Christina Aguilera

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sdm, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: bergamot, pink bors, licsi, körte,

Szívjegy: magnólia, méz, ibolya levél, rózsa,

Alapjegy: szantálfa, tonka bab, ámbra.

Ár: 3000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Átutalás vagy kp, igény szerint posta vagy személyes átvétel
Bonnieoo7

2019. november 22.

Testpermet verziót sikerült beszereznem de iszonyat fejfájást okozott valahányszor magamra fújtam. Pedig olyan jó illat, kár érte fél üveg ment így kárba. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert nem kaptam visszajelzést - bár magamon sokáig éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Mumus30

2019. augusztus 12.

Sikerült itt krémmánián hozzájutni egy kedves eladón keresztül. Barátnőm mutatta az illatot és azonnal beleszerettem. Nem szoktam más illatát "lenyúlni", de ezt most a muszáj volt megszereznem 😊
Nekem a tartósságával nincs bajom, rajtam sokáig megmarad. Ezért adtam öt csillagot. Nyári estéken szoktam használni, de őszies időt várok már, szerintem akkor fog jól érvényesülni az édes oldala az illatnak. Hála az égnek nem cukorszirupos töménység, van benne könnyedség is. Ez a negyedik Christina illat, amit szívesen fújok magamra az énekesnő neve alatt futó kreálmányokból. Én nagyon elégedett vagyok vele, szép az üvege is. 30as korosztályon tudom elképzelni leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

MlleLevent

2017. október 1.

Sürgős parfümhiány keletkezett nálam, és már napok óta próbáltam találni egy illatot, amit szívesen viselnék. Többszöri próbálkozás után is tanácstalanul - és parfüm nélkül - álltam, mikor egy Rossmannban megláttam, hogy parfüm kiárusítás van. Lekaptam ezt a polcról (4000ft volt 30 ml) próba nélkül, lesz, ami lesz alapon...Nem tudom ilyenkor milyen felső hatalom vezérli a kezeimet, de nagyon nem bántam meg, hogy ő került a kosaramba. Rajtam inkább fűszeres, a bors és a rózsa érvényesül, mint édes, ezzel együtt nagyon nőies illat. Több idő eltelte után átvált meleg, bújós illatba, ami nem tolakodó, viszont ott lebeg, és nagyon szeretem. Tényleg nem túl tartós, de én ezért nem vonok most le pontot, mert nem bánom. A ruhán viszont még másnap is érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

Candy21

2017. június 2.

Nekem most nagy nagy kedvenc virágos mégis nőcis illat eléggé édeskés de én az ilyet szeretem, a körtét és a mézet érzem picit de az én bőrömön az orientális virág illat dominál ha kifújom. Egyedül a tartóságával nem vagyok elégedett kb 3ó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

vicuskat

2017. május 19.

Az eredeti, fekete C.A. nagy kedvencem volt anno. Egy kedves Krémmániástól most hozzájutottam ehhez a verzióhoz. Sokan idegenkednek a celeb-illatoktól, ám őt bátran ajánlanám mindenkinek kipróbálásra. Egyedi, nem tolakodó, visszafogottan elegáns. Jár az 5 csillag.
Upd.: Bocsánat, de a tartóssága tényleg nem az igazi, emiatt le kell vonnom egy csillagot. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 19.

m-kati-89

2016. október 12.

Én pár hónapja használom, nekem nagyon tetszik! Nem erős, nekem nem cukorkás, igazán kellemes illat! Virágos, kicsit gyümölcsös, hétköznapokra tökéletes. Nem túl tartós sajnos, még az Avonos parfümjeim is tovább tartanak ennél. Ez az egy negatívum, amit írni tudok róla. :)

Üp.: Felkerült egy fél üvegcse eladásra, ha esetleg érdekel vkit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Üp.: Felkerült egy fél üvegcse eladásra, ha esetleg érdekel vkit! :)

PETRA820718

2016. szeptember 2.

Néha Ő kell, visszafogott, virágos, nagyon picit fűszeres illat. A Müllerben volt az 50ml-es leakciózva, ennyiért utolsó darabként nem hagyhattam ott.
Talán az illat intenzitása lehetne erősebb, de nyílván nem egy bulizós parfüm.
A borsot ennek ellenére nagyon jól lehet érezni benne.
Tetszik, az üvege nagyon ízléses, szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Talán az illat intenzitása lehetne erősebb, de nyílván nem egy bulizós parfüm.
A borsot ennek ellenére nagyon jól lehet érezni benne.
Tetszik, az üvege nagyon ízléses, szép.

Nutellabella

2016. július 3.

Impulzusvásárlás volt, otthon már nem tetszett annyira :-( .
Szívesen megválnék tőle, ha valakit érdekel, írjon privit, és megbeszéljük.
Az illat kellemes, nekem kicsit túl édes, nőcis, a tartóssága átlagos. Az üvege tényleg gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Impulzusvásárlás volt, otthon már nem tetszett annyira :-( .
Szívesen megválnék tőle, ha valakit érdekel, írjon privit, és megbeszéljük.

Viatzio

2016. június 23.

Nekem nagyon tetszik az illata, nem tudom körülírni, mert nem értek hozzá, olyan fűszeres virágos, de nekem nem túl édes. Ez kicsit jobban tetszik, mint a sima Christina Aquilera a fekete csipkés. Háaát...valaki írja, hogy nagyon tartós. Már mikor a tesztert próbáltam tudtam, hogy 3 óra múlva rajtam már sehol sincs...így iparfümériáról rendeltem 8 ezer helyett 5 ezer körül, az eredetit ki nem fizettem volna. Ahhoz képest nagyon drágállom, hogy a tartóssága mondhatni kritikán aluli. Csak a csodás illata, és a szép csomagolás miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

reku87

2016. április 10.

Az idei nyári illatom.Virágos, kellemes illat. Sokáig érezhető. Ha reggel fél7-kor magamra fújom, még este 7-kor is érzem. Legutóbb épp hétfőn, piloxing órán csapott meg az illata. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.