Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A csodás Christina Aguilera most a csábítás illatát hozza el nekünk olyan ínycsiklandó akkordokból építkezve, mint a fehér frézia, eper, licsi, továbbá rózsa, írisz és lonc, mindez végül a vanília, pézsma és szantál édes melegségében teljesedik ki.

wildrose

2019. szeptember 27.

Kifújáskor friss, édeskés, málnás, aztán bársonyosan, simogatóan rózsás, leszáradása pedig meleg, puha vaníliás. Nem egy bonyolult illat, de hétköznapra megfelelő, bár szerintem lehetne egy kicsit intenzívebb és egy kicsit tartósabb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Jelizz

2019. június 22.

Olyan edes kis viragos beutesu parfum, mondjuk ez az elso Christina parfumom. Szep az uvegje, ajandekba kaptam, nincs sajatossaga az illatnak es NEM tartos , de orulok h ki probalhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Lory

2018. május 2.

Édes-krémes eper megbolondítva némi rózsával.A licsi és talán valamelyik virágos összetevő gondoskodik egy leheletnyi frissességről is,így nem lesz gejl illat egyetlen fázisában sem,sőt a végén egyértelműen érezni a puha, szantálos-vaníliás alapokon nyugvó leszáradást.Közepes szilázsú,közepes tartósságú illat és úgy nagyjából mindene közepes,a karaktere is.Mert nem egy komoly díva illat,ugyanakkor nem is bohókás,nem kifejezett alkalmi illat de lehet hogy van akin hétköznapra sok,nem egy randi illat de végül is oda is el lehet képzelni,szóval érdekes,nincs kiforrott üzenete vagy hatása.A dombornyomott bársony rózsamintás üvege viszont szerintem összhangban van a beltartalommal,mert egy bársonyos (minden fanyarságot,szúrósságot nélkülöző) nőcis illat.Ha kapnék ilyet ajándékba,feltétlenül elhasználnám mert nem rossz illat de tudatosan biztos nem őt vásárolnám meg,sokkal jobb illatok vannak sokkal előrébb a kívánságlistámon :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Mumus30

2018. március 28.

Lágy, könnyed, légies illat. Friss, fiatalos. Az biztos, hogy nem lehet megfulladni a töménységétől, de pont ezért jó azoknak, akik valami lazábbra vágynak. Lehetne viszont picit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

csimota

2017. december 20.

Nagyon finom az illata, friss, fiatalos, üde, főleg a rózsa dominál, nekem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

angelina69

2017. május 13.

Nem kimondottan illatolási céllal mentem be a drogériába, de ha már ott voltam... Álltam a parfümös részleg előtt, és nézegettem, vajon melyiket próbáljam, illetve, melyiket próbáltam már. Ez a kis rózsásat már egyszer fújtam magamra, de nem emlékeztem pontosan, hogy milyen is... Most feleleveníthettem. Nem tartom rossz illatnak, de nem az én stílusom. Kicsit egysíkú, vagy becsapott az orrom. Édes-krémes-rózsás. Rajtam nem változott. Egyébként nem tolakodó, de felhívja magára a figyelmet. Rajtam egy fújásnyi kb. 3-4 órát maradt. Nem szeretem az illatokat életkorhoz kötni, mert szerintem egy illat inkább jellem és/vagy ízlés kérdése. Ennek ellenére ezt az illatot egy huszas éveiben járó lányhoz tudom társítani, aki nem az a mű lány, hanem a maga természetes szépségét emeli ki még jobban ezzel az illattal. Kánikulában nem feltétlenül használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

ALettah

2017. március 29.

Nem szeretem azt írni egy parfümről, hogy "kellemes". Ez olyan jellegtelen, se hús, se hal valamit jelent...semmi jobb jelző nem jut róla eszembe, mint az, hogy kellemes? Hogy nem zavaró? Nos, Christina eme illata megmentett attól, hogy megint kellemesnek kelljen tituláljak egy illatot. Nem kellemes. Kifejezetten gagyi. Az üveg a nyomtatott bársony rózsákkal, a tömény, minden csavart, izgalmat és letisztultságot nélkülöző szintetikus virágillat, az egész, ahogy van kifejezetten kellemetlen volt nekem.
Az első illat, amit próbálok a művésznőtől, és ezek után nem sírnék, ha az utolsó is lenne.
Annyira csábító és különleges, mint a virágos tisztítószer.
Nem, nem, nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Annyira csábító és különleges, mint a virágos tisztítószer.
Nem, nem, nem.

anna1927

2017. március 28.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Szeretem, mert nőies, kellemes az illata, viszont nem olyan tartós és 5-6 fújás sem elég egész napra. Szívesen elhasználom, mert jó az illata, de a tartósabb parfümöket jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

butapek

2017. február 17.

Illatmintát kaptam belőle, és mivel nagyon is negatív sztereotípiáim voltak a művésznővel,következésképp a termékeivel kapcsolatban is, sokáig ki sem bontottam. Aztán egyszer mégis. Aztán megint. És megint. Egyre többször, és elkezdtem vonzódni hozzá. Végül elhatároztam, hogy nem élhetek nélküle. DM-ben felére árazva igazán jó vétel volt, nem bántam meg. Jelenleg a kedvenc téli illatom, és nekem a legbejövősebb Christina parfümjei közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Annarozi

2016. december 8.

Első Christina parfümöm. Édes, de nem tolakodóan, dominál benne az eper. Bőrön lehetne picit tartósabb, de zért így is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.