Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Chopard Wish+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 3900 , Eladó: mopi0306
Állapot: Hiánytalanul , Helyszín: Szfvár, fizetés: Posta foxi ok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Oila

2022. február 15.

Régről ismerem ezt az illatot, már akkor is, és mindig az Angelhez hasonlították, de szerintem a folyadék eredeti színén és azon kívül, hogy mindkettő nagyon szép, faragott üvegcsében van, nem sok közük van egymáshoz. Persze mindkettő gourmand. De a Wish mindig a puhább - puhányabb -, könnyebben emészthető, ezért nem is olyan érdekes vonalat képviselte az Angel domináns, extravagáns, és legfőképpe eredeti illatjegyeihez képest. Ezzel együtt a Wish szép volt és nagyon szerethető. Nemrég vettem egy új üveggel, nosztalgiából. Már eleve a színétől is féltem, mert a fellelhető képeket riasztóan csúf, és a szivárvány minden színében pompázó változatokat látni. A megbarnult folyadék hagyján, a vaníliának tudható be, és egy idő után megtörtént az eredeti Wish formulával is. De a fakó szürke...... az átlátszó..... és a poshadt zöld színektől kivert a víz. Megkaptam a csomagomat, és nagy megkönnyebbüléssel láttam, hogy az én példányom a megszokott kék színű. Az illat azonban már nem a régi. Első kifújáskor még csak-csak, azonban leszáradás után egy nagyon púderes, émelyítően tejes, és megmagyarázhatatlan módon tényleg öreg nénis illatot érzek, ami úgy emlékeztet a MAuboussin dohosságára, hogy amúgy nem is hasonlítanak. Csak a dohosságban, ódonságban, ami nem a receptnek, hanem a kicserélt-olcsósított, lebutított összetevőknek köszönhető. Míg a Mauboussin szilvapálinkás és dohos, avas, addig a Wish púderesen-savanykásan-émelyítő, és sajnos nagyon olcsó hatású, a lilás képzetet felhozó porosságukban mégis közel állnak egymáshoz. HOzzáteszem, hogy el tudom képzelni, hogy máson, nagyon kis mennyiségben szép, rajtam azonban nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

sarosilaura

2021. szeptember 13.

7 évvel ezelőtt a Bukaresti reptéren láttam meg egy drogériában a polcon ezt a parfümöt.Azonnal mintát fújtam egy papír csíkra.Akkor még nagyon drága volt ez a parfüm.És gondoltam hogy ha egyszer lesz ennyi pénzem akkor majd megveszem :)) Haza vittem a papír csíkot 1 hétig éreztem az illatát,amit mai napig nem felejtettem el.Azota is sokat szemeztem vele.Most a Notinon találtam rá,nem sajnáltam rá a pénzt és azonnal meg rendeltem.Első használat a csuklómon:Méz,vanília és édesség,ami átjön .Az illat természetesen sajnos már nem ugyanaz ,mint 7 éve . Öregeknek való illat inkább ,mintsem fiataloknak.Borzalmas...Sajnálom,hogy ennyi pénzt ki adtam rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Szityi

2021. július 4.

Borzalmas! Még wc illatosítónak se, mert egy tömény hányingerkeltô, rendkívûl szúrós szagú öreglány illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Bridge29

2021. május 26.

Nagyon kellemes illatú. Inkább hűvösebb időjárásra ajánlanám. Nagyon tartós . Árhoz képest szuper illat. Az illat maga sok szép összetevőből áll így elég egyedi is szerintem. Rajtam karamellás vaníliás picike angel beütése tényleg van ,de azért nem az utanzata. Nekem volt egy nagy üveges verziója,de csak ritkán nyúltam érte,így túladtam rajta. Kortalan édes illat .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

cicafun

2021. március 26.

Igazi parfüm őrült vagyok, rajongok az orientális illatokért, de csak most jutottam el odáig, hogy magaménak tudjam ezt a kis klasszikust. Tetszik az első fújástól a leszáradásig, nap végéig. Egyszerre érzem benne a kókusz-vanília-tej édességét, krémességét, valamint a virágos jegyeket. Érdekes mód, rajtam nagyon kijönnek az ibolyás-orchideás-magnóliás jegyek, ezáltal így tavasszal sem érzem elviselhetetlenül töménynek, mint pl. a Dior Hypnotic Poison edp-jét, amit kizárólag ősszel-télen használok. Szerintem nagyon egyedi és nem tucatillat, egészen elfogadható áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Amea

2021. március 1.

Túl sok, túl tolakodó, túl pacsulis. Minden illatjegy törtető, összeállnak valami disszonáns katyvasszá a bőrömön és néhány perc alatt megfájdul tőle a fejem. Hülyén hangzik, de nekem ez az illat ‘hangos-erőszakos’. Olyan élmény, mintha bedobtak volna egy horda kakofón kórusban visítozó, egymást lekönyöklő, rosszindulatú néni közé.
Sajnálom, nem vagyunk barátok és ha rajtam múlik, inkább szomszédok se.

Tartós. (naná, ez ne lenne az?) Az üveg szép. Hatósugár is jutott bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Sajnálom, nem vagyunk barátok és ha rajtam múlik, inkább szomszédok se.

Tartós. (naná, ez ne lenne az?) Az üveg szép. Hatósugár is jutott bőven.

csipihusi

2020. november 19.

Régen azt hittem, vagy úgy rémlett,hogy az Angel hasonmása. Ebből kifolyólag évekig a tesómnak ezt vettünk ajándékba úgy,hogy meg sem szagoltam igazán. Tavasszal a Rossmann-ban megszagoltam, és rájöttem,hogy ez nagyon finom, nem Angel, hanem egy édeskés, picit púderes,kortalan illat Mindig kedvező áron kapható.Kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

Majicsek

2020. november 6.

A húszas éveiben imádtam :-) Éveken keresztül kizárólag ezt használtam. Ha az összetevők alapján úgy gondolod, hogy tetszene, nyugodtan vedd meg, mert megfelel a leírtaknak. Édes, szerintem inkább téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 6.

Magyari

2020. október 27.

Ez egy nagyon lágy, TÉLI illat, amolyan csendes sejtelem FIATALOKNAK. Számomra nagyon fiatalos, de semmiképp sem az a felszínes, romantikus alkotás, ez annál sokkal kifejezőbb, csak sajnos, ehhez én már idősnek érzem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Augmentin

2020. szeptember 18.

Én ezt imádom. Annyira finoman ölel körbe egész nap, úgy hogy nem tolakodó, viszont ápolt elegáns illatot áraszt. Külön szeretem benne, hogy nem jön szembe folyton, mint a legtöbb divatosabb parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lila színű.