Chloé

Ár:   23 600 Ft, 33 490 Ft és 42 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   23 600 Ft, 33 490 Ft és 42 700 Ft

Szívjegyek: davana, tölgymoha

Alapjegyek: szantálfa, mósusz

Chloè Nomade Absolu EDP FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Ár: 12.000Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 75 ml/kép, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

rabbitdoubt

2020. december 11.

Mintát kaptam belőle, valamiért megfogott. Nagyon erős, karakteres illat, néhol szúrósba is átmegy, viszont szép lecsengése van, nem tudtam abbahagyni a csuklóm szagolgatását. Mondjuk én szeretem a kicsit maszkulinabb vonalat. :) Az eredeti Nomade-t nem ismerem, de ráillatolok ezek után arra is. Azt még nem sikerült eldöntenem, hogy nagy üveggel bevállalom-e, de borzolja a kíváncsiságomat. :)

Update: el sikerült döntenem, igyekeztem rápihenni az ötletre, de black fridayen mégis beröppent a kosárba egy 75ml-es üveggel! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 11.

Audrey1979

2020. november 24.

Ilyen csodás illatot már nagyon rég éreztem, meg is rendeltem black fridayon a 75ml-est :) igazán dögös, szexi nőnek érzem magam benne, szerelem illat <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

lenochka

2020. október 26.

A jelen Nő egyik illata. Kifinomult mégis vagány, varázslatos illat. Bár meg kell jegyeznem nem mindig érzem benne elég intenzíven a csodát, nem tudom min múlik... A Nomade "hármas" mindegyikében ugyanazt a végső illatlecsengést érzékelem, de ebben közben van valami plusz, valami bravúros, mennyeien nőies, "Absolu", amit türelmesen ki kell várni. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Fiszuli

2020. október 20.

Jó ideje gondolkodom, hogy az én faék egyszerű orrommal merjek-e ilyen illatot véleményezni. Végülis azért azt egyértelműen ki tudom jelenteni, hogy egy illat tetszik-e, vagy sem. Egy újságban sikerült ráfutnom erre az illatra és a tesójára (azt is véleményezem). Nekem ez az illat írtózatosan maszkulin, ezerszer inkább, mint a testvére... papíron is, magamon meg aztán végképp. Papíron szimatolva is fejbe vágott vagy háromszor, de a csuklómon érezve is többször. Úgy 2-3 óra után sem csitult, és egy dekát sem puhult semmi pénzért sem. Számomra túlmutat a citrusosságon, egyenesen szúrós, harsány. Akármilyen illatjegyet is keresgéltem benne, semmit sem találtam igazából, egy erős, tolakodó katyvasz rajtam. Amikor kalimpáltam a kezemmel az orrom előtt, hogy az illat felhőjét érezzem, akkor meg valami pállott szag csapott meg többször is. El sem tudom képzelni, hogy az mi lehet. Ráadásul a tölgymohán és a szantálfán kívül nem is ismerek más jegyet benne, de azokat sem tudom kiérezni. Sajnos azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem tetszik ez az illat, nem csak magamon, máson sem tetszene - még egy férfin sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

FanniL

2020. október 19.

Csodás illat, meggyőző külső, meglepő tartósság - bár én magamon semmilyen parfümöt nem érzek, de a visszajelzések őt igazolják :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

ssyakaky

2020. október 10.

wow! ez a parfum csupa meglepetés! nekem a sima tesoja nem lett kedvencem, de ez esélyes rá. hozza kell tennem, hogy en szeretem a kicsit maszkulin illatokat, es szerintem ő teljesen uniszex rajtam. kifujaskor kicsit tulzoan is talan, de utána ugy erzem magam mint maci az erdei gyumolcsok kozott, rajtam nagyon jon egy gyumis-fás vonal. csak az a baj, hogy nem tul sokáig, par oraig maximum. ha vegig ilyen lenne, hajjaj!! nagy lenne a szerelem, de a teljes leszaradasa pont olyan, mint egy olcso drogerias parfumomnek (ami amugy tényleg uniszex), zöld, kicsit krémes, szoval furcsa. de probalgatom még, mert eléggé tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

vanillacaramella.sweet

2020. október 7.

Azt se tudom,hol kezdjem. Kirobbanóan fűszeres, erős, nagyon fàs és számomra nagyon furcsa, bàr gyümölcsös édessége van,de csak egy nagyon picike, egyébként kifejezetten ciprusos-fás, szúrós.
Mivel nem ismerem,hogy milyen a davana és tölgymoha, így a fura jellegét ennek tudom be.
A szantálfa és szilva jó,de nem úgy érezni benne,mint más illatokban.
Sajnos nem tetszik, nagyon nagyon nem én vagyok, képtelen lennék egész nap viselni, zavar. Üvege szêp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

A szantálfa és szilva jó,de nem úgy érezni benne,mint más illatokban.

pomme

2020. augusztus 15.

Ez ilyen "egy sima, egy fordított" parfüm, ahogy látom :D legalalábbis értékelés szempontjából.

A Nomade nekem hatalmas kedvenc, de szinte csak itthon hordom magamnak (alváshoz), hogy a nagyérdemű ne kapjon instant agyf*szt.

Végre kipróbáltam az Absolu-t, és pont olyan, mint amire számítottam, édesebb, fűszeresebb "téli" Nomade. Az EDP szerintem őszi illat, az EDT tavaszi/nyári (na nem itteni nyári, hanem normális magyar nyári :D). Valószínűleg nem csak én vagyok ilyen perverz, hogy szeretem ezt a kis kanszagú csodát, különben nem adnák ki már a 3. verziót belőle. Mondjuk ez pont nem olyan fiús, az elején ott van, de aztán tényleg egy szinte karácsonyos illattá szelídül a nem létező fahéj illatjeggyel meg én így a kellemes esti 32 fokban kicsit fásnak/fenyősnek is érzem a leszáradását, de azért nem egy Shawn Mendes II.

Szóval jónak jó, ha szereted az eredetit, akkor egy próbát megér mindenképp. Én is meg fogom venni, de inkább jó magyar módjára majd csak Magyarországon, mert itt mifelénk ahol se választék se nagyobb parfüméria, konkrétan 2x annyiba kerül. Alvós parfümnek meg nem fogok otthagyni egy kisebb vagyont, úgyhogy még várunk egymásra...amúgy is messze még a tél :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

mkdorina

2020. július 2.

Fuhh...ebbe nem tudom hol a gyümölcsös ciprusos vonal, de ez elviselhetetlen. Kezdetben csak a fahéjat éreztem, de utána átalakult nem is tudom mivé. Alig vártam, hogy hazaérjek és lesikáljam magamról. Gyomorforgató, ami egyből eszembe jutott róla az egy állatkertben lévő majomház szaga, lehet ettől olyan nomád.
Biztos valakin ez szépen muzsikál, de az én kémiámmal ez brutális. 😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Biztos valakin ez szépen muzsikál, de az én kémiámmal ez brutális. 😅

TallodiZsofi

2020. június 8.

Az alap nomade tölgymohásabb, maszkulinabb, ez mirabella szilvásabb, gyümölcsösebb. Érdemes kipróbálni azoknak, akiknek az alap nomade nem jött be. Én maradok az alapnál, nekem jobban tetszik a maszkulinabb vonal, elegánsabb. Nyárra viszont pont jó lesz ez a savanykás, gyümölcsösebb illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)