Christophe Robin

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 8.

Kategória:   Samponok

Gyengéd helyreállító, újjáépítő sampon a festett, szőkített, melírozott, igénybevett hajra áfonyával és négy magolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsofiab

2017. szeptember 14.

Termekmintat kaptam ebbol a samponbol, mert nem mertem megvenni, mert nagyon erzekeny a fejborom a pikkelysomorom miatt. Az egesz mintat egyszerre hasznaltam fel, ez egy kremes allagu sampon, nagyon szepen habzott. A balzsamjat is hasznaltam melle, mar felkenea utan ereztem, hogy konnyen fesulheto, puha a hajam. Szaritas utan is ugyanezt ereztem, szep szine lett, fenyes, nagyon puha, konnyen fesulheto es egyaltalan nem szall, pedig nem szaritottam be kefevel. Olyan volt mintha most jottem volna a fodrasztol! A fejboromet nem bantotta, nem viszket a fejem, nem korpasabb, nagyon meg vagyok vele elegedve, de az ara miatt meg gondolkoznom kell rajta, hogy megvegyem-e:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.