Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 700+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml/kép kb. 4,5ml , Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
Ár: 5500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb.75/70 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, MPL
Natalka

2014. március 1.

Egy tündéri eladótól vásároltam itt KM-en ezt a parfümöt, annyira tetszett, ahogy írt róla (mi más győzhetne meg? :)) Mindenképpen valami tartós, nőies illatot kerestem, ami a hidegben melenget. Bevallom ezelőtt soha nem hallottam róla, és meg is lepett, h a Chopard parfümöket is forgalmaz. Méghozzá milyen jókat! Aznap, mikor megérkezett, be is fújtam magam rögtön, aztán baráti összejövetel volt nálunk, ezért siettem, plusz a szokásos teendőket végeztem, majd mikor megjöttek a barátaim, velük foglalkoztam ugye. Aztán pár óra múlva észrevettem, h nagyon-nagyon jó illatom van! Hülyén hangzik, de szinte lubickoltam az illatban akkor este. Mély, majdnem füstös vanília, édeskés, de nem émelyítő, inkább telt, aromás, határozott, különleges. Teljesen más illata van, amikor befújom magam, és akkor is, amikor már viselem egy ideje. Akkor szeretem a legjobban, amikor már átalakulóban van rajtam, és a kezdeti erős, kissé tömény parfümillat átvált abba a (számomra) többletjelentéssel bíró egyéni, rendkívül nőies illatba, amit már teljesen a magaménak érzek. Színházba ment a múltkor egy kissé fiúsra vettem a figurát: fekete nadrágot, ropogós fehér inget, szmokingblézert és kristályfülbevalót viseltem finom tusvonallal és piros rúzzsal. Na és persze ezzel az illattal. Nem volt rajtam dekoltált vagy felsliccelt estélyi, mégis úgy éreztem magam abban az egyszerű szettben, mint a megtestesült nőiesség és elegancia. Ahogy sodródott körülöttem az illat, mintha egy selyemruha hullámzott volna a testem körül, és ölelt volna át.
Az első időszakban még nagyon éreztem magamon, de most már, h állandóan használom, szerintem annyira hozzászokott az orrom, h csak néha-néha csap meg a finomság. Dolgos hétköznapokon elegendő, ha csak reggel befújom magam, és nagyjából kitart a munkaidő végéig. Ha megyek valahova este, akkor egy kis frissítésre szükség van, és máris enyém az éjszaka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

sofie_sz

2014. február 11.

Ma ezt is megaszagoltam a DM-ben. Nagyon kellemes, édeskés illata van, nem túlzás, nem mű, azt hiszem, hogy a férfinép is szeretné. :) De például hozzám egyáltalán nem illene, így én a jó tulajdonságai mellett a kreativitást, az ,,ez valami más" érzést és a különlegességet hiányolom. :)
Aki egy viszonylag jó áron keres egyszerű és finom illatot, amellyel párját-szerelmét vagy csak szimplán az utca férfijait csábítaná egy buja pillantás kíséretében, az vigyázó szemét minenképp vesse egy pillanatra erre a parfümre. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

scherbatsky

2014. február 11.

Ez egy csodálatos illat, körülbelül egy hete vettem meg, teszter sehol nem volt, így vakon. Alapvetően egy vaníliás, édeskés, meleg csoda ő, egyszerűen fantasztikus. Az én bőröm viszont egy külön történet, rajtam a Hypnotic Poison is csak egy, max. két óráig érezhető kis kellemes illatocska (ugyanitt kérdezném, hogy valaki nem tudja, hogy miért lehet az, hogy egyszerűen semmi nem tartós rajtam? Mitől függ ez alapvetően?) Rajtam a Wish sem hozza azt a tartósságot, amelyről gyakorlatilag minden elolvasott vélemény szól (bár érdekes módon az említett Dior nagyágyút lekörözi). Úgyhogy mindenkit irigylek, akin hosszú órákig (sok helyen 10-12-t is láttam) érződik ez a csoda. Tény, hogy abban a nem túl hosszú periódusban, amikor rajtam is észrevehető, nagyon jók a visszajelzések. Ha nem lenne ilyen hülye bőröm, ő lenne a komfortos téli bújós nőies illatom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Echooo

2014. január 2.

Hu, fél-1 éve még nem szerettem volna ezt a parfümöt, pedig már elmúltam 25 (tudom, ez nem jelent sokat). Most viszont nagyon tetszik. Bár talán még mindig nem értem meg hozzá.. Másokkal ellentétben én nem érzek az illatában változást. Oké, nem túl kifinomult az orrom, de nagyjából olyan, mint amikor felfújtam. Tetszik. Megszerettem.

Jó, tévedtem, van benne változás. Eleinte (első 5-10 perc) azért irtó agresszív és furcsa (?) illata van, aztán ahh. Nagyon finommá és különlegessé szelídül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Nikó

2013. december 7.

Annyira felkeltette ez a parfüm az érdeklődésemet, hogy látatlanban megrendeltem az iparfümériáról nagyon kedvező áron. Féltem azért egy kicsit, mert nem egy tini, mindennapi illat és nem fiataloknak ajánlják legtöbbször. Az utóbbi időben inkább a karakteresebb, fűszeresebb parfümöket kedvelem, ezért is mertem igazából lecsapni rá. Mikor először szagoltam csalódott voltam, mert öregesnek tituláltam, ha mondhatok ilyet nem állt rá az orrom. Aztán magamra fújtam, és reménykedtem, hogy valami jó fog kisülni a dologból. Így lett. Nagyon kellemes, meleg illat. Rajtam inkább a vanília és ezek az édesebb jegyek érvényesülnek. Nekem egy nagy ölelés jut róla az eszembe, az ember csak úgy megölelné ezt az illatot (és a viselőjét) Igaz ami igaz, nem egy mindennapi hétköznapi illat. Nagyon tömör, erős, istenien tartós, a nap végén is érezhető. Mivel úgy gondolom, hogy nem ez lesz számomra a tökéletes parfüm, nem ez fog meghatározni (vágyom egy ilyen parfümre) ezért "csak" 4 csillagot kap tőlem, ami nagyon nagyon jót jelent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Tündérvirág

2013. október 7.

Nem az én illatom. Az üvege nem rossz, de nem találom különlegesnek az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Nem az én illatom. Az üvege nem rossz, de nem találom különlegesnek az illatot.

agooo

2013. szeptember 11.

Utálom a hideg időt, de öröm az ürömben, hogy hidegben újra elővehetem. Tavaly októberben vettem de még félig van, remélem kihúzzuk együtt a telet. Tipikusan az a parfüm amit nem szabad elítélni első szaglásra, kinyílik, kibontakozik és megölelget.

Tartós, mert végre a reggel 7kor magamra fújt parfümömet délután 4kor is megdicsérik.
Nagyon édes de valami savanykásat is érzek benne, és roppant nőies illat is egyben. ambivalens érzéseket vált ki belőlem. Valamit nagyon kiérzek belőle, de nem sikerült még rájönnöm, hogy miaz.
Remélem barátságunk megmarad és mélyebben is beleszerelmesedek. A kezdeti siker megvan...

Azt majdnem kihagytam hogy gyönyörű szép az üvege, legszívesebben mindenhová vinném magammal és mutogatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

uncsila

2013. április 18.

A 90-es években jónéhány üveggel elhasználtam aztán elmúlt a szerelem . . .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

A 90-es években jónéhány üveggel elhasználtam aztán elmúlt a szerelem . . .

Bélabá

2013. március 16.

A Wish nekem a 90-es éves tömény, mindent belengő illata. Számomra nagyon kedves, megunhatatlan illat, ami mindig lesz a polcomon, így nem is kérdés, hogy 5 csillagot kap. Sokan az Angel kishúgaként aposztrofálják, de szerintem ez csak részben igaz. Igen, ő is édes, krémes, finom téli illat, de saját egyéniséggel rendelkezik. Csak annak ajánlom, aki szereti az édes illatokat, mert ez a parfüm tényleg és igazán édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 16.

diaziana

2013. február 13.
Ma reggel már csöngetett is a kis Kedves. Hát ez egy csoda... Az első 10-20 percben fanyar, szinte citrusos, meg is ijedtem kissé, mert ezt a fajta fanyarságot nem tudnám egész nap viselni. Aztán valami szögegyenest más, krémes, édes, vaníliás, de nem az a tömény, tiszta vanília. Ez sokkal lágyabb, keveredik egy kis pézsmával. A nap vége felé ebbe a vaníliás pézsmába bújik bele egy kis szantálos füstösség. Elképesztően gyönyörű és különleges. Immár 10 órája viselem, eszméletlenül tartós is, és az üvege is lenyűgöző. Kifinomultan dögös, valahogy így tudnám összefoglalni azt, ami rajtam történik általa. Ledöntött a lábamról. Erre nem elég az 5*

2013. február 10.
Soha nem tettem még ilyet, de megrendeltem látatlanban azok alapján, amiket itt olvastam róla. Vágyik az orrom valami újdonságra, a jelenlegi parfümömmel nem vagyunk már jóban, és nem akartam a megszokottakból vásárolni, mert egyik sem az én illatom. Keresem a nagy Őt. A leírások és az illatjegyek alapján jóban leszünk, és 75 ml 6500 Ft-ért elég csábító ajánlatnak tűnt :) Alig várom, hogy megkaparintsam, jövök majd véleményezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

2013. február 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol