Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 700+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml/kép kb. 4,5ml , Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
Ár: 5500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb.75/70 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, MPL
Heloise

2015. október 29.

Nem olyan édes, mint egy Pink Sugar, és nem olyan tolakodó mint egy Angel... Füstös, mély és komoly illat. Minden évben a hideg évszakokban visszatérek hozzá, igazi "garbós-vastagszoknyás-csizmás" illat. Kis kiszerelésem van, és még évek múlva sem érződik hogy megromlott volna. Nem értem az itteni vélemények megosztottságát, hiszen azért mert nem olyan divatos mint egy Si, Flowerbomb, La vie est belle, jellegében ugyanaz az édes karakteres illat. (Még annál sokkal egyedibb is). Ami tény, hogy szerencsére nem tini illat, hanem a tél alapkelléke egy 30 feletti nőnek!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

Cilike

2015. október 25.

Emlékszem, mikor elhatároztam, hogy nem használok többé Rossmann-os és DM-es parfümöket, elkezdtem ismerkedni a Douglas-os kínálattal. Kezdő parfümínyencként ő egyike volt az első darabjaimnak. Így utólag visszagondolva, kicsit kifinomultabb izléssel és szaglással már csak mosolyogva gondolok vissza rá, de a mostani önmagamként már nem venném meg. Hogy miért? Mert nincs benne az 1000 közül is felismerhető karakter.
Egyébként 4 csillagot adok neki, mert kellemes, édes, nem tolakodó, finom és közepesen gazdag illat gyönyörű üvegben!
Édes-virágos szépség. ****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Édes-virágos szépség. ****

DeNoirChristine

2015. október 14.

Tolakodó,rosszindulatú vénasszony,aki még mindig sminkeli magát,pedig megül a rikító pink rúzs a ráncaiban... Na,nekem ezt jelenti a Wish. Az üvegére kap egy ketteskét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

bellehercegno

2015. augusztus 21.

Tavaly télen birtokoltam belőle egy fújóst,aztán továbbadtam.Sajnos nem lett belőle szerelem,még csak szeretet sem,pedig Isten látja lelkem,kitartóan próbálkoztam.A Wish az a parfüm,amit biztosan nem nekem találtak ki.Rengeteg benne az összetevő,az egész egy kaotikus elegyet alkot,ugyanezt az összevisszaságot éreztem az Angel-nél illetve Vera Wang Rock Princess-énél.Amit intenzíven kiérzek belőle,az a karamell és a méz,ez a két jegy egyébként is tiltólistán van nálam és akkor ott van még rengeteg komponens ezek mellett...hát...sok...nagyon is..olyan orrbavágósan.Nem tudom kiérezni a szépségét és nem szeretek úgy viselni illatot,hogy kopromisszumot kell kötnöm.Egész pontosan semmit sem viselek úgy! :D Szúr és vág,ledózerol,hiányzik belőle a törékenység,amit az üvege sugall. A tartóssága az hibátlan és a csomagolás is mesés,ezért megy 3 csillag,de nem óhajtok vele többet találkozni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Lina6

2015. április 20.

Finom, összetett illat. Tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

Finom, összetett illat. Tartóssága nem a legjobb.

HDR

2015. április 14.

Én ma Wish-ben "úszom". Na jó nem, de ez van rajtam a mintámból. ;)
Nagyon tetszik!
A T.M. Angelhez rajtam annyi köze van, hogy talán a gyümölcsös akkordok némileg egyeznek, de ebben haloványabb, elnyomja az édesség (Nem gejl!), ami fátyolosan leng körbe. Az Angel egy sokkal frissebb illat rajtam, egyáltalán nem ilyen édes.
Ezt magamon az Angel EDP és a Ferragamo Incanto keverékének érzem.
Nyárra nekem már túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Én ma Wish-ben "úszom". Na jó nem, de ez van rajtam a mintámból. ;)
Nagyon tetszik!
Ezt magamon az Angel EDP és a Ferragamo Incanto keverékének érzem.
Nyárra nekem már túl édes.

szilviakiralyno

2015. február 23.

A Wish a szerény és csendes manipulátor. Édes- gourmand illata először ártatlan vaníliás - karamell illatával kecsegtet, és csábítgat, de valójában egy nagyon komplex illatról van szó, gyümölcsös jegyekkel, mint pl. a szamóca, körte, és virágos illatösszetevők, az osmanthus, akác és orchidea ami valami rejtélyes hatással ruházza fel. Nem egy egyszerű édes , cukorka illat, annál bonyolultabb. Nem olyan agresszív mint az Angel ( az a pasifogó, már - már komoly arroganciával) , hanem a Wish a rafinált, furfangos gyilkos, hiszen figyelemfelkeltése az ártatlanságon alapul, és ős-védelmező ösztönöket ébreszt, puha, ölelnivaló Nőt jelez, akit a férfi bármi áron megvéd, és óv. Aztán az illat egyszer csak vált.. Előbukkannak a fás és gyantás jegyek, a szantálfa, rózsafa, kis tömjén és patchouli, és már nem ártatlan. Már nem gyengéd és babás, hanem szemérmetlen és galád csábító, aki megzavarja a férfinép agyát és elméjét, rögtön érzi, hogy behálózták, csapdába esett. Én nagyon szeretem a Wish illatát, és a leírtakat tapasztalat ihlette, sokat hordtam egy időben, és nem hagyta figyelmen kívül a férfiakat. Intim, bársonyos illat, egyszerre kedves, és ugyanakkor magával ragadó. Tele van várakozással, és vágyakozással az illat, és közben az álmodozás valósággá válásának ígéretét sejteti. Az ízlés a korral változni látszik, már nem biztos , hogy munkahelyre, vagy hivatalos helyre viselném, sőt biztosan nem, de meghitt estékre kiváló választás. Félhomály, gyertyák, hosszú beszélgetések, és szerelmes ölelés... Remek... Még nosztalgiázom is :)) :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

magyaredina

2015. január 24.

Fantasztikus illat.
Idővel változik , ez nagyon tetszik benne, a nap végére már egy púderes, kellemes, tiszta illat marad, eleinte viszont intenzív édes illat, bár ez nem gyümölcsös édesség, nem is vaníliás ( pedig elméletileg az is van benne ), nagyon érdekes és megfoghatatlan édesség van benne, majd ez az édesség is elillan és napközben egy nagyon különleges nőies illatot érezni. Ez a kedvenc parfümöm, rengeteg minden van belegondolva, noha nem 10-20 ezrekért lehet beszerezni, de én kifinomult luxus illatnak mondanám. Az üvege pazar. Állandó tag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Fantasztikus illat.

varga.stella

2015. január 23.

Kellemes édes illat, de nem gejl. Rajtam extratartós, de nincs nagy hatósugara, ezért bárhol, bármikor hordható, nem fog zavarni senkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

erika81

2015. január 14.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra! Olvastam róla mindenféle véleményt! Gondoltam rendelek egy üveggel látatlanban, de sajnos nem voltam elég bátor, így csak mintát rendeltem. Rajtam tartós, intenzív, de nem túl erős. Elvarázsolt! Az elejétől a végéig csodás! Ő lesz a következő parfümöm! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol