Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2021. január 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő, üde illat a mindennapokban. Az irritált bőr mindennapos tisztítására alkalmas. Gyengéden felébreszti a bőrt, ezáltal kiegyensúlyozott egészséges bőrképet eredményez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

asdf27

2021. június 8.

nagyon szuper, én jobban szeretem a mandulaolajos változatát, mérsékelten/nem szárít, sokáig tart. A mandulaolajos változat illata olcsó mosószerre emlékeztet, viszont nagyon jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

lois

2021. február 25.

A téli időszakban kezdtem használni, elégedett vagyok vele, jó az illata, az argánolajos testápolókrémmel együtt használom és bevált a nagyon nagyon száraz bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.