Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A különösen lágy formula a lótuszvirág és a selyem értékes kivonatával kíméletesen tisztítja meg az arcbőrt és a szemkörnyéket a sminktől és a szennyeződésektől, anélkül, hogy zsíros réteget hagyna maga után.

Gittus

2015. április 6.

Kedvelem Lidl-t, de a kozmetikumokkal kicsit bizalmatlan voltam. Nem kellett csalódnom: jó minőség, jó áron. Szépen eltávolítja a sminket, jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

audrey2

2015. március 15.

1 hete használom, de már most látom a változást az arcomon. Rendesen tisztít, a pattanásaim is kezdenek leszáradni, csoda, és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 15.

Sz_Réka

2014. november 25.

Nekem bejött. Rendesen leszedi a sminket, puha lesz tőle a bőröm és nem okozott semmilyen bőrproblémát. Egy ideje már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

masnis

2014. november 23.

Ár-érték arányban remek, finom illatú, nem irritál, nem okoz pattanást. Semmi extrát nem ígér, nem is nyújt, de egynek jó, ha normál bőröm lenne és nem kombinált, akkor valószínűleg imádnám. Így csak azt mondom, hogy klassz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Christine

2014. november 11.

Szörnyen szárítja az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Szörnyen szárítja az arcomat.

dominika13

2014. november 9.

Nekem nem okozott semmi bőrproblémát,szépen leszedi a sminket,finom az illata,kedvező az ára.Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

beautifullife

2014. október 27.

Az Aldi sajátmárkásánál már leírtam, hogy jó dolognak tartom az Aldi és Lidl kozmetikumaival is megpróbálkozni, mert minőségi termékekről van szó, csak le kell győzni az olcsó árakkal szembeni előítéleteket.
Szóval, ő jobb, mint az Aldis lemosó.
- Érzékeny bőrön is remekül produkál
- jól tisztít
- könnyű eloszlatni, jó a textúrája és az illata
- ár-érték arányban szupermuker

Bátran ajánlom mindenkinek, én csak a nyughatatlanságom miatt rendeltem egy Lush lemosót. Amúgy mindig lesz egy a polcomon arra az esetre, ha nem lesz kedvem azzal pepecselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Szóval, ő jobb, mint az Aldis lemosó.
- Érzékeny bőrön is remekül produkál
- jól tisztít
- könnyű eloszlatni, jó a textúrája és az illata
- ár-érték arányban szupermuker

csacskamacska

2014. október 13.

Isteni virágos-púderes illata van! Kár érte, hogy nekem zsíros réteget hagy maga után és még pirosságot is okoz..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

AnnaPanka

2014. szeptember 15.

Nem rossz, a sminket elég jól leszedi, és szerintem sem okozott bőrproblémákat. Én mondjuk nem vettem újra.. Még volt most belőle valamennyi, és mivel elfogytak az arctisztítóim ezt vettem most elő újra. Ha nincs pénze az embernek drágábbra, akkor tökéletes igazából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

sdm

2014. szeptember 9.

Az illata nem rossz. Kicsit szárítja az arcomat. Nem hiszem, hogy újra veszem. Az árát megérte mindenesetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.