Christophe Robin

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   11 000 Ft
Kategória:   Hajápolók

Természetes olajokból álló kitűnő hatású készítmény, melyet elsősorban az érzékeny hajúak szeretnek, de minden hajtípus számára pazar védelmet kínál. Visszaállítja a haj rugalmasságát, gátolja a töredezést, megvédi a haj színét a napkárosodástól (SPF 6), és erőteljesen táplálja, hidratálja a hajat. Visszaállítja  a haj természetes lipidrétegét. Napozás, tengeri nyaralás alkalmával is ajánlott, mielőtt napra mennénk.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon nagyon tetszett a termék filozófiája, a profizmus. Megnéztem you-tube-on ahogy a párizsi mesterfodrász bemutatja, hogya kell használni ezt a terméket és utána megvettem. Nekem nem tett csodát, de ismerek olyan akinek igen.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.