Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2020. február 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Szívjegyek: davana, tölgymoha

Alapjegyek: szantálfa, mósusz

Torpece

2020. március 10.

A sima Nomade még csak-csak, de ez valami borzalom. Annyira tömény és annyira masszívan tartós, kicsit maszkulin, túl ciprusos hogy nekem elviselhetetlen kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 10.

laracroft

2020. február 16.

Nekem is az YSL Libre volt az első gondolatom.
Zöldes, gyógynövényes, fás illat. Igaz, hogy van némi édes alap, de rajtam abszolút nem érvényesül, az egész túl maszkulin. Sajnos az ilyen típusú (és úgy általában az uniszex) illatok az én bőrömön egyáltalán nem működnek, ami másokon finom, friss és érdekes - az rajtam olcsó arcszesz-szag. Ráadásul brutál erős és lemoshatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nekem is az YSL Libre volt az első gondolatom.

googles

2020. február 13.

Nekem a Libre tetszik, ez elviselhetetlen szamomra. Edesebb lett az edp valtozatnal, ami nekem sajnos eleve nehezen toleralhato illat. Igy vegkepp emelyito, lemosando.
Szoval ovatosan probalgassatok es nem ajanlom a vakvasarlast, amugy sem, ennel vegkepp nem. 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 13.

Ferita

2020. február 10.

Nagyon szeretem a Chloe Nomade Edp.-t. Vártam,hogy ezt is kipróbáljam. Kifújáskor szilvás,majd szantálos. Aztán felfedezhető benne az igazi tölgymohás Nomade. Nekem nagyon tetszik,hogy kapott egy kis édes lecsengést. Összességében elégedett vagyok az illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Asianlover

2020. február 4.

Nagyon nehéz véleményt írni valami olyanról, ami számomra abszolút kellemetlen, egyszerűen infámis! (Hogy megboldogult nagymamám szavajárásával éljek.)
De! Azt el kell ismerni, hogy a család - számomra ugyancsak elviselhetetlen- tagjai közül ez a legösszetettebb, legizgalmasabb, és legédesebb illat. Azt hiszem, aki vonzódik a férfias karakterű illatok iránt, annak ez nagyon is bejöhet. Az YSL Libre-jéhez tudnám hasonlítani. Akiknek a Libre tetszik, nyugodtan tegyenek ezzel is egy próbát, nem fognak csalódni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.