam. Morphe és Mac palettákat tud nálam háttérbe szorítani ezzel a 4 színével Charlotte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

Életem legszebb sminkes terméke.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.