Chat D'or

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda86, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Olcsó Chanel Sexy Chocolate parfüm utánzat.

Illatjegyek: csokoládé, rózsa, barack, szilva, citromfű, bergamot, borostyán, fa, szantálfa, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Linda86

2016. december 28.

Elsőre nem igazán nyerte el a tetszésemet, de gondoltam majdcsak elhasználom valahogy. Reggel befújtam magam, majd órák teltek el, s meg is feledkeztem róla. Ahogy mászkáltam a lakásban egyre csak azt szimatoltam milyen kellemes illatot hagy maga után a párom (épp beújított egy parfümöt ő is). Kellemes csokis illat....hmmm... Aztán rá kellett jönnöm, hogy a saját illatomat érzem :-). Szóval a bőrömmel igazán jól működik :-) Még nem vagyok teljesen meggyőzve, hogy imádnám, de már szeretem az biztos :-)
Update: valamiért nem szerettem meg igazán. Néha fújok picit...jó-jó,de mégsem. A párom viszont cseneget belőle. Ő szereti :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Erika80

2016. december 27.

Hááát. Elsőre tényleg kis csokisság, későbbiekben sem marad kellemetlen illat utána, de valamiért nem vált a kedvencemmé. Igazából nagyon meg sem kedveltem. Biztos van akinek tetszik, így a jó, de számomra nem jelentőségteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool, Benzyl Cinnamate, Anise Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510, CI 28440

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.