Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 700+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml/kép kb. 4,5ml , Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
Ár: 5500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb.75/70 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, MPL
Timi8

2016. április 8.

Szerintem ez egy kitűnő illat! Vagy 3 ève kívànsàglistàs nálam, eddig csak mintàcskàim voltak ès most vègre hozzàjutottam egy üveghez! Èn imàdom magamon, de a pàrom kiutàlta, neki semennyire nem jön be... Nem is èrtem! Erőteljesebb mèzes-orchideaviràgos a nyitàny, de percek alatt ez làgyul ès pici fűszeressèggel utat tör magànak a vanília, karamellel ès kis fàssàggal. Sztem úgy jó ez az illat ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Bogi0506

2016. április 6.

Legkedvencebb parfumom! Rajtam szuper karamell-vanilia illata van. Tartos, de nem mondanam hivalkodonak, ahogy sokan irjak. Mindennapi tarsam, nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Kardvirág

2016. április 6.

Hála a jó Istennek, hogy mások sem érzik. Azt hittem már szagvak lettem. Komolyan. Hát hol van az, hogy nagyon óvatosan adagoljuk, mert nagyon erős, maximum egy fújás, nappalra hordhatatlan, stb? Két fújás és valami mogyorós édesség (nugát?) illatot érzek ha a kezem az orromhoz emelem, de ha leteszem már nem is érzem...Én nem kísérletezek vele tovább, elrontotta a kedvemet, látni se akarom, megy fel eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Dormir

2016. március 26.

Ma kaptam. Egyelőre nem érzem magamon......hihetetlen, azok után, hogy mások az Angelhez hasonlítják.
Még szokom, emésztem. Halovány, mint egyéb édes parfik leszáradása.
Lassan kezdem elfogadni, hogy nem az, amilyennek képzeltem. Egész jó. Halvány mézes tej, pici fásság.
Hát, további próbálkozás sem vezetett eredményre....valójában tartós, mert másnap reggel a hajamban érzem. De nagyon gyengusz. Amikor kókuszos, karamellás, krémes, mézes finomságot képzeltem el, és egy messziről haloványan szűrődő picit mézes ostya....hát, csalódás. Nem az a baj, hogy valamilyen. Hanem, hohy semmilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

Még szokom, emésztem. Halovány, mint egyéb édes parfik leszáradása.

dodom23

2016. március 22.

Hát hát hát.. A leírások-elmondásk alapján teljesen másra számítottam. Mikor először magamra fújtam még tetszett. Aztán ahogy haladt előre az illat az időben, úgy vált egyre elviselhetetlenebbé. Legalábbis a bőrömön. Bocs a rajongóktól, de rajtam pisiszagú lett:)..Fojtogató volt és hányingerkeltő. Őszintén nem volt még ilyen élményem, pedig elég válogatós vagyok illatok terén. Bár egy idő után megszokta az orrom, már nem émelyegtem tőle, inkább túladtam rajta. Szeretek az orromra hallgatni ilyen téren, biztos, hogy nem véletlen jelez..
Ne vegyétek meg vakon! Ez az az illat amit kötelező bőrön próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Ne vegyétek meg vakon! Ez az az illat amit kötelező bőrön próbálni.

illatmania21

2016. február 26.

Sokat olvasgattam errol a parfumrol es nem hagyott nyugodni,megrendeltem es hatalmas kivancsisaggal bontottam ki,ugy gondoltam,hogy ez egy nagyon utos imadnivalo parfum lesz. Tevedtem. Rafujtam a csuklomra es valami borzalmas olcso kolni szaga volt,gondoltam megvarom amig elparolog es hatha megtortenik a csoda,nem tortent.. borzalmasan elviselhetetlenul budos es venasszonyos. Nagyot csalodtam :( :( 2 csillagot kap,1 az uvegert a masik pedig a tartossagaert ert alig tudtam levakarni magamrol

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 26.

_-Mia-_

2016. január 28.

Finom édes, nem offenzív, nagyon tartós illat. Első felfújásra (csuklón) nem ragadott különösebben magával, másodszorra (mindenhol viselve) viszont annyira jólesőn ölel körbe, hogy nem lehet nem szeretni. Van benne egy kis fásság is (legalábbis rajtam), ami éleket ad neki, nem az a szokványos tucat vattacukorfelhő, azt hiszem, emiatt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

juditkaa70

2015. december 20.

Kellemes,de nem az ízlésemet tükrüzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Kellemes,de nem az ízlésemet tükrüzi.

Anitamakeup

2015. december 14.

Sziasztok! Lehet hosszúra fog sikerülni, de igyekszem tömören leírni a véleményemet.
Parfümimádó, állandóan tesztelő, gyűjtő és mániákus vagyok. Ezért természetesen beszereztem ezt a parfümöt is.
Sokat olvastam róla, az alapján már megszerettem. Iparfümériáról, bátran és vakon megrendeltem a legnagyobb, azaz 75 ml- es kiszerelést.
Csodálatosan szép a dizájn, az üveg, az egész varázslatos és magával ragadó. Azt mondják hatalmas a hatósugara és, hogy szinte egy fújása is hordhatatlan nappal. Téli, hideg napokra való, ez teljesen biztos. Az illat maga, szuper. Folyamatosan változó, kicsit néha sok, aztán megszelídűl, izgalmas, minden amit akarhatunk egy parfümtől, mi azon fajta nők, akik határozottak és többre vágyunk némi virágillatnál.
De sajnos rajtam nem tartós. Ami miatt csalódott vagyok, mivel tényleg 99 % - ban mindenki azt mondta erről, hogy eszméletlen tartós és hatalmas a hatósugara stb stb... Ez nem a parfüm hibája, egyszerűen velem nem kompatibilis. Az én bőrőmmel, semmi extrára nem képes, a vaniliát, mézet vagy füstösséget, karamellt amikre igazán vágynék ettől a parfümtől, egyáltalán nem érzem ki belőle magamon. Ámbra, ibolya és jó töményen pacsuli az ami rajtam érvényesül, ettől pedig nem vagyok oda. Kipróbáltam a barátnőmön, és rajta csodálatosan illatozott, valószínűleg azt hozta amit tud, még este is isteni finom illat lengte körbe őt. Velem nem sikeres, nagyon sajnálom, bár ettől függetlenül megtartom és használni fogom néha- néha, mert tudom, hogy csodás kis parfüm. Maximális 5 pontot adok neki, hiszen kipróbáltam máson és tökéletesen teljesített, az hogy velem nem jön ki, ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Kodi

2015. október 29.

Nagy lelkesedéssel annak idején szinte vakon beszereztem ezt az illatot, aztán ugyanilyen gyorsan túl is adtam rajta. Nem tudom emlékeztek-e, de a '90-es évek közepén minden illat ilyen típusú volt: vagy erőteljes (mű)vanília vagy cukorka, vattacukor, de nem pacsulival kombinálva, mint ma LVEB, hanem karamellel. Nos ebbe a vonulatba illik bele a Wish is, és igen: nagyon valószínű, hogy az alkotóit az Angel sikere inspirálta, hozzá hasonlóan talán még harcoló német alakulat is van benne. A reklámja is hasonló kép világot tükröz. Szóval nem jött be: túl erős, fejfájdító ez is, és valahogy olyan olcsón volt cukorkás rajtam, valami mellékillattal, amit nem szerettem. Jelen van állandóan, de inkább "remélem zavarok" stílusban. Szőke, kék szemű nő vagyok, mégis sehogyse mutatott rajtam. Ráadásul olyan fantáziátlannak éreztem, viszont elég erős, tartós parfüm, ami ez esetben egyáltalán nem volt előnyös számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol