Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 700+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml/kép kb. 4,5ml , Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
Ár: 5500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb.75/70 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, MPL
LPE

2017. január 15.

Valahogy sosem érdekelt a Wish, de tegnap átvettem a barátnőm 30ml-jét, mert neki nem jött be. Előtte a Müllerben voltunk, szaglásztunk, fújtuk ész nélkül az illatokat. Épp ezért nem voltam biztos abban, hogy a Wisht vagy valami mást érzek. De isteni volt. Este lefekvés előtt fújtam a nyakamra belőle újra. Még mindig tetszett. Viszonylag régen éreztem ezt... Legszívesebben megfürödtem volna benne. Egyszerre volt rajtam édes és fűszeres. Nem tudom meghatározni... De szerelem lett. 😍😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

mancs

2017. január 11.

Évek óta ez a téli illatom. Késő ősszel berendelem, aztán tavaszig csak ezt fújom magamra. Számomra az az édes, meleg, kellemes illat, amibe mindig jó beleillatozni. A sálamat is befújom vele, imádok jó mélyen elbújni mögötte. De csak és kizárólag télen. Egy melegebb őszi/tavaszi napon nekem már sok.
Csodaszépre szárad le, egy igazán kellemes, kissé édes illattá alakul a nap végére. Egyszerűen az Én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Luna1024

2016. december 28.

Mint sokan mások, én is akkor akadtam rá, amikor az Angel-ről olvasgattam a véleményeket. Elég sokan jellemezték úgy, mint az említett illat enyhébb, ártatlanabb, hétköznapibb, a "közízléshez" jobban igazodó változatát. Mivel az Angel-t imádom, egyik nagy kedvencem, ezért muszáj volt kipróbálnom magamon ezt is, hogy teszteljem, tényleg van-e hasonlóság.

Nos, röviden és tömören: van. :) Egyáltalán nem ugyanolyan a kettő, de mégis, én kifújáskor nagyon érzem benne az Angel-t, csak az elvártaknak megfelelően sokkal enyhébb, légiesebb, már-már alig érezhető formában. Így jobban belegondolva, talán nem is az Angel EDP-re, hanem az EDT-re hajaz, annak is az enyhébb változata ez, mivel mind abból, mind a Wish-ből hiányzik az Angel EDP már-már túltolt pacsulijának "mocskossága" (bocsánat a kifejezésért, ez fura lehet, pedig pozitív értelemben írtam), valamint nincs benne az a mély és telt, mentolos csokis alap, ami az Angel-ben az idő elteltével bontakozik ki a bőrömön, és amit úgy imádok... A Wish-be az Angel azon összetevőit pakolták, amelyekkel nem lehet nagyot hibázni, mivel nem megosztóak. Marcsi66 nagyon jól megfogalmazta: édeskés-karamellás virágillat, melyben nem az édesség, hanem sokkal inkább a virágok dominálnak. Az egész illat a "biztonsági játékos" tökéletes megtestesítője a számomra.

Talán épp ezért, nagyon közömbös a számomra. Eldöntöttem, hogy igyekszem azt leírni az illatokról, hogy számomra mit nyújtanak, mi az, amire asszociálok róluk, hiszen az illatjegyeket magatok is megnézhetitek, de a Wish-nél ha akarnám sem tudnám ezt megtenni, ugyanis - sajnos - totálisan hidegen hagy. Nekem borzasztóan hiányzik belőle valami, az érzelem vagy a gondolat csíráját sem indítja el bennem, nem mutatja meg a személyiségemet, de még csak nem is egészíti ki azt, nem ad hozzá a karakteremhez semmit, csak úgy VAN. :/ Arról nem is szólva, hogy a tartóssága és a hatósugara is katasztrófa, én konkrétan felfújás után jó pár percig nem is érzek semmit. A következő fázisban jön az Angel konformista, "light" változata, majd 1-2 óra elteltével végre megjelenik valami, amire azt mondom, hogy tetszene, de mire elkezdeném élvezni, már ott sincs. :(
Nem tudom máshogy megfogalmazni: nekem ez a parfüm édeskevés, még a mindennapokra is. Konkrétan megettem reggelire, nem is szólva arról, hogy egyáltalán nem illik a karakteremhez. Az üvege gyönyörű, ezért nem fogom eladni, de szinte biztos, hogy legalább a felét kiadásra bocsátom (ha végre sikerül szereznem fújósokat), mert nem tudom, mit kezdek ekkora mennyiséggel (rögtön 75 ml-t vettem előzetes illatolás nélkül, mert fantasztikus áron volt)...

Olyan nőknek ajánlanám ezt a parfümöt, akik ártatlanok, törékenyek, szolidak. Akik keresnek egy felismerhető, finoman édeskés, hétköznapi illatot, de nem szeretik, ha az az illat tömény, épp csak finoman érezhető legyen. Na, a Wish pont ilyen, még azt is el tudom képzelni, hogy egy fiatal lány első parfümje legyen, már csak az árából kiindulva is. Azoknak viszont, akik az erős, tömény, megosztó illatokat szeretik, netán az Angel-t keresik benne, szerintem csalódás lesz.
Azért kap három csillagot, mert az ára zseniális, és ehhez nagyon jó minőség társul. Ha nem az Angel-hez viszonyítva pontozom (ami elég csúnya lenne), akkor önmagában egy kellemes, aranyos illatKA, amiben - szerintem - semmi különleges nincs. Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Terka25

2016. december 6.

A kívánságlistámon van egy ideje, de valahogy mindig elkerültük egymást. Most viszont csere útján hozzám került. Megijedtem mikor az Angelhez hasonlították, mert azt csak üvegből szagolva bírom elviselni. ( bocsánat) Első benyomás, hogy az üvege csodaszép, a kisfiam lecsapott rá, ha kiürül neki ez kell. Az illat szerencsére nem hasonlít rajtam az Angelre, viszont az oriflame Possess parfijára annál inkább. Szép illat, tartós is , de én még várom a tüzijátékot , lehetne sokkal intenzívebb. Az utóbbi időben szinte semmilyen parfüm nem maradt nálam túl sokáig, viszont határozottan kijelenthetem, hogy ő marad egynek.

Update :
Lehet, hogy mégsem marad :) inkább csak gyönyörködöm benne, mint használnám. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Update :
Lehet, hogy mégsem marad :) inkább csak gyönyörködöm benne, mint használnám. :)

Marcsi66

2016. november 10.

Szépséges,hívogató drágakő,,,nagyon szép az üvege,és az ára baráti,Kipróbáltam,az Angel miatt érdekelt ( hisz hozzá hasonlítják ) az illatvilág valóban felidézi,mást sajnos ez nem tud,helyette használni kizárt, Inkább önálló parfümként,lehet véleményezni,ez is nehéz,mert alig érzem magamon,,amit elcsíptem belőle,karamellás mézes jegyek,virágokkal,,megvárom vele a fagyos időt,hátha erősebb lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

hedvig17

2016. október 27.

Elbűvölt ez a szépséges kék szín, hívogatott, mint egy szirén. Kevés parfümmel „szemeztem” ennyit. Vegyem,ne vegyem. Végül megvettem. Sajnos úgy jártam vele, mint Armani Emporio-jával. Erőteljes, maszkulin illattá vált rajtam. Pont. Egy kaland véget ért úgy, hogy éppen csak elkezdődött. Hamarosan felteszem eladásra, ha érdekelne valakit. Az üveg miatt három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 27.

dandy

2016. szeptember 19.

Up2: nem vártam meg a telet, türelmetlen vagyok :))), a mai hűvös reggelen őt választottam:) az első 5 perc kicsit sok, de aztán egy csodafinom illat bontakozott ki, füstös, mézes, kicsit virágos, karamelles, édes...annyi összetevője van és nem is érzem ki egyenként, vagy hogy épp mit érzek, de egy megnyugtató, boldogság illat. Adom is az 5*-t és várom, hogy vajon mit tud még mutatni télen.:)...és nagyon tartós, már 7 órája érzem rendületlenül, szerintem kitart estig is a 3 fújás :D

Up: 30 ml beszerezve, várom a telet, hogy tesztelhessem újra :)))

2016. augusztus 17.
Ebből is 5 ml landolt nálam, olyan régen ki szerettem volna próbálni, a vélemények miatt valami hihetetlen jó illatra számítottam, de fújtam belőle egyet és nem volt más a bőrömön csak egy katyvasz, az összetevők egymást akarták túlharsogni, hol-ezt, hol azt éreztem, így arra jutottam, hogy ez rajtam nem működik. Gyorsan felraktam ide és meg is vásárolták.:) Viszont a leszáradása már sokkal finomabb, amit kiéreztem, a méz, szantál, pacsuli karamellával. Lehet, csak rosszkor találkoztunk, elképzelhető, hogy később, talán hűvösebb időben beruházok még mintára..hátha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Up: 30 ml beszerezve, várom a telet, hogy tesztelhessem újra :)))

2016. augusztus 17.

leila0803

2016. július 28.

Ennyi penzert egy ilyen parfum.. Nem marad el semmivel a nagyobb markak illataitol. WOW!
Ez a parfum nagyon intenziv, hosszan tart. Kezdetben talan kusza, na de ami utana jon...
Rajtam is nagyon eros, nagy hatosugaru, de csak kezdetben. Utana (kb egy-ket ora utan visszafogja magat, de akkor is kellemesen jelen van) es hat, jaj, mar annyi parfumom van... De amig akcios lehet elcsabulok...nem, varok, amig kicsit fogy a teli keszlet, es majd utana meglepem vele magam, vagy talan majd valaki meglep valamilyen alkalomra vele. :)

Amugy megneztem, ki az orr a parfum mogott, es hat kerem ne is csodalkozzunk... Ez az orr tud am... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Mirácska09

2016. június 9.

Barátnőmön éreztem először pár éve, isteni volt, kellett szereznem, szereztem is. :) Egy megbízható ismerősömtől kaptam, a folyadék nem kék volt már benne, de az illata hibátlan volt, nagyon finom. Aztán rendeltem egy teljesen újat, kék volt, szép volt, nem tudom miért, de nem azt az illatot éreztem, amit a többitől. Nem volt annyira finom a leszáradása. Túladtam rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Nisa

2016. május 12.

Abszolút kedvenc,benne van a top 5-ben.Első "szippantásra" csalódás volt,szörnyű pacsuliszag csapta meg az orromat.Majd a csuklómra fújtam,és ahogy lassan elkezdett kibontakozni az illat,megtörtént a csoda...Hihetetlen,mi minden rejlik ebben a parfümben!Annyira sokszínű,különleges,változatos,ezernyi arca van!Tény,hogy a bőrömön a pacsuli végigkísér,de óráról órára más-más összetevő veszi át a főszerepet...karamell,méz,körte,vanília,és a füstösség,mely a gerincét adja ennek a kompozíciónak.De!Csak és kizárólag este,lehetőség szerint hűvösebb időben,leginkább amikor már "csípős" a levegő.A tartóssága szinte hihetetlen,még másnap is lengedezik körülöttem (hajon,a következő mosásig megmarad),az üvegcse,pedig egy álom!Ha lehetne hat csillagot adnék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol