Chloé

Ár:   21 000 Ft és 27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ninnie, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Ár:   21 000 Ft és 27 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: mandarin, feketeribizli

Szívjegy: rózsa

Alapjegyek: cédrus, fehér ámbra

Chloé Signature Rose Tangerine EDT 10 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, szem. átvétel, posta
3 db rózsás illatminta
Ár: 1.500,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mirella95

2021. december 27.

Egyetértek az előttem szólóval, friss, szappanos rózsa illat. Legalább is rajtam, a férjem szerint rózsavízzel fújtam be magam a Douglasban.
Nem egy rossz illat, nekem olyan tisztaság illat.
Ehhez képest ára elég drága, de vannak olcsóbb webáruházak is. Próba szerencse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

Nem egy rossz illat, nekem olyan tisztaság illat.
Ehhez képest ára elég drága, de vannak olcsóbb webáruházak is. Próba szerencse.

Linett21

2021. július 11.

Mandarinos alap-Chloé. Sajnos, annál egysíkúbb is; hiányolom belőle az alapillat virágos sokszínűségét (frézia, bazsarózsa, gyönyvirág, magnólia), melyet a mandarin nem tud benne egyedül pótolni.Rajtam nem is tartós, a bőröm max. 1 órán belül felissza. Igaz, ez "csak" egy EDT.
Eddig csak melegben viseltem, még próbálgatom hidegebb időben is, hátha; mert ez eddig igen vérszegény teljesítmény. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 11.

Lina14

2021. július 6.

Én mintát kaptam egy rendeléshez, így 3 napig tudtam viselni. Nekem túl domináns a rózsa, szerintem elnyomja a mandarint, és így ugyanolyan, mint minden édes parfüm, plusz hamar el is illan, nem maradt meg rajtam egyáltalán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

delila6400

2021. június 24.

Nekem olyannyira hasonlít az anyaillatra, hogy egymás után meg kellett illatolnom mind a két parfümöt, hogy érezzem a különbséget. Bejön, hogy igazából olyan mintha az edp lenne citrusosan. Akinek tetszik az eredeti, annak ez a flanker is fog. Nálam betalált.
Upd: semennyire sem tartós, egy óra és már olyan mintha nem fújtam volna semmit magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

szeliger

2020. október 5.

Jól hordható, biztonságos, fiatalos, friss illat. A rózsa és a citrusok az én bőrömön nagyjából egyensúlyban vannak, talán egy kicsit a citrusos oldalra billen el a mérleg nyelve. A tartósság korlátozott, 3-4 óra mindössze, a hatósugár is ennek megfelelően zsugodorik, kezdetben határozott, aztán bőrközelbe húzódik. Pár évtizeddel fiatalabb lennék, szívesen hordanám, manapság már többnyire ennél erőteljesebb illatokat viselek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

nyarigabi

2020. október 3.

Klasszikus szappanos rózsa, igazi Chloé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Klasszikus szappanos rózsa, igazi Chloé.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)