China Glaze

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. június 22.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A képen a Pure Torture árnyalat látható.

Ár: 500 ft , Eladó: Kata012
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, posta, foxpost
500 Ft China Glaze Nail Lacquer
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Tele van, 14 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
nyisike

2018. október 14.

Túl van árazva. A hey sailor árnyalat van meg. Sokkal többet vártam tőle, a nagy hype miatt. A szín szép és a fedése nagyon jó, viszont olyan mintha sosem száradna meg rendesen és nagyon gyorsan kopik ( 1- 2 nap).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

manobeka

2018. augusztus 18.

Mindig külföldről rendelem, nem várok tőle csodát, lábkörömre használom, de én nagyon szeretem, vagy csak mindig jókat veszek. Alig találok itt Kecskeméten normális neon körömlakkot, vagy különleges színeket, a drogériások szart se érnek, legalábbis a legtöbbjük. Ennek a márkának rengeteg van, ezeket a neon árnyalatokat tőlük veszem.Vannak különleges topperek is, amiket érdemes kipróbálni, mert sima drogériákban nem nagyon lesz.A színválaszték annyira sok, hogy csak alap árnyalatból már vagy 100-at láttam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ciklon3

2018. augusztus 12.

Ez a szín van meg belőle. Az üvegben nagyon megtetszett. A fedése nagyon gyenge, sok réteget kell kenni belőle, cserébe viszont soha nem szárad meg...
Eredetileg "tigris"-hez vettem alapnak, kár érte :( Így más színt (főleg ezen az áron) már nem mertem kipróbálni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

coraline

2017. december 15.

A Note to selfie árnyalat tulajdonosa vagyok, az első és elképzelhető, hogy az utolsó China Glaze lakkom. Mivel egy világos, nude szín, ezért gondoltam, hogy óvatosan kell bánni vele. Két régetben gyönyörűen fedett, a színéért egyenesen oda vagyok, azonban másnap reggel a mutatóujjamról egészben letudtam húzni a lakkot, több körmöm végéről pedig lepattogott úgy, hogy nem mosogattam, nem takarítottam, gyakorlatilag csak aludtam benne.
A színválaszték és a fedés miatt kap két csillagot, összességében csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Amadea

2017. december 4.

Régen nagyon szerettem a CG lakkokat, aztán, ahogy tágul a látóköröm, valahogy háttérbe szorultak. Elszoktam a nagyon vékony ecsetétől, már nincs hozzá türelmem. Főleg krém lakkjaim vannak a márkától, sajnos elég híg az állaguk. A Nailland féláras polcát raboltam le rendszeresen, de rájöttem, hogy néhány színtől eltekintve abszolút nem hiányoznak. A Fairy Dustot viszont minden lakkmániásnak érdemes beszerezni, gyönyörű topper; érdekes, zselés állaga van, könnyű eloszlatni és minden színen jól mutat, és, mivel apró szemcsékből áll, könnyű lemosni.
A másik különlegességük a There's Snow One Like You, ami egy texturált, fehér lakk (volt, mert ahogy nézem, már nem lehet kapni), olyan, mint a frissen hullott hó, ezért nyugodtan lehet összevissza pacsmagolni a körmökön. Sajnos a fedőlakk elvesz az élményéből, anélkül pedig még aznap elkezd pattogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

DoraDe

2017. szeptember 24.

Fekete és fehér színben szereztem be, valami álom. Szupertartós, elképesztő a fedése, és árban is elég jó szerintem. Több, mint 1 hét után mostam le most a feketét, és a töveknél volt egy kis probléma csak vele, de mivel ott rámentem a körömágybőrre, így ezt nem a lakk hibájának írom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Lucyshyne

2017. július 2.

Nálam ez A Körömlakk. Gyönyörű színek, egy rétegben tökéletes fedés, és már 2 éve van meg 4 árnyalatban, és semmi bajuk. Mint ha most bontottam volna ki frissen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

anitaanett

2017. június 12.

Nekem 2 árnyalat volt meg, a Change Your Altitude, illetve a Take a Hike. A Change Your Altitude egy nagy szép világos szürke árnyalat volt, sokat használtam, nem volt buborékos felkenve és jól fedett. A Take a Hike pedig egy sötét zöld, "military" árnyalat, nagyon szerettem, sajnos az üvege pár használat után összetört és ki kellett dobnom, mert leejtettem a mosdóban a kőre. :( Ez az árnyalat jobban tetszett, szintén jól fedett és volt, hogy 1 réteget kentem belőle. A száradási idő miatt viszont levonok 1 csillagot, mert picit lassan száradtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Lina14

2017. január 21.

az 545 White out árnyalat van meg. régóta szükségem volt egy fehér lakkra, ezért gondoltam, összekötöm a kellemeset a hasznossal, és próbaképpen megvettem életem első china glaze lakkját :) utálom az ecsetét, túl vékony, nehezebb vele dolgozni, viszont elég anyagot vesz fel. az állaga kicsit folyós, de nem vészes. 2 rétegben csodásan fed, gyorsan szárad, lehet vele dolgozni.a tartóssága átlagos, 3 nap után kezd csak kopni. az ecsetét leszámítva szeretem, lehet, hogy lesz még glaze lakkom :)
update: beszereztem még 2 árnyalatot, az egyik a 874 Sun worshiper a másik 182 ruby pumps. Az előbbi egy élénk napsárga, a másik pedig egy vérbő piros apró csillámokkal. a sárga sajnos nagyon gyatrán fed, és ha nem ügyesen viszem fel, akkor csíkos, de a színe nagyon szép. a másik lakk nagyon rendben van, mindössze annyi, hogy a csillámok miatt kicsit mattos-érces a felülete, és magába szívja az első réteg fedőlakkot, mindenképpen kell rá 2.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Vizililiom

2016. december 27.

Egy csillámos homoklakkom van a CG-től, amit nagyon szeretek, gyorsan szárad és szuper tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.