Chopard

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1999

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: lonc, fehér akác, narancsvirág, kókusz, egres, brazil rózsafa, körte, fekete ribizli, yuzu
Szívjegyek: méz, ibolya, orchidea, tej, heliotrope, gyöngyvirág, jázmin, magnolia, osmanthus
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pacsuli, vanília, karamell, tömjén, tonkabab, vajkaramell

Ár: 700+ptk , Eladó: Misizsu
Állapot: 5ml/kép kb. 4,5ml , Helyszín: Nagyréde, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy foxposttal küldöm.
Ár: 5500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb.75/70 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, MPL
Cinna

2013. február 7.

Látatlanban rendeltem ezt a parfümöt, viszont nem vált be. 75 ml-s tesztert, dobozával együtt eladnám. Ha érdekel valakit írjon az ormos85@freemail.hu-ra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Zsu85

2013. január 10.

Sziasztok! Ma végre megérkezett a parfümöm, most jó áron volt az iparfümérián, a 75 ml-s 6 ezer. Nagyon különleges illat, az első fél órában valóban nagyon citrusos, éles, kicsit fejfájdító, de utána kellemes púderessé szelídül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Amanda

2012. december 25.

Tömény 90-es évek, szinte mindenhol ezt lehetett érezni.
Szerintem túl sok az összetevő és ettől kakofón az illat.
Tartóssága miatt azonban felyétlenül négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Tömény 90-es évek, szinte mindenhol ezt lehetett érezni.
Szerintem túl sok az összetevő és ettől kakofón az illat.
Tartóssága miatt azonban felyétlenül négyes.

azursatellite

2012. október 3.

Nekem Ő egy megfoghatatlan illat, nem mondhatom azt, hogy ezt meg ezt érzem, mert annyi minden van benne, annyira összetett. Tömör gyönyör ;) Különlegesnek érzem tőle magam. Tartós és pazar, az árát nagyon megéri, jóval drágábbnak érződik, mint amennyibe valójában kerül. Én pl. 7500-t vettem az Ázsia centerben a 75ml-t. Nagyon megérte! Ez az egy dolog van ami miatt várom a hidegebb időt, szerintem akkor még csodásabb lesz mint most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

gerbaud

2012. július 22.

Ugyan elég rég volt már egymáshoz szerencsénk a Wish-sel, de azért megpróbálok használható véleménnyel szolgálni.
Valóban igazi orientális-vanília. Sokan hasonlítják az Angel-hez, sőt olyat is olvastam már, hogy az Angel lebutított verziója. Ezzel nem értek egyet, önálló egyéniséggel bír. A hasonlóságban van igazság, hiszen mindkettőben elég dominánsan érezhető a karamell. Azonban az Angel fejillata rajtam pl. finom kissé füstös csokoládé és rengeteg benne a pacsuli, míg a Wishben nincs csoki és szerintem a pacsuli is kevésbé intenzív. Így ez egy lágyabb, édesebb illat. Leginkább egy kókuszos créme brulée illatát idézi nekem. Tejkaramella, vanília, méz, egy kis kókusz és pacsuli... Kimondottan édesszájúaknak való parfüm ez. Egy nagyon pici füstösséget ad neki a tömjén, de azért nem estek túlzásba e tekintetben, és időnként előbukkan egy kis szantálfa is. A jegyek között van szamóca és többféle virág, belőlük én vajmi keveset érzek.
A tartóssága elég jó, inkább ősszel és télen célszerű használni. Ha össze kellene hasonlítanom őket, akkor azt mondanám, az Angelben szerintem jóval több a fifika és az izgalom. Ha ő az érzéki nő, akkor ez egy ártatlan édes kislány.
A kéksége? Én leginkább szőke és kék szemű nőkhöz tudom elképzelni, úgyhogy nálam passzol a beltartalom a külcsínhez. Nem tudom, hányast adjak, hajjajj. Ma áldott jó szívem van, úgyhogy kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

Dindy

2012. február 9.

Nagyon kellemes illat, tényleg inkább őszi-téli. Kiváltképp azért tetszik, mert egyik illatösszetevője a kókusz és annak az illatnak egy parfümben sem tudok ellenállni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Macska

2012. február 8.

Ez az illat télre való igazán, de akkor aztán jöhet minden mennyiségben!! Olyan, mint egy finom, puha meleg ölelés :) Kicsit hasonlít az Angel-re, úgyhogy aki azt nem szereti, az lehet ezt sem fogja kedvelni. Tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol