Chloé

Ár:   23 600 Ft, 33 490 Ft és 42 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   23 600 Ft, 33 490 Ft és 42 700 Ft

Szívjegyek: davana, tölgymoha

Alapjegyek: szantálfa, mósusz

Kiadó !🌞Chloè Nomade Absolu EDP
Ár: 4200 Ft/10 ml , Eladó: Parfuwoman
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/fox/MPL( szállítás költsége az árhoz hozzájön)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Barbara2021

2022. november 12.

Hogy ezt mennyire imádom! Nagyon jól áll szerintem, mostanában ahogy jön a hűvös, ehhez nyúlok és a tartóssága is jobb, mint tavasszal. A mirabella lehet az, ami rajtam zseniális. Kevés parfümben van, nekem nagyon bejon. Nagyon szeretem a Nomade alap illatot. Majdnem egy üveggel elhasznaltam. Rajtam egyáltalán semennyire sem férfias. Mindig meglepodom, mikor ezt hallom. Ez a verzió sokkal mélyebb, intenzivebb, fuszeresebb, mint a Nomade. Más. Mindkettő kell. Tartóssága nem az igazi melegebb idoben. Talán nekem egy leheletnyit az eredeti jobban tetszik, mivel sokoldalúbb és altalanossagban jobban lehet viselni, mivel könnyedebb, levegosebb. Ez viszont sokkal bujabb. Inkább esti, vagy téli parfümnek gondolom. Ami miatt a férfias jelzőt megkaphatja az a fuszeressege. Rajtam ezt nagyon szépen kiegyenliti a szilva meg valami édeskés viragillat. Szerintem ez egy dögös nőcis illat. Nagyon imádom. Mivel számomra szinte hihetetlen, hogy ezt bárki pasiszagnak érezze, a szokasosnal jelentősebb különbség lehet bőrre fújva. De szerintem akinek az alap Nomade bejott, annak ez is be fog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 12.

szyvyke

2022. március 12.

Kicsit maszkulin de egyedi ès tartós illat.Szerintem 4 èvszakos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 12.

Kicsit maszkulin de egyedi ès tartós illat.Szerintem 4 èvszakos.

Alsace

2022. január 20.

Érezni egy kis szilvát és egy nagy csokor fréziát (istenem, de csodás illata van annak a virágnak!) de sajnos egy idő után a jázmin világuralomra tör és sikerült is neki a dolog. Az elején van benne egy kis retro vibe, a Mauboussin jutott eszembe róla (igaz azt is csak az elején szerettem utána 100 éves punnyadt szaga lesz pedig bírom a mammer parfikat de ez már egy másik téma 😄) utána egy szolid kis tisztaság illat lesz.

Iroda kompatibilis, nincs nagy szilázsa, viszont egész tartós. Sajnáltam, hogy a jázmin ennyire elnyom mindent, pedig vártam a tölgymoha földességét, az ámbra fűszerességét és a pézsma puhaságát, az szépen kiegyensúlyozta volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Missglamorazzi

2022. január 20.

Első kifújáskor tavaszi mezei virágok illatát lehet leginkább érezni, itt még nem fogott meg az illat. De ahogy szépen lassan illeszkedik a bőrhöz és leszárad átalakul egy lágy-kellemes és friss köntössé a viselője körül. Még másnap is érzem a ruhán, amire fújtam - nekem másnap már egy kicsit maszkulin beütése van. Azt kell mondjam, hogy amennyire elsőre nem tetszett, annál jobban kezdem megkedvelni minden próba után. Munkahelyi illatnak tudom elképzelni, mert ápolt, friss érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

rabbitdoubt

2021. november 12.

Mintát kaptam belőle, valamiért megfogott. Nagyon erős, karakteres illat, néhol szúrósba is átmegy, viszont szép lecsengése van, nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását. Mondjuk én szeretem a kicsit maszkulinabb vonalat. :) Az eredeti Nomade-t nem ismerem, de ráillatolok ezek után arra is. Azt még nem sikerült eldöntenem, hogy nagy üveggel bevállalom-e, de borzolja a kíváncsiságomat. :)

Update: el sikerült döntenem, igyekeztem rápihenni az ötletre, de black fridayen mégis beröppent a kosárba egy 75ml-es üveggel! :)

Update2: még mindig szerelem, rajtam nagyon tartós, talán ez az első olyan parfüm, ami egész napot kibír rajtam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 12.

Bridge29

2021. október 22.

Nekem ez egy téli karácsonyi illat. Fűszeres fahéjas szilvás maszkulin beütéssel( ententic molecule maszkulinossága jut eszembe róla annak ciprusosságával és egy kis fahéjjal) Erősnek és tartósnak mondanám. Jobban tetszik mint az anyaillat (rajtam annak izzadság szaga volt leszáradás után) 30+ nőkön tudom elképzelni. Vakon nem ajánlom megvenni. Tetszik,de mégse szerelem. A kis 5 mls fujosom elpárolgott nem nyúltam érte 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

floracska6

2021. október 21.

Ha nem látom az üveget biztosan azt hiszem ez Hermés legujabb unisex illata. Beillik ugyanis a Voyage vagy a Les Merveilles sorába, hasonló kaliber. Ezek után nem is lehet meglepő, hogy megosztja a népet. Számomra 3, nagyon kellemes meglepetés a mai palettán de mindennapokra biztosan nem hordanam, túl férfias. A tartóssága nagyon jó, ár-érték aranyban egy kedvezőbb alternatívája lehet az előbb említett Hermes illatoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

Ditti79

2021. augusztus 30.

Valamiért nekem bejönnek ezek a kimondottan megosztó,nem mindennapi illatok.Még tavasszal vettem,illatminta alapján nagyon megfogott.Nyáron nem használtam egyáltalán,mert "nehéz",fűszeres illat,de most,hogy hűvösebbre fordult az idő,a kezembe akadt és ma reggel Őt fújtam magamra.Ez minimum 10 órája volt és még mindig érzem magamon,úgyhogy tartósságra is nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Lilka

2021. március 3.

Sokkal eroteljesebb, mint az eredeti Nomad, ez sem az én illatom. Erzodik benne, hogy ez egy minoségi illat, de számomra mégis van egy olyan szuros érzete, amelyet az oud-os, keleties illatoknál érzek...aztán idovel elillan ez a szurossága, de a nyoma megmarad..:D ..Tartossága és az intenzitása nagyon eros, Kulonleges illat, nem az az utcán szembejovos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Audrey1979

2020. november 24.

Ilyen csodás illatot már nagyon rég éreztem, meg is rendeltem black fridayon a 75ml-est :) igazán dögös, szexi nőnek érzem magam benne, szerelem illat <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)