Chat D'or

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kenzo Jungle L'Elephant parfüm utánzat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Erika80

2021. január 10.

Az biztos, hogy nagyon érdekes, fűszeres illat. Én évekkel ezelőtt, amikor megéreztem, azt hittem rossz a parfüm. Aztán csak szagolgattam, rájöttem, hogy ez ilyen. Nagyon nem tetszett és eszméletlen nehéznek, elviselhetetlennek tartottam. Később olvasgattam véleményeket külföldi oldalakon is, itt is, sok youtuber áradozott róla. Én akkor is hajthatatlan voltam, hogy ez nem finom illat. Majd (elég sok év múltával), ahogy megismertem azóta sok-sok különlegesebbnél különlegesebb és érdekes aromákat, már elkezdett érdekelni. Most ott tartok, hogy ismét nézegetem ha olyan helyen járok, ismerkedem vele és már nem tartom kellemetlennek. Inkább olyan karácsonyi, különleges fűszeres, külön világ. Ínyencség. Talán idővel még magaménak is tudhatok egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Zsuzska79

2017. március 23.

Imádom ezt az illatot. Nagyon tartós, mindenkinek ajánlom, aki szereti a fűszeres illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Cintia89

2016. november 14.

Nagyon jó igazi karácsonyos illatkompozíció, a szegfűszeg ami a legjobban dominál benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, D-Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Citronellol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Narancssárga.