Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 700+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml/kép kb. 4,5ml , Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ferita

2019. október 17.

2015.10.22:Hogy lehet,hogy eddig nem ismertem ezt a csodás illatot??? Számomra nagyon kellemes és jól összerakott illat. Látszik is az illatjegyei alapján,hogy nem egy egyszerű illat. Szerintem ha még hűvösebb lesz még jobban fog érvényesülni! Imádat van!

Néhány évente vannak illatok,amik visszatérnek hozzám. Idén több régen használt illatomat vettem újra(persze ha még kapható). Tegnap kaptam meg és ma persze magamra is fújtam. Ugyanazzal az imádattal szagolgattam ma magam,mint amikor először használtam az illatit. Nagyon nőies,nagyon egyedi. Persze lehet az Angelhez hasonlítani,de mégsem az. Külön meglepő,hogy egy olyan kolléganőm dícsérgette az illatomat,aki semennyire sem parfümös 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Jelizz

2019. július 23.

Csak ki probaltam. Viszont NEM tetszik tul retro idosebb korosztalynak valo eros szappanos beutesu illat. Sajnalom nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

wildrose

2019. június 7.

Kifújáskor izgalmas, enyhén kókuszos, aztán krémessé, mézes tejessé válik, leszáradáskor pedig puha, meleg, édes, kissé füstös, vaníliás-karamellás egy csipetnyi pacsulival. Nagyon nőies, elegáns, kifinomult, de egyben határozott, megbabonázó illat, ártatlan és csábító egyszerre. Számomra a vágy illata, az egyik nagy kedvencem. Intenzív és nagyon tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

Aryaa

2019. június 3.

Az illata érdekes. Olykor szeretem, de leginkább nem. Fullasztónak érzem, egyenesen zavarónak, és nem csak saját magamon, hanem másokon is. De azt meg kell hagyni, hogy egy átlagos napig érezni. Tehát nem az a fajta, amit még este is érzel, de újra sem kell fújni. Összességében nem rossz, szeretném szeretni, de nem engedi magát a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

csajszibarack

2019. március 19.

Csodálatos illat, mindig más illatjegyeket érzek, ahányszor csak kifújom, évszaktól, napszaktól függően, de mindig csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Anheszenamon

2019. március 13.

Ezt a parfümöt is vakon vettem. Vagyis úgy, hogy nem ismertem az illatot, csak az illatjegyek alapján döntöttem és kockáztattam. Karácsony előtt féláron volt a Müllerben, persze a hozzánk legközelebb eső üzletben egy darab sem volt. Végül itt Krémmánián vásároltam meg, és szerencsére nem kellett megbánnom. Már az üvege is gyönyörűséges, és az illat amit rejt, szintén nem okozott csalódást. Számomra ez egy testesebb, kicsit nehezebb illat, így őszi-téli parfümnek tudom elképzelni, meg esetleg még így kora tavasszal amíg nincs meleg. Nyáron nem tudnám magamra fújni, olyankor jobban szeretek lágyabb, könnyedebb és frissebb illatokat viselni. A Wish egy elég intenzív illat kifújáskor, de ez rajtam hamar lecsendesül, és kb. 3 óra múlva már csak alig érzem magamon, de ha megszagolom a csuklómat, akkor bizony még mindig ott van. Nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon tetszik, de ennek ellenére a top 3-ba nem tudott betörni nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Mumus30

2019. február 3.

Valóban nagyon hasonlít az Angelhez, de ez azért jóval szelídebb illat. Nem csap úgy egyből orrba, mint Mugler parfümje.Közepesen tartós, őszi-téli illat. Elég sok összetevője megegyezik Rihanna Reb'l felur parfümjével is, nem véletlen, hogy hasonlítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

szptimea

2019. január 28.

Igaz, hogy csak mintám van belőle, de beleszerettem! Annyira finom, egyedi az illata, és édes! De olyan krémes édes, nem győzöm szagolgatni magam. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

lacrymosa88

2019. január 12.

Pár éve éreztem máson, és megtetszett. Ma a csuklómon próbáltam ki a Rossmann-ban, és iszonyat nagy csalódás volt. Erős, tömény púderes, édes virágos borzalom. Idős, nagymamás szag. Pedig olyan gyönyörű az üvege! És nagyon tartós, mert itthon háromszor is próbáltam lemosni, negyedszerre tűnt el a bőrömről. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

silence

2018. december 23.

Szinte egy az egyben Mugler angyalkája, annyi különbséggel, hogy az Angel iszonyat tartós, míg a Wish-ről sajnos ez nem mondható el.
Tizenéve vettem egyet, próbálkoztam vele, kerülgettem, fújkáltam néhanapján, de végül elajándékoztam.
Angel-el is volt jópár próbálkozásom az évek - évtizedek során mire megszerettem (és végérvényesen a polcomon landolt), de a Wish máig sem tudott a szívembe lopózni.
Hiányolom belőle az egyediséget, viszont pozitívuma az ára..... aki szereti az Angel-t, de anyagilag nem engedheti meg magának, a Wish jó alternatívája lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol