Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 1990 Ft/ 10 ml, 1390 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

cicafun

2021. március 26.

Igazi parfüm őrült vagyok, rajongok az orientális illatokért, de csak most jutottam el odáig, hogy magaménak tudjam ezt a kis klasszikust. Tetszik az első fújástól a leszáradásig, nap végéig. Egyszerre érzem benne a kókusz-vanília-tej édességét, krémességét, valamint a virágos jegyeket. Érdekes mód, rajtam nagyon kijönnek az ibolyás-orchideás-magnóliás jegyek, ezáltal így tavasszal sem érzem elviselhetetlenül töménynek, mint pl. a Dior Hypnotic Poison edp-jét, amit kizárólag ősszel-télen használok. Szerintem nagyon egyedi és nem tucatillat, egészen elfogadható áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Amea

2021. március 1.

Túl sok, túl tolakodó, túl pacsulis. Minden illatjegy törtető, összeállnak valami disszonáns katyvasszá a bőrömön és néhány perc alatt megfájdul tőle a fejem. Hülyén hangzik, de nekem ez az illat ‘hangos-erőszakos’. Olyan élmény, mintha bedobtak volna egy horda kakofón kórusban visítozó, egymást lekönyöklő, rosszindulatú néni közé.
Sajnálom, nem vagyunk barátok és ha rajtam múlik, inkább szomszédok se.

Tartós. (naná, ez ne lenne az?) Az üveg szép. Hatósugár is jutott bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Sajnálom, nem vagyunk barátok és ha rajtam múlik, inkább szomszédok se.

Tartós. (naná, ez ne lenne az?) Az üveg szép. Hatósugár is jutott bőven.

csipihusi

2020. november 19.

Régen azt hittem, vagy úgy rémlett,hogy az Angel hasonmása. Ebből kifolyólag évekig a tesómnak ezt vettünk ajándékba úgy,hogy meg sem szagoltam igazán. Tavasszal a Rossmann-ban megszagoltam, és rájöttem,hogy ez nagyon finom, nem Angel, hanem egy édeskés, picit púderes,kortalan illat Mindig kedvező áron kapható.Kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Majicsek

2020. november 6.

A húszas éveiben imádtam :-) Éveken keresztül kizárólag ezt használtam. Ha az összetevők alapján úgy gondolod, hogy tetszene, nyugodtan vedd meg, mert megfelel a leírtaknak. Édes, szerintem inkább téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 6.

Magyari

2020. október 27.

Ez egy nagyon lágy, TÉLI illat, amolyan csendes sejtelem FIATALOKNAK. Számomra nagyon fiatalos, de semmiképp sem az a felszínes, romantikus alkotás, ez annál sokkal kifejezőbb, csak sajnos, ehhez én már idősnek érzem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

sarosilaura

2020. október 22.

7 évvel ezelőtt a Bukaresti reptéren láttam meg egy drogériában a polcon ezt a parfümöt.Azonnal mintát fújtam egy papír csíkra.Akkor még nagyon drága volt ez a parfüm.És gondoltam hogy ha egyszer lesz ennyi pénzem akkor majd megveszem :)) Haza vittem a papír csíkot 1 hétig éreztem az illatát,amit mai napig nem felejtettem el.Azota is sokat szemeztem vele.Most a Notinon találtam rá,nem sajnáltam rá a pénzt és azonnal meg rendeltem.Első használat a csuklómon.Méz,vanília és édesség,ami átjön .Az illat természetesen ugyanaz ,mint 7 éve .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

Augmentin

2020. szeptember 18.

Én ezt imádom. Annyira finoman ölel körbe egész nap, úgy hogy nem tolakodó, viszont ápolt elegáns illatot áraszt. Külön szeretem benne, hogy nem jön szembe folyton, mint a legtöbb divatosabb parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

rosa.love

2020. augusztus 14.

The ultimate NÉNI illat. Ezzel aztan fel lehet tenni a koronat az oregedesre. De komolyan. A felsorolt illatjegyek kozul en semmit nem erzek ki, csak egy tisztes idos neni kiparolgasat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Ferita

2019. október 17.

2015.10.22:Hogy lehet,hogy eddig nem ismertem ezt a csodás illatot??? Számomra nagyon kellemes és jól összerakott illat. Látszik is az illatjegyei alapján,hogy nem egy egyszerű illat. Szerintem ha még hűvösebb lesz még jobban fog érvényesülni! Imádat van!

Néhány évente vannak illatok,amik visszatérnek hozzám. Idén több régen használt illatomat vettem újra(persze ha még kapható). Tegnap kaptam meg és ma persze magamra is fújtam. Ugyanazzal az imádattal szagolgattam ma magam,mint amikor először használtam az illatit. Nagyon nőies,nagyon egyedi. Persze lehet az Angelhez hasonlítani,de mégsem az. Külön meglepő,hogy egy olyan kolléganőm dícsérgette az illatomat,aki semennyire sem parfümös 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Jelizz

2019. július 23.

Csak ki probaltam. Viszont NEM tetszik tul retro idosebb korosztalynak valo eros szappanos beutesu illat. Sajnalom nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol