Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Finom ápolást biztosító és hidratáló arctej értékes hatóanyagokkal: Hidratáló komplex- értékes nedvességgel látja el a bőrt és megőrzi természetes egyensúlyát.

ursus

2018. november 3.

2018.02.: Nagyon elégedett vagyok vele.
Teszi a dolgát, még a tartós szempillafestékekkel is elbír, bár én előtte "beáztom" őket. És egyáltalán nem csípi a szemem. Már sokadszorra újravettem, de valamiért most pár hónapig nem volt a boltokban. De már újra kapható :)
2018.11.: update: még a Lancome extra tartós szempillaspiráljait is leszedi, úgyhogy hosszútávú kedvenc lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 3.

2018.02.: Nagyon elégedett vagyok vele.

herczegno33

2018. október 20.

Meg kell mondjam èn kerülöm a nagyon olcsó termèkeket, de a Lidl Cien saját márkásai egyre jobban meggyőznek. Ennek is kellemes illata van. Kifejezetten megszerettem. Újravevős. Sima arcot csinál, nekem bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Jkriszti

2018. szeptember 23.

Nem csodaszer, de ennyi pénzért messze veri a hasonló képességű termékeket.
Jó állag, jó illat, sokáig elég volt, baromi jó áron, a sminket gyönyörűen leszedi. Szerettem.
Kár, hogy igen ritkán kapok...!!!
Abszolút megéri, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Nem csodaszer, de ennyi pénzért messze veri a hasonló képességű termékeket.
Kár, hogy igen ritkán kapok...!!!
Abszolút megéri, ajánlom!

zsofi9

2018. július 16.

A szempillaspriált és szemöldökceruzát gyorsan, kíméletesen leszedi, utána szükségesnek érzem a micellás vizet, de teszi a dolgát. Nálam a polcra száműzte drágább vetélytársait :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

abicicaaa

2018. július 7.

Nem szeretem ezeket a tejes cuccokat, magam se ertem miert landolt a kosarban.
A dolgat ugyan teszi, a smink nagyjat leszedi, igy nem fogy olyan sok a micellas vizbol, de a parfümöt kihagyhattak volna, sokszor irritalja a boromet.
Ha nem volt rajtam smink es ezt hasznaltam, muszaj volt vízzel is mosni utána, es meg ugyis maradt egy fura reteg az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Nem szeretem ezeket a tejes cuccokat, magam se ertem miert landolt a kosarban.

zoe921109

2018. május 19.

Szépen tisztít, finom az illata,kiadós ,sokáig elég.Nem szárít,nem komedogén.
Viszont amikor "irritált" a bőröm és használom , rettentően csíp,gondolok itt hámlasztásra, olyankor az esti rutinból kihagyom,másnap már minden oké.
Én ezt elnézem neki,ettől függetlenül állandó kellék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Szépen tisztít, finom az illata,kiadós ,sokáig elég.Nem szárít,nem komedogén.
Én ezt elnézem neki,ettől függetlenül állandó kellék.

Nixe

2018. április 14.

Kényszerből vettem meg, mert utazákor a megszokottat otthon felejtettem. Szépen leszedi a sminket, teszi a dolgát, ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

kicsikocsi

2018. március 21.

Egynek elment, de semmi extra. Nem ezt akartam megvenni, hanem a sima arclemosót, de az nem volt, így hát ez jött velem. Nem tisztított valami jól, utána még jó sok mindent leszedett a tonik, illetve feltűnően gyorsan el is fogyott. Pozitívum, hogy az egyébként zsírosodásra/pattanásokra hajlamos bőrömmel nem tett semmi rosszat, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Preesty

2018. január 15.

Nem csíp, nem ragad, nem szárít, de csak 4 csillagos kap, mert nem szedi le maradéktalanul a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

marlu

2017. december 16.

Viszonylag jól leszedi a sminket, bár a szempillámon mindig marad némi festék. Az én bőrömet nem csípi, semmilyen irritációt, kellemetlenséget nem okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid