Charrier Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Rózsa és friss illat fiatal nőknek

Fejjegyek: mandarin, dinnye

Szívjegyek: rózsa, frézia

Alapjegyek: szantálfa, írisz

Charrier Les Parfums de France- 5 db-os ajándék Szet - Fashion Collection - Pink
Ár: 9900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás, fizetés: Bamki előreutalás, postán maradóra

Yubiri

2014. február 26.

Nagyon finom illat, rajtam rendkívül tartós is. Nagyon-nagyon hasonlít a Chloé Chloé Eau de parfume illatához.
Az árát sajnos nem tudom, mert Franciaországból kaptam ajándékba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

Az árát sajnos nem tudom, mert Franciaországból kaptam ajándékba.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Amyl Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.