Christophe Robin

Ár:   €14   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 16.

Ár:   €14
Kategória:   Hajápolók

"Melyhidratáló aloe verával, 98%-ban természetes eredetű összetevőkből. Lenolajtartalma elasztikussá és puhává teszi a hajszálakat. Már az első használat után érezhetően hidratáltabb fényesebb a haj."

noname01

2021. április 21.

Nekem iszonyatosan bevált! Nagyon száraz hajam van és próbáltam már mindent, itthoni pakolásokat, drogériásakat, lusht mindent és ez az első ami kiemelkedően jó. Nagyon kevés elég belőle, így megéri az árát főleg, hogy nagyon hidratálja a hajam.Már a zuhany alatt is mikor mosom le érződik, hogy sokkal simább tőle a hajam és mikor megszárad ez kifejezetten látszik is. Ami még mellette szól, hogy a napok teltével sem veszt az erejéből mint ahogy nekem eddig mindegyik balzsam, hanem hajmosásig hidratált és fényes marad. Egyedül amit nem szeretek benne az az illata, nekem nagyon férfias, először azt hittem mikor megszagoltam, hogy véletlen férfi változatot vettem belőle (nem mintha lenne). Ez viszont nekem nem vesz el az értékéből én tuti újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Marcsimagdi

2021. április 7.

A szilárd szappanja mellé elengedhetetlen, hogy ne frissen kaszált szénakazal legyen a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

_-Mia-_

2021. január 11.

Utalom es imadom.
Utalom az illatat, szamomra kellemetlen, halolajra emlekeztet.
Imadom a hatasat, szuper puha kezelhetö lesz a szökitett hajam töle, eddig ilyen eredmenyt meg semmivel nem ertem el.
Csak ne kerülgetne a rosszullet a szagatol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Utalom es imadom.
Utalom az illatat, szamomra kellemetlen, halolajra emlekeztet.
Csak ne kerülgetne a rosszullet a szagatol. :(

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium PCA, Fructooligosaccharides, Saccharide Isomerate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.